Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ali G.


Ali G.
senior tag

fuck yeah, ez nagyon tetszik, ime a teljes specifikáció :D [link]

(#2) 5381


5381
aktív tag

Könnyen hordozható tablet. Jól áll neki ez a 6.4mm :K

(#3) Márko88


Márko88
aktív tag

Remélem majd HTC hírek is jönnek majd :).
Szép sok olvasnivaló estére

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#4) Ali G. válasza 5381 (#2) üzenetére


Ali G.
senior tag

és nagyon könnyű, képernyőméret is megfelelő :D

(#5) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Kicsit nagy a keret, és szerintem a vízállóságnak semmi értelme qi töltés nélkül.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#6) Ali G. válasza MrPetya19 (#5) üzenetére


Ali G.
senior tag

mi köze a vízállóságnak a QI töltéshez? van az oldalán dokkolós érintkező

(#7) #56573440 válasza Ali G. (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

mert akkor vízálló a készülék ha minden csatlakozó le van dugózva. ha a dokkoló csatiba vagy máshova bemegy a cucc, onnantól gg általában, mert nem túl jó rövidre zárni ott dolgokat...

namármost a töltő csatit nagy aksi ide vagy oda bizony használni fogod, és folyamatosan huzogathatod ki meg be a dugóját. ami egy darabig kényelmetlen, aztán agyfrászt kapsz tőle, utána vagy leszakad vagy kikopik annyira hogy értelme nem lesz sok.

ezért lenne jó egy jó vízálló ház és qi töltés.

szerintem. meg gondolom szerinte is ;)

bár itt csak korlátozott vízállóságról van szó, a szabvány fejből meg nem mondom mit ad, de gondolom fröccsenő víz lesz az, és nincs itt szó dugózásról a csatlakozókon

[ Szerkesztve ]

(#8) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ez valahogy nem jön át. Szép, szép... de nem adja.

(#9) Ixion77


Ixion77
őstag

Valahogy nem érzem úgy, hogy ennek ennyibe kell kerülni.
160 eFt-ért már Samsung Tab S-et lehet venni, brutális AMOLED kijelzővel... (Színhelyes tablet, brutális kontraszttal! Minden fotós álma.)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#10) MrPetya19 válasza Ali G. (#6) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szerinted mennyibe fog kerülni a dokkoló? És mekkora lesz?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#11) Ali G. válasza MrPetya19 (#10) üzenetére


Ali G.
senior tag

van ilyen töltő hozzá ami mágneses és hozzáragad az oldalán levő pin-ekhez ezzel nem sokat kell nyitogatnod az ajtócskákat

[ Szerkesztve ]

(#12) MrPetya19 válasza Ali G. (#11) üzenetére


MrPetya19
addikt

De gondolom ezt is meg kell venni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#13) roli543


roli543
őstag

Tetszik, meg akár a g padomat is lecserélném rá :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) caverinha válasza MrPetya19 (#10) üzenetére


caverinha
aktív tag

Hát egyáltalán nem egy nagy összeg,az én z1compactomhoz kemény kb 2000ft-ba került szállítással és mindennel együtt a mágneses dokkoló ebay-en keresztül rendelve és remekül szuperál,nem kell nyitogatnom az ajtócskát.

(#15) nexus6


nexus6
aktív tag

engem ebben még a playstation 4 stream érdekel, az egyik bemutató videóban volt erről szó...

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#16) dsr


dsr
senior tag

De vártam már :DD

(#18) bostone


bostone
addikt

Tetszik, amit a motorháztető alá pakoltak. Az is szimpatikus, hogy a kijelző felbontása nem erőlteti feleslegesen a procit. Az akksi lehetett volna combosabb. A formaterv jellegzetes Sony, tényleg nem egy puncimágnes, feketében talán közkedveltebb lesz. Biztos, hogy rootolni kell a kitkat és a Sony megkötései miatt...

(#19) fornettisuti


fornettisuti
veterán

erosen tul van arazva, ha lemenne 80- 90 ezerig, akkor lenne ertelme g padrol valtani. annyit nem nyujt, hogy megerje a ~masfelszeres felarat

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) Kex613826


Kex613826
tag

Amennyiben létezik tökéletes táblagép, akkor ez azaz!

Be positive, nothing is perfect!

(#21) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nagyon-nagyon nyálcsorgatós lett!
Erre gyűjtenem kell!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) -Mosquito- válasza fornettisuti (#19) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Annyiról kezdett az Lg is.. Szóval az is túlárazott Wifis létére.. A Sony csak egy nüansznyival jobb.. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#23) nexus6


nexus6
aktív tag

egyes németbeli boltokban beárazták a sima fekete és fehér 379 euro, az lte 499 euro lesz.
a sima elég jó lett... október 2-től lesz elérhető

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#24) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Nagyon drága. Vagyis a Tab Pro 8.4 nagyon olcsó, de a lényeg, hogy nem éri meg ennek tükrében.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#25) ket_kerek


ket_kerek
csendes tag

Sziasztok!

Eredetileg egy olcsóbb, 1280x800as felbontású tabletet akarta, és a Yoga tablet akartam megnézni a MMban. De asszony meglátta ezt (különben nem jellemző rá) és közeölte, hogy neki ez kell.
Na szóval hamar kiderült, hogy nem is webshopban, hanem a sony márkaboltban van most akcióban 99'999ért lehet nov 30.ig megvenni csak wifist. Tényleg egyben van, egy darabig nem fog elavulni legalább, szóval megvettük. karácsonyi ajándék magunknak letudva (a jövő évi is) :D
mobilnethez van egy 4Gs mobil hotspot, szóval a 3g csipp sem meríti legalább az aksiját.

Dokkoló persze külön még +12e, pofátlanság, de enélkül macerás a töltése. Gyári tok még 10e. utóbbit nem vettem meg, még átgondolom ezt a tok dolgot hogy lenne jó.

Ami viszont elbizonytalanít, hogy GPS van-e benne. Csak GPSre támaszkodva nem talált a lakásban poziciót, de lehet, hogy kint kéne egyszer jelet találnia. Hol lehet egyátalán megnézni, hogy van-e benne?

A specifikációban van 2 csillag mellette: ** Not available in all markets, de azért csak nem vagyunk ennyire spórolós piac?
Regisztrálni valami hiba miatt még nem sikerült a sony supportra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.