Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Nem semmi! Egy ilyenre benevezek majd. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Eszméletlen jól néz ki! :Y :K

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon szuper telefon, de az a mocsok fényes gagyi hátlap egyszerűen borzasztó :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) SX Wave


SX Wave
aktív tag

...nincs microSD kártya foglalat. Hát valamivel minden csúcs gépet eltudnak cseszni. Amúgy ez is bejövős.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#5) razzorr


razzorr
őstag

30€ a különbség a 16 és a 32gb-os verzió között? Cukimuki :)

(#6) jooker82 válasza razzorr (#5) üzenetére


jooker82
nagyúr

a 16 gb-os elvileg bővithető.
kérdés,hogy errefele jön e.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#7) joey04


joey04
titán

hatalmas visszalépés ez a hátlap. lehet műanyag, de ne ez a csillogós. a hátlapi gombok nálam nagy hátrányt jelentenek, és az alsó sáv is túl nagy, ahol a "gombok" vannak. értelmetlenül nagy területet foglal el a kijelzőből. ez így nem okés nekem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) gzbotii válasza jacis (#3) üzenetére


gzbotii
veterán

Az biztos..ott szurtak el mindent :(

Mar a Samu is valtott, lasd Note3

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Jól néz ki, mondjuk a hátlapi gombok nekem sem jönnek be. De ha lehet hinni a pletykáknak akkor a Nexus 5 kb erre fog épülni, ott majd bizonyíthatnak ismét.

(#10) Crucio


Crucio
aktív tag

Az a kezelőfelület valami ritka undorító szerintem

(#11) fairi


fairi
addikt

Rájöttem hogy a Note3 miért nem a gusztustalan csillogós,ujjlenyomatgyűjtő műanyag hátlapot kapta!! ;)

Az LG felvásárolta a Samsung teljes csillogós műanyagkészletét, és utána a G2-re tette. :DDD :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#12) BOBAKILL válasza Crucio (#10) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Miért? Én nem nevezném annak. Maximum nem tetszik, de te szerintem túlreagáltad kicsit.
Lehet rá mást is rakni ha nem tetszik .Ennyi. Ne fikázd, nincs igazad.

Az alsó virtuális gombsor részen fokozatosan sötétedő rész.... az nagyon-nagyon szép lett! :C

(#13) Saccco


Saccco
nagyúr

Nagyon szép. Irgalmatlan keskeny káva. :Y
Kár, hogy igen drága lesz. Remélem lesz hasonló dizájnnal megfizethetőbb telefon is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14) BOBAKILL válasza fairi (#11) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Mást nem lehet fikázni, azért valaki mindig talál valami kis dolgot amit leszólat. Gratulálok...
Örülnél ha egy ilyen telefonod lenne, még ha csillog is a hátlapja. Amúgy tegyél rá tokot és megoldva.

(#15) Lavar


Lavar
aktív tag

Azt a vékony keretjét neki, de megfogdosnám. :K

(#16) cs.zs. válasza Lavar (#15) üzenetére


cs.zs.
addikt

Hát igen, a férfiember már csak ilyen. Fogdosna és fogdosna ... :DDD

...

(#17) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Miért nincs memo-bővíthetőség ? Ilyen kamera-képességek mellett pikkpakk elfogy a saját tárhely, bármennyi is legyen az.

...

(#18) jooker82 válasza fairi (#11) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hátlap ide,hátlap oda,mindenkienek az az első kérdése egy topicba belépve,hogy milyen tokot érdemes rá venni.
Meg lehet nézni,a G is prémium anyagot kapott,a Sony Z is,meg a HTC One is és mik lettek eladásban :U ? Nullák. Bezárhat mindhárom gyár. A samsung meg röhögve eladott a csillogós s3- s4 párosból úgy közel 100 milliót.
az LG is rájött erre,hogy nem azt a néhány embert kell kiszolgálni,akik a minőséget firtatják,hanem olyat adnak ki amit mindenkinek el lehet adni.Nekik eladás kell,nem az,hogy itt néhány száz vagy ezer ember megvitatja,hogy melyik a jobb anyagminőségű telefon.
Majd meglátjuk a végét :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19) FragMaster válasza jooker82 (#6) üzenetére


FragMaster
addikt

Csak a koreai változat fogad sd kártyát.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#20) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eszméletlen, :Y tetszik ez a hátlapi gomb dolog bár ez a fényes lakkműanyag sok lett :/

Finn the human

(#21) atosan


atosan
addikt

Marha jó :)

Maine coon

(#22) SX Wave válasza BOBAKILL (#14) üzenetére


SX Wave
aktív tag

... és már inkább ilyen csillogó hátlap mint műanyag varrott bőr imitáció :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#23) BOBAKILL válasza SX Wave (#22) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:K :K :K

(#24) Crucio válasza BOBAKILL (#12) üzenetére


Crucio
aktív tag

Nem, ez nem túl reagálás, szerintem kifejezetten undorító az LG kezelőfelülete, SZERINTEM. És igazam van benne, mert el tudom dönteni, nekem mi undorító és mi nem. Neked tetszik, ez oké, van akinek kevésbé, van akinek jobban. És amúgy no offense.
A telefon viszont jöhetne, úgyis raknék rá mást

