Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bélus91


bélus91
tag

Ez szép és elegáns, evvel már megjelennék egy színházba étterembe stb.. :R

[ Szerkesztve ]

(#2) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ez tényleg ütős lett! :K Mint ahogy gondolom az ára is... Ja nem, az annyira nem vészes, bár nem is olcsó. :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) Tankblock


Tankblock
aktív tag

Mi van akkor ha az ember keze izzadt? eléggé bizarr látvány az alján azok az érintkezők...

Amúgy nagyon jól néz ki.

Release the Beast....

(#4) ghiottone válasza Tankblock (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Bioakkumulátorként fog müködni és tölti a az órát. :DDD - majd pár év múlva.

szerk.: hivatkozás javítva

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) Dinsdale


Dinsdale
tag

Elég nagy összegbe mernék fogadni, hogy az okosóra nem lesz túl népszerű műfaj. Órát az emberek többsége ékszerként hord, egyébként ott van zsebben az okostelefon. Szerintem az okosóra amolyan érdekesség, amire lehet néhány napig, hétig ámulni, aztán az ember megunja a töltögetést, szoftveres mókolást, meg rájön, hogy több a gond vele, mint amennyi a haszna.

(#6) sz.balazs.95 válasza Dinsdale (#5) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az első okostelóknál, még a 6600 meg a WM 5 tájékán kb. ugyanez volt.

„Szerintem az okosóra amolyan érdekesség, amire lehet néhány napig, hétig ámulni, aztán az ember megunja a töltögetést, szoftveres mókolást, meg rájön, hogy több a gond vele, mint amennyi a haszna.”

Ezek ugyan úgy érvényesek voltak az akkori okostelókra a butatelefonokkal szemben, aztán valahogy mégiscsak elterjedtek. :D

Szóval felesleges még temetni az okosórákat.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) Kex613826


Kex613826
tag

Az első kultúrált kinézetű telefon

Be positive, nothing is perfect!

(#8) KillBorn


KillBorn
senior tag

alig várom a 4"-os, QHD okosórákat!
lehet maradi vagyok, de mutassa az időt, hónapot, napot, és legalább 10 évig (vagy soha) ne kelljen benne elemet cserélni.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#9) Rothmanakos válasza Dinsdale (#5) üzenetére


Rothmanakos
tag

Jogos, sok dologgal voltam már Én is így :D

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#10) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

:C

(na ki ismeri fel?)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#11) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nekem nagyon bejön, szép, elegáns, letisztult lett a dizájn. :K De az árát sokallom, Snapi 400 (ami egyébként rohadt felesleges egy ilyen eszközbe) ide, vagy oda. :(

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#12) ferob válasza sz.balazs.95 (#10) üzenetére


ferob
őstag

Mutatós Commander Keen karóra, talán a 4. résztől kezdve volt ez a menü. :D

(#13) #86973952 válasza sz.balazs.95 (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lehet ezt még fokozni.

Amúgy a "Predator" is a kezén hordta az okosóráját, szóval biztos van jövője. :)

Szerintem nagyon korrekt a kinézete, nekem legalábbis tetszik. Ráadásul az ára sem rossz, ha a többi szereplőt nézzük. Tartósságra és a valódi tudásra azért kíváncsi leszek. Lehet sokan nem látnak benne fantáziát, lehet most még a létjogosultsága is kérdéses, de kétségtelenül van jövője, ez még csak mondhatni az első generáció a karkötők után.

(#14) prolad


prolad
őstag

Pofás darab.

