Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nincs "zoom" és 4k, mint a GoPro-nál:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) Atyus válasza t72killer (#1) üzenetére


Atyus
tag

A GoPro 4k-ja csak 15 fps, ami gyakorlatilag alklamatlank élvezhető mozgóképre.

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

(#3) t72killer válasza Atyus (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez igaz, ezért várom meg a 4. kiadást a vétellel...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) orbano válasza t72killer (#1) üzenetére


orbano
félisten

snowboardosoknak használhatatlan a gopro szvsz (én legalábbis biztosan nem csinálok hülyét magamból egy bumszli féltéglával a fejem búbján, vagy a siak oldalán). ezt meg rohadt kényelmesen lehet rögzíteni a szemüveg pántjához, ráadásul a csuklóra erősíthető vezérlő is parádésnak tűnik, idei szezonban ki lesz próbálva :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) Stauffenberg válasza orbano (#4) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Van annyira menő cucc egy GoPro, hogy senki sem csinál hülyét magából ha azt veszi fel. Legalábbis saját tapasztalat, hogy gyakorlatilag bármilyen sportágban szívesen használják, szinte már kultusz tárgy.

(#6) orbano válasza Stauffenberg (#5) üzenetére


orbano
félisten

akkor nézzük a gyakorlati oldalát: nem annyira jó benne esni... meg keresgélni utána a másfél méteres porhóban :) és akkor is hülyén néz ki egy ilyen cucc a fejen :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) Stauffenberg válasza orbano (#6) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem látom be, hogy egy Sony-val miért jobb esni. A Sony megsimogat mikor fejjel sziklának vered a gépet, vagy mi?

(#8) StLui válasza orbano (#4) üzenetére


StLui
veterán

Előző szezonban ausztriában nem láttam csak gopro-t vagy ahoz nagyon hasonlókat

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9) Stauffenberg válasza StLui (#8) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na ez az. Baromi divatos és már csak a márkanév miatt is sokan ezt veszik.

Az persze tök más, hogy neki nem tetszik, én ezt abszolút ráhagyom, nekem is jobban bejön a Sony formája.

Csak az kicsit fura, hogy "snowboardosoknak használhatatlan a gopro", ami ugye butaság. A legtöbben pont GoPro-t használnak. Nekem is van egy tucatnyi snowboardos haverom és mindegyik azt használja. Épp olyan kötelező márka lett, mint mondjuk a Sherpa, North Face vagy az Oakley.

(#10) t72killer válasza orbano (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jómagam búvárkodáshoz használnám, ott a halak nem szoktak panaszkodni, és elég jól bevált eszköz:)).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) StLui válasza Stauffenberg (#9) üzenetére


StLui
veterán

annyi van az érvben, hogy mindenkinek eléggé kiállt a sisakról a gopro és a tartója, ha ezt meg csak a szemüvegre felfűződ máris kevésbé sérülékeny, pláne a felfüggesztés

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12) oraihunter válasza orbano (#6) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"nem annyira jó benne esni... meg keresgélni utána a másfél méteres porhóban" :Y :C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#13) orbano válasza Stauffenberg (#7) üzenetére


orbano
félisten

mert laposan a halántékód környékén van, amivel nem csapod oda magad, amikor mondjuk bukfencezel egyet előre. a gopro viszont kiáll a siakodról, csúnyán le tud törni/esni, nekem totál nem szimpatikus. az pedig, hogy mindenki ezt veszi, mert agyon van reklámozva, nem jelenti azt, hogy jó is ez a megoldás. csak a sz*r és a legyek esetét tudom felhozni példának :D

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.