(#25) Sinesol


Sinesol
veterán

Egyébként ujabb rekord kötödik az lg nevehez hiszen nemrégiben megcsinaltak az elsö 4k felbontasu 5"-es mobil kijelzöt :)
Az mekkora lett vna ha ebbe bekerül :D

(#26) Sinesol válasza Crucio (#24) üzenetére


Sinesol
veterán

Még hogy nem reagalod tul..joeg ki az akiben barmien hasonlo cucc undort valt ki..talan azokban akik targyakat kepesek imadni meg stb...max nem tetszik a kezelöfelület de hogy undorito...hat nem hiszem hogy ideillö kifejezes...azt hiszem komoly a gond ha már ilyen erös erzelmeket valt ki egy mindennapi hasznalati targy valakiböl....
Vagy talán a szo jelentesevel sincs igazan tisztaban...és csak szeretne valami nagyot mondani..nem az elsö eset sok ilyen ember van manapsag akik ilyen viselkedéssel probalnak többnek latszani...

Hogy a temahoz is hozzaszoljak, a kezelöfelület nekem se tetszik , kicsit tulzsufolt igy elsö ranezesre...dehat lelehet cserelni, a márka miatt amugyis szivesen veszek lg-t, eddig még nem kellett csalodnom benne...van a konyhaban egy 15 eves crt es sosem volt semmi gond vele, elözö lg telom is 2.5 evig hasznaltam sose volt vele gond /ellentetben a sonyval ami fél év utan kontakthibas lett es meghalt a kijeltöje /
Ez jo is lesz uj telonak ha lesz jo konstrukcioban elöfizetessel.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kasya


Kasya
nagyúr

Nagyon tetszik a keszulek, de:
WinPho-val jobb lenne (na meg egy kemenyebb hatlappal) :)

(#28) cs.zs. válasza SX Wave (#22) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ízlések és pofonok. Nekem pl jobban tetszik a varrott bőr (-nek tűnő)

...

(#29) FragMaster válasza Sinesol (#25) üzenetére


FragMaster
addikt

5,5" volt az.
Ha így megy tovább belenyomják majd egy G2-nél kisebb házba, csak némi térgörbület kell a kávára :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#30) demyen


demyen
tag

iszonyú szép,
Nekem ugy ahogy van teljesen bejön, elöl hátul mindenhol.
De az ára ami elszomorit. még ha 120-130 ezer, de igy 200k körül lesz ami nagyon durva.

[ Szerkesztve ]

(#31) blade zte


blade zte
őstag

Úgy néz ki, mint egy szifon-féle kínai kínai oppo n1 másolat, amíböl kispórolták a hátsó tapipadot, és vegyítették egy kis samsung beütéssel. :DDD

Látom a 3000 mah mindenhol alap a ma megjelent telóknál, akkor már nem számítok nagy üzemidöre. De ez nekem drága, akarom mondani rossz ár/arány értékü, vagyis felejtös. Majd megveszem ezt a tudást olcsóbban is.

Oppo find 7 astro black

(#32) lacix76 válasza blade zte (#31) üzenetére


lacix76
őstag

Most milyen mobilod is van,hogy minden hírnél minden telefont fikázol?:D
Szerintem meg jól néz ki ez a mobil.:)

[ Szerkesztve ]

(#33) ak76


ak76
senior tag

A bele jó,a kijelző pazar,a hátlap gagyi,az ár magától értetődő.
Nexus 5,jövőre együtt. :D

(#34) cs.zs. válasza blade zte (#31) üzenetére


cs.zs.
addikt

Alapvetően ketté lehet osztani a formákra adók ízlését. Van akinek a kerekített jön be (Samsung-szerűk), van akinek a sarkosabb (Sony-félék) . Nekem az utóbbi, de nem fikázom le a másikat, elfogadom hogy másképp látjuk és kész.
A 3000 mAh meg hát ... ez van. Erős cucc, nagy kijelző, ezeket etetni kell, nincs mese. De inkább a fejlődést érdemes észrevenni. Minden vékonyabb lett, pedig többet tud. Érintő, kijelző, hardware, ház, akku, minden. Mi lesz 10 év múlva ?

...

(#35) Sinesol


Sinesol
veterán

De annyira nemsok ..a legtöbb ember amugyse kartyafüggetlenül veszi meg mivel keves ertelme van hiszen legtöbbünknek megvan a jol megszokott szolgaltatoja, ahol raadas kedvezmenyeket is kap az eltöltött idö alapjan..
Szerintem Kapcsolat programban keszülékcserével ez se lesz több olyan 70-80k-nál, az meg elviselhetö na meg ottvan a kamat mentes reszlet esetleg 6*10-15k ha nem akarja vki egyben kiadni ra a penzt, 6 honap az egy tervezhetö idötartam...
Más szolgaltatoknal nem vagyok otthon de gondolom mindenhol megvannak a megfelelö konstrukciok...