(#15) Tomi_Ohl válasza Kex613826 (#7) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

"Az első kultúrált kinézetű telefon"
:U
"Az okosórára a ZenUI felület került, ami természetesen az Android Wear platformra épül."
:C remélem a Sony is ráhúz saját felületet a Smartwatch 3-ra. Csak ne legyen lassú.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#16) #79335424 válasza ferob (#12) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó jó, de melyik sorozatból? Star Trek? Pirx Kapitány Kalandjai? Alfa Holdbázis? Vagy inkább Solaris? A méretből és a formából kiindulva símán el tudnám képzelni, hogy a hátuljára az van írva, hogy Szgyelaju v CCCP. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) dsr


dsr
senior tag

Elegáns :)

(#18) süti5 válasza Dinsdale (#5) üzenetére


süti5
őstag

Nekem volt két okosórám is, még a sony mbw vonalból, és tök jó volt, hogy láttad, ha van sms, le tudtad némítani vagy elutasítani a csengést. Sokkal többre én nem használtam, meg még voltak alapvető gondjaik a kijelzővel (azt hiszem oled), elég korán halványultak. Ha ezek az újak kiküszöbölik a gyerekbetegségeket és új funkciókat is kapnak, teljesen használhatóak lesznek:)

(#19) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ezt elfogadnám, nagyon elegáns. Csak az ára nem lett olyan, mint ahogy ígérték.

(#20) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Szép lett, várjuk a tesztet:)

(#21) sz.balazs.95 válasza #79335424 (#16) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

[wiki]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) Pali1119


Pali1119
tag

Stílusos meg minden, de Origoról:

"Beépített lítium-polimer akkumulátora 1,4 wattóra kapacitású, a gyártó szerint egy napot kibír töltés nélkül, ez azonban ekkora kijelző mellett megkérdőjelezhető."

1 nap. Ezt is mindennap tölteni, mint a telefont? Ehh...

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#23) #79335424 válasza sz.balazs.95 (#21) üzenetére


#79335424
törölt tag

Látszik, hogy nem vagyok gamer.

(#24) sz.balazs.95 válasza #79335424 (#23) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25) Valzor


Valzor
aktív tag

Szerintem ez az egyik legszebb Wear-es ( veres? :DDD ) okosóra eddig, csak az üzemidő rondíthat bele az összképbe. Mindenesetre kéne :)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#26) Ali G.


Ali G.
senior tag

még egy retek okosóra a többi mellé ami nem tetszik :D

(#27) kameraman77 válasza Dinsdale (#5) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Hát azért nem mindenki hordja ékszernek... szóval nekem mindig a kezemen van, soha nem veszem le, igaz nem divatóra, hanem egy strapabíró CASIO... éjszaka, nappal, hóban, vízben mindig a kezemen van...öltönyben sem nézett még ki senki miata, pedig sokat járok öltönyben...
ki nem állhatom a divatórákat.. megjátszás. szerintem. aki komolyan leteszi a névjegyét egy óra mellett, az nem cserélgeti a csuklóján, mint egy ékszert.. az hordja..kipurcanásig.

Ez az óra pedig.. ahogy látom az én izzadós kezemen nem sokáig élne az az érintkező hátul.. nem is értem, hogyan lehet ilyet csinálni,hogy szabadon hagyni. meg mennyit bír? mert az enyém elmegy 3-4 évet két lithium elemmel és folyamatosan méri a páratartalmat, légnyomást, hőmérsékletet... szóval nekem ilyen játékóra ami bír 1 napot.. pff.. de nyilván lesz piaca... a városi,urbánus fiatal, konnektorhuszárok között

[ Szerkesztve ]

(#28) AS


AS
félisten

Legszebb okosora.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#29) Kex613826 válasza Tomi_Ohl (#15) üzenetére


Kex613826
tag

Bocsánat okosóra akart lenni...

Be positive, nothing is perfect!

(#30) #76500480


#76500480
törölt tag

Szép, de a felhasznált anyagok jól tükrözik az árát. Itt is felejthető az olyan prémium, mint az igazi bőr vagy zafírüveg.

(#31) BenHans


BenHans
addikt

Szép, elfogadnám :) Kérdés, hogy meddig bírja...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#32) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...hmm, elég masszív keretet kapott az a kijelző.
A külső szép, de bután hat a relative kis kijelző.

