Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

Miért fáj a TV gyártóknak egy normális SoC-t betenni, hogy ne az legyen a tapasztalata mindenkinek, hogy lassú?

(#2) Garada


Garada
őstag

Csak nekem furcsa, hogy a gyártó megtette ezt a lépést? Ezt a nevet én legalábbis nem sűrűn hallom.

(#3) b. válasza Garada (#2) üzenetére


b.
félisten

Sajnos nem sűrűn hallod. :( .Egyáltalán nem furcsa, hogy megtette, mert megpróbálják életben tartani a márkát és továbbra is innovatív Tv ként értékesíteni.Ez az eddigi elavult felhasználói felülettel nem menne. ( Már 3-4 éve ezzel szenvednek, pedig akkor is elavult volt. )

LordX: Ennél normálisabb SOC-ot nem nagyon találsz mai tévékben, pláne hogy a 7000 széria nem a Philips csúcsmodellje.
8000 sorozatban 6 magos hardver is lesz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Maga az UHD felbontású, kétoldalas Ambilighttal felvértezett modell, és 49 hüvelykes kistestvére elméletileg 2-3 múlva érkezhet meg az európai boltokba, egyelőre még ismeretlen áron.

Hét, hónap vagy év ? :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5) elefant válasza Snip3r_HUN (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

maflás nekem :DD kösz. jav.

(#6) Doosa


Doosa
aktív tag

Úgy érzem ezzel a lépéssel letették a "legSMARTabb" TV-t a jelenlegi mezőnybe, mert ami manapság a több milliós TV-kben szmártnak van nevezve az röhej. Nálunk itthon egy MiniPC van a TV-re dugva és azt állítóm, hogy mind a 10 000 Forintját többszörösen megérte, de azt azét érezni, hogy nem igazán kiforrott.
Viszont így a TV-vel egybe építve elég használhatónak tűnik. Persze sajnos valószínűleg még évekig megfizethetetlen lesz egy hasonló tudású miniPC-hez képest.
De jó az irány :))

(#7) gghrtz


gghrtz
őstag

Ugye nem RK3188 van a tévében? ;]

(#8) Kékes525 válasza Doosa (#6) üzenetére


Kékes525
félisten

Tökéletesen egyetértek, a smart TV-éket mindennek lehet mondani de smartnak nem. Sokkal többet várnák el tőlük. Közelítse meg a PC szintjét, ami ma már közel sem lehetetlen. A jövő útja úgy is ez a pc és a TV egybeolvadása.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) gghrtz válasza Kékes525 (#8) üzenetére


gghrtz
őstag

Én még soha nem próbáltam, de szerintem a legtöbben az xbmc-nek örülnének a legjobban. ;)

(#10) Jaffafa


Jaffafa
aktív tag

Most olvastam kicsit utána, mert az Ambilight mindig is tetszett, de gyorsan elvették a kedvemet...
Mindenhol ugyanaz:

A kép és az Ambilight szuper, de a TV kezelése, szoftver egy ótvar szar.

Nyilván szubjektív a dolog, de ha 80% ezt írja, akkor ott már gond van. Pláne egy 1500€-s (55PUS7909)
készülék esetében.

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.