Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a.sebi


a.sebi
őstag

Optimus 2x ide, frissítés oda, nekem szimpi a cég! 47 colos 3d lg tvm is hibátlan..

(#2) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

szívesen lennék ott. :DD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Egyre jobban kiemelkednek a többiek közül sztem és ez jó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) atosan


atosan
addikt

Hú de jó lehetett :)
De még mindi semmi az L9 ii-ről :(

Maine coon

(#5) kbyte1024 válasza jacis (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony jó,mert nem csak a x/y gyártókról lehet hallani majd.Nem mellesleg minőségi cuccot raknak le nem pedig tömeg szarokat.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) jooker82 válasza a.sebi (#1) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ma egy tescoba egy nő 2 db LG 3D-s tv-t tolt kifele

Amúgy valóban,brutál termékeket tesznek le mostanság.
Még viccet is űznek belőle: Nagyon nagy videó érdemes kattintani :Y

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7) cellpeti


cellpeti
veterán

mondom, hogy jó gyártó, de sokan lehurognak érte

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8) atosan válasza jooker82 (#6) üzenetére


atosan
addikt

Hát ez nagyon ott van :) :) :)

Maine coon

(#9) randras


randras
veterán

Mindenesetre nem tűnt különösebben jókedvűnek, nagyon őszintén mondta azt, hogy az LG bármit képes magas minőségben elkészíteni, és az elektronikai termékeknél ezt is teszik, a márka imázsa azonban mégsem tükrözi ezt.

Hát igen, minőséget gyártani és eladni manapság nem divat. :( Ez az őszinteség meg nagy erény, mondjuk videón megnéztem volna, mit is mondott, és hogyan pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#10) jooker82 válasza randras (#9) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt amúgy én annyira nem értettem.
Mire vélte azt,hogy a márka imázsa nem tükrözi a magas minőséget?? Hogy sok,sokkal nagyobb nevű cég fele ilyen jó termékeket sem tud felmutatni?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11) randras válasza jooker82 (#10) üzenetére


randras
veterán

A múltkor valami hasonlót fejtegettem neked, ha visszaemlékszel. Nekem az LG-ről csúnya telefonok jutnak eszembe, amik szoftveres támogatása kritikán aluli, és a szervizelése is gáz.

Ebből hogy mi maradt igaz máig, másik kérdés, de ezt akarják kiírtani az emberekből szerintem, erre utalt. Ami viszont lassan már bennem is egyre inkább tudatosul, hogy kijelzőben LG a király.

[ Szerkesztve ]

(#12) jooker82 válasza randras (#11) üzenetére


jooker82
nagyúr

A szervizelése,mért lenne gáz? Nekik is van gyorszervizük futár módra. Csak nem mobiloknál. De mint láthattad a másik topicba,annyira nincs is rá szükség. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13) randras válasza jooker82 (#12) üzenetére


randras
veterán

Ezek múltbéli tapasztalatok voltak. Ezek alapján választ új telefont egy átlagos vásárló. :(

(#14) gzbotii


gzbotii
veterán

LG nekem mindig is szimpatikusabb volt mint a Samsung, Apple..
És Optimus G óta jó úton haladnak. Remélem összeszedik magukat és újra toppon lesznek mert szamomra a HTC és a Nokia után a 3. számú gyártó.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) cellpeti válasza gzbotii (#14) üzenetére


cellpeti
veterán

nincs is már Nokia :DD ;] :P

Tigris, tigris, csóvafény...

(#16) randras válasza cellpeti (#15) üzenetére


randras
veterán

Az hagyján, de nem sokáig lesz már HTC, meg BB sem. Nagyon rosszak a kilátásaink srácok. :(

(#17) jooker82 válasza randras (#16) üzenetére


jooker82
nagyúr

A HTC is mindent feltett az one-ra és mégis gyengéb volt az idei nyaruk,mint a tavalyi. Az a baj,hogy az One mellett ms telefont nem mutattak fel.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#18) randras válasza jooker82 (#17) üzenetére


randras
veterán

De, kijött két Desire meg a One Mini, plusz a Butterfly is, ami azért elég durva egy telefon. Meg amikről nem tudunk/kapunk itt Európában.

