Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért a Haswell egy kicsit több áramot pusztít az Atomnál, én tabletbe nem tenném :U (11 vs 4W tdp/4 vs 2W SDP?) Megnézte már valaki, mit teljesítenek ezek a Hasis tabletek valódi életkörülmények között? (pl nyári melegben végig lehet egy ilyenen nyomni egy Starcraft 2 meccset, stabilan jobb FPS-sel, mint pl egy BayTrail pentiumon?)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Egy kicsit összevissza lett ez a cikk. SZVSZ.

YNWA

(#3) Strezi


Strezi
őstag

Az 1920x1200 mióta Full HD? Semmi köze hozzá ... :F
Ha már mindenképpen betüvel is le kell írni, akkor WUXGA a neve.

[ Szerkesztve ]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#4) BékeHarcos


BékeHarcos
csendes tag

Na végre 4 GB RAM...Bár én az ár leszorítása végett inkább tettem volna bele egy Z3770-et de valamivel majd a drágább modell esetében meg kell magyarázni a 170000 Ft-os kezdőárat :)

(#5) nebulo


nebulo
tag

Az irány tetszik, szemmel tartom majd a Switch sorozatot és amint előállnak egy olyan csodával, hogy a dokkolóba is betesznek egy bika akksit meggondolom, hogy vegyek egyet. Gondolom majd 2 év múlva érkező iterációkban jutnak el erre a pontra. :)

(#6) varázsgömb


varázsgömb
aktív tag

Már majdnem megvettem a 10-est, amikor véletlen megláttam, hogy jön a 11-es 4Gb rammal, 128Gb SSD-vel. Ez kell nekem! Csak jönne már... Remélem nem lesz drasztikusan drágább a 10-esnél.

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#7) varázsgömb


varázsgömb
aktív tag

Az Acer beárazta a tengerentúlon a palettát. Kíváncsi vagyok, mennyibe kerül, ideér.

[link]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#8) varázsgömb


varázsgömb
aktív tag

Sikerült új infót szereznem az Acer forgalmazótól. Csak december közepén fog itt forgalomba kerülni a 11-es. :((

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#9) varázsgömb


varázsgömb
aktív tag

Megvan a kicsike! Ha valakinek van kérdése, csak nyugodtan kérdezzen!

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.