Az árral sem szálltak el, de ez már nekem a duplája, amit kiegészítőre szánok.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) gabancs


gabancs
addikt

Hamar zuhanni fog ezeknek az ára. Mert mutogatni még csak-csak, de eladni ennyi pénzért…
Van néhány ezer hülye aki akkor is megveszi, ha arany árban van, de utána kinek kell?
Egy 5000 Ft-os Casiot sem adnék érte, azt legalább nem kell tölteni naponta.

(#34) Jonesy84


Jonesy84
tag

Nálam ezek az órák addig szóba sem jöhetnek amíg nem zafír üveg használnak. Vigyázok az órámra amennyire tudok, de szegény kapott már pár olyan ütést amitől ezek a GG-s üvegek millió darabra törtek volna, de a zafír üvegnek meg se kottyant.

(#35) Morph33


Morph33
tag

Hú de lassúak vagytok, alig van hír az IFAról, a youtubeotokon nulla videó, a tech2 beelőzött titeket, nem is beszélve a nagy külföldi oldalakról. Mit csinálnak a többiek jobban?

(#36) zsoc93 válasza Morph33 (#35) üzenetére


zsoc93
csendes tag

én is csodálkozok ezen :) itt ültem eddig de már elolvastam máshol mindent.. de azért még várok

(#37) azopi74 válasza Morph33 (#35) üzenetére


azopi74
addikt

Biztos kevesebb sört fogyasztanak :)
Ne türelmetlenkedj, jó munkához idő kell :)

(#38) zsoc93


zsoc93
csendes tag

vagy megint kifogták a világ leglassabb netjét :D

(#39) azopi74 válasza zsoc93 (#38) üzenetére


azopi74
addikt

Hát ennyi idő alatt kinyomtathatták volna és elküldhették volna Budapestre FedEx-szel a cikkeket :)
Az is lehet, hogy majd a show végén akarnak egy összefoglalót leadni, az eddigi bejelentések 90%-a úgyis kiszivárgott már az IFA előtti hetekben, ezért már le adták őket egyszer, csak pontosítani, update-elni kell néhány esetben :)

(#40) atike


atike
nagyúr

Nem is rossz.... Alakulnak ezek... :)

(#41) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintem meg ocsmány, egy óra ne nézzen már úgy ki, mintha most lőttem volna az utcabálon.

(#43) Janaboy


Janaboy
veterán

Szepen bearaztak, par napja meg arrol cikkeztek h a CEO szerint 199usd alatt nyit, most meg tartunk 199euronal, megha usd=eur, akkor se vagyunk alatta..

Janaboy

(#44) #86973952 válasza Janaboy (#43) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez már nem újdonság, az usd=eur. Inkább a tipp volt rossz. 99 - 149 dollár messze állt a valóságtól, később született pár cikk, ami 199 dollárra prognosztizálta. + ami a magyarországi bejövetelhez hozzátartozik.

Kinti viszonylatban ez nem olyan drága. Magyarország meg nekik sokadlagos.

(#45) Janaboy válasza #86973952 (#44) üzenetére


Janaboy
veterán

Hat igen erdekes ez, mellesleg valoban a celorszagoknak ez nem nagy pebz..amugy szep ora..
Picit off, ugye a wearhez kell bt4.0 es min4.3 android, de mindegyik bt4.0 tudja alapbol az LE "funkciot"?

Janaboy

(#46) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az Asus-nál nagy a zen, biztos a joga is kötelező. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) Luck Dragon válasza Tankblock (#3) üzenetére

Lehet itt is majd olyan lesz mint a Gwatch-nél hogy korrodál, de lehet tanultak az esetből

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#48) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szépnek szép, azt meg kell hagyni.

(#49) Klaus Duran válasza sz.balazs.95 (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#50) sz.balazs.95 válasza Klaus Duran (#49) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem rossz :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.