Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én azt látnám szívesen, ha a windowsos tableteikhez mérettől függetlenül készítenének asztali dokkolókat, mert egy mai tablet hardveresen elég lenne, hogy kiszolgáljon egy átlagos otthoni PC-t. Ha ügyesek, könnyen megoldhatják, hogy csak egy dokkolót készítve az kompatibilis legyen az összes tabletjükkel, a méretétől és a benne lévő hardvertől függetlenül. Ugyanez a dokkoláshoz való port tenné alkalmassá a tabletet egy az asus transformer szerű használatra. Egy tablet ami ha kell csak tablet, ha kell notebook, és ha kell akkor asztali PC.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2)



őstag

Valahogy a Conica jutott az eszembe. Szerintem a Windowst valamelyik mobil OS fogja leváltani 20 éven belül.

(#3) Tigerclaw válasza (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mindenesetre jobban rá kell feküdniük az optimalizációra, mert ez a dinoszaurusz méretű és bonyolultságú kód lehet a végük.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) Kékes525


Kékes525
félisten

A cím többet sugall, mint a tartalom. Nekem is sokkal több jut róla az eszembe. Egyre több használati cikkünkben lesznek chippek, processzorok, amelyek a világhálóra lesznek kötve. Például az okos lakás. A hűtőszekrény automatikusan rendeli a boltból a kifogyóba levő élelmiszereket. Szabályozza a lakás világítását. stb.

Az okosóra méri a fiziológiai paramétereinket és ha kell konzultál egy orvossal, egy orvosi diagnosztizáló programmal az interneten keresztül és javaslatot tesz nekünk, a terápiára, vagy hogy forduljunk szakemberhez, vagy adott esetben riasztja a mentőket.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5) Tigerclaw válasza Kékes525 (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én azért bízok benne, hogy a józan ész azért határt szab az emberi lustaság, butaság és persze a cégek marketingosztályai által generált marhaságoknak, amiket már ma is látunk. Az intelligens ház hasznos lehet az energiatakarékosság és biztonság tekintetében, de itt is nagyon fontos, hogy ne kerüljön többe a leves, mint a hús, mert hiába szupertakarékos a ház, ha az ehhez szükséges hardver és szoftver százezrekbe, sőt milliókba kerül és kvázi sosem hozza vissza az árát. Nagyjából olyan, mint jelenleg a napkollektorok, napelemek, amik 15-20 év alatt hozzák vissza az árukat, de lehet hogy már a 10.-ik év előtt cserére szorulnak. Ahogy egy smart hűtő ára is az egekben jár. Lehet hogy a hűtő és a ház smart és intelligens lesz, de a tulaj biztos nem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.