[ Szerkesztve ]

(#36) cs.zs. válasza Sinesol (#35) üzenetére


cs.zs.
addikt

6 hónap is tervezhető, de már nincs olyan, 24 havi kamatmentes van, mert úgyis annyit kell aláírni, és így még kisebbek a részletek.

...

(#37) roberto02


roberto02
tag

Nagyon fain :C

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#38) Sinesol válasza cs.zs. (#36) üzenetére


Sinesol
veterán

Hja hat akk meg annyival nem is lesz több a szamla..eppenseggel nekem pl mind1 mert elöfizetesröl nem valtanék semmire szal a havi mindig jön tv/internet/telefon stb...söt mar az eon-szamla is odajön egybe...mindezekkel együtt, egész kényelmes D
Masreszt kartyas percdijak meg ugy az egesz majd 2 szerannyi tehat amugyse erné meg, internet, áram telefon, tv minden olcsobb igy egyben +raadas a független ár töredékéért vehetem meg a top telefonokat, tableteket .
.

[ Szerkesztve ]

(#39) fairi válasza jooker82 (#18) üzenetére


fairi
addikt

Tok ide vagy oda, azért Samsung által különösen kedvelt ócska anyagot nem tudom miért kellett az LG-nek felhasználnia. Műanyagok közt is van teljesen normális, de miért kell választani ezt a csillogó,ócska műanyagtípust.
Az S3 és S4 sikere nem lehet erre a magyarázat. samsung felépített egy brand-et, egy nevet egy fogalmat, kemény munkával,elképesztő sok marketinggel,és mobilcéges szerződéssel és bejött neki. Most csak le kell aratnia a gyümölcsöt. Elég neki annyi hogy kiadja a csúcsmodellt egy korrekt hardverrel. Ám látszik az S4-nél, nem hozta az előzetes brutális elvárásokat a befektetőknek, de így is elképesztő szép számmal adják el.Note3-nál már nem süthették el újra ezt a poént (ócska műanyag).
Nézzük máshonnan, ha nem céltudatosan mész Lg G2-öt venni, akkor ha boltba kezedbe kerül, nem igazán fog kitűnni, sima ócska hátlap,azonnal koszos is lett. Az S4-nél is hasonló tapasztalat lesz, de még a csapból is az folyik ez jó telefon, és minden nagy plakáton ő van/volt.

LG azt gondolta ha ő is ócska műanyagból építkezik és "felvásárolja" a samu készletét, akkor azonnal sikeres lesz?
ha Lg nem rittyent vmi normális marketinget a készülék alá akkor teljesen lényegtelen miből épül. egyszerűen emberek nem fognak tudni a létérő, pontosabban nem fog tudatosulni hogy ő is opció..
Még az apám, aki a telefóniától oly messze van mint Makó Jeruzsálemtől is tudja hogy a galaxis S4/S3 (neki összefolyik) az jó telefon(ok). Mert látta a plakáton Európában mindenhol(sofőr). Ám azt nem tudja hogy LG gyárt telefonokat.

(#40) pit stop


pit stop
addikt

HTC milyen trendet csinált home gomb eltűntetéséből.. :D De itt legalább megvan összességében mindegyik :)
Egyébként szép lett, mindenben erős. Már csak marketing kell. G-t talán jobban meg kellett volna nyomni régebben - akkor arra is lehetne építeni (mobilos berkeken kívül én nem éreztem hírét, bár az is igaz hogy hozzánk nem is hozták hivatalosan nagy számba).

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#41) nicu71


nicu71
addikt

na akkor mondok egy izgit: wp-vel jobb lenne! ;]

amúgy brutál tetszik,a gagyi lakkfeketével is kibékülnék,a hangrendszert pedig szerintem imádnám. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#42) Kasya válasza nicu71 (#41) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#43) F-ECT$ válasza Crucio (#10) üzenetére


F-ECT$
titán

Sajnos. Bár egy launcher sokat segít.

Btw magyarországi ár van már valahol?

Dive ever, work never.

(#44) nicu71 válasza Kasya (#42) üzenetére


nicu71
addikt

egyszer nem elég,nem tudtad? :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#45) silmatauki válasza demyen (#30) üzenetére


silmatauki
őstag

Pár hónap után tuti lemegy 130 körülre. A GS4-é is lement...

(#46) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez valami gyönyörű :C

(#47) Ali G.


Ali G.
senior tag

hát mostmár mikor LG-t látok szinte mindig olyan gondolatom támad mintha samsungot látnék, szerintem a régebbi dizájnja jobb volt az LG-nek, a kezelőfelülete szintén nem az én világom, a nexus 4 az bejövős :D

(#48) assemble


assemble
addikt

Na egy Nexus telefon erre alapozva johetne is (es egyre valoszinubb, hogy jon is :) )

(#49) Mr.Silkó válasza fairi (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:D

(#50) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Amúgy nem értem, hogy miért kell ilyen kevés tárhelyet adni a telefonhoz, még a 32 GB is hamar betölthető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.