[ Szerkesztve ]

(#19) jooker82 válasza randras (#18) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezek nem alkotnak maradandót. gondolom a fogyásuk is nulla.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#20) randras válasza jooker82 (#19) üzenetére


randras
veterán

Hát a One se, ha csődbe megy a cég. ;]

(#21) jooker82 válasza randras (#20) üzenetére


jooker82
nagyúr

csődbe azért nem mennek,de lehet,hogy lefele ivel szép lassan az útjuk.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22) Ali G. válasza jooker82 (#21) üzenetére


Ali G.
senior tag

mert a HTC csúnyán elrontotta: 1. nem gyártottak le elegendőt és időben, 2. baj volt a mikrofonnal mert a Nokia engedélye nélkül adta ki nekik a gyár ahonnan rendelték, mondjuk ez nem az ő hibájuk de azért szívás, 3. az ultrapixel kamera nem valami jó :D

(#23) randras válasza jooker82 (#21) üzenetére


randras
veterán

Ilyen mutatókkal szerintem január elején érkezik majd a hír, hogy megvette valamelyik gagyigyár. Mert en egyelőre nem hallottam, mivel készülnek az év vegi dompingre, szemben a többivel.

(#24) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ide nekem bármelyik tévét a képeken lévőkből! :)

(#25) jooker82 válasza randras (#23) üzenetére


jooker82
nagyúr

az one max lehet...de ha még most nem mutatták be,akkor az már késő lesz.
amúgy mik a legutóbbi eredményeik? van linked?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26) randras válasza jooker82 (#25) üzenetére


randras
veterán

http://mobilarena.hu/hir/tovabbra_is_hanyatlik_a_htc.html (mobilról)

(#27) szebev válasza randras (#16) üzenetére


szebev
senior tag

Kit erdekel ha eltunnek ezek a mobilok , mikor jonnek a kinai mobilok olcson jo minoseggel ( Xiaomi , Meizu , Leno , Oppo ) !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#28) atosan válasza szebev (#27) üzenetére


atosan
addikt

Szerintem sokunkat érdekel, de nem úgy tünik mint ha az LG el akarna tünni.

Maine coon

(#29) jooker82 válasza atosan (#28) üzenetére


jooker82
nagyúr

A HTC-re meg BB-re irta. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) atosan válasza jooker82 (#29) üzenetére


atosan
addikt

Ja, bocsánat, figyelmetlen voltam, nem néztem mire válaszolt. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#31) HawerKing


HawerKing
őstag

Egyre szimpibb az LG :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#32) randras válasza szebev (#27) üzenetére


randras
veterán

Hát, ha komolyan azt hiszed, hogy ez így működik, az probléma. :(

(#33) szebev válasza randras (#32) üzenetére


szebev
senior tag

Igen ! Jonnek a jo minosegu mobilok olcsobban . Ez problema ? Eltunt mar nehany ceg a sullyesztoben es tuleltuk....

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#34) randras válasza szebev (#33) üzenetére


randras
veterán

Akkor elárulom nem lesznek olcsók, mire felfutnak "nagy" gyártóvá, lásd tyamtyung.

(#35) Ihsahn válasza szebev (#33) üzenetére


Ihsahn
tag

Na brávó... Azért valljuk be őszintén, hogy a komolyabb innovációk általában nem az általad említett márkáktól jönnek. No meg mire azok ideérnek, hozzácsapódik az árhoz a vám, az ÁFA, a stb... és mindjárt nem is olyan olcsó, no és a szervizelésük sem a legjobb.
Amúgy meg a BB-ért qrva nagy kár lenne és nem azért mondom, mert nekem is BB-m van. Egyszerűen csak minél többféle oprendszer van, és minél többféle gyártó annál színesebb az összkép és könnyebben megtalálod, ami neked megfelelő. Korábban pl csakis Androidot használtam, és a többit nem szerettem, mióta BB-m van, nem váltanék Droidra vissza.
Szóval ostoba hozzáállás, hogy nem kár a BB-ért és a HTC-ért... :W

Bezony randrasnak igaza van, ha a jelenlegi "nagy" márkák kiesnek, akkor ők lesznek a "nagy" márkák, akkor pedig náluk is elszállnak az árak... ennyi...
Egyébként meg mit fáj neked, ha nem megy vmelyik csődbe? Rendelj olcsón netről kínait, oszt szívj a garanciával...

[ Szerkesztve ]

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.