Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Trolluska


Trolluska
tag

Többre értékelném, ha hengeres kialakítású lenne. Sisakra, motorra sokkal jobb lenne.

(#2) r-chee válasza Trolluska (#1) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem pl. a GoPro 3 kialakítása, kinézete eléggé dizájnos, sportos, s engem nem zavart még nagyobb sebességnél sem a sisakon. Némi megszokás után nem gond. Persze azért nem 200km/h+ volt az a sebesség :). Ott az ember inkább béreljen helikopteres stábot magának. Meg egy gyors temetést.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3) banhammer


banhammer
veterán

Ezt is meg fogjak talalni n+1 honap utan a sekely tengerben?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) djsunny


djsunny
aktív tag

Ennek a témának a koronázatlan királya a GoPro. Az ő sikerein felbuzdulva már boldog-boldogtalan előáll különböző akció kamerákkal de teljesen feleslegesen. A profik, az igazi extrém sportolók úgyis GoPro-t fognak használni (vagy esetleg Drift-et). A Toshiba is inkább az LCD TV fejlesztésre koncentrálhatna az ilyen termékek helyett. :(

(#5) fi:zi'k válasza r-chee (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Attól, hogy vmi jól néz ki, még lehet praktikus kialakítású. És tény, hogy egy henger alak sokszor jobb lenne.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) banhammer válasza djsunny (#4) üzenetére


banhammer
veterán

Az extrém sportolók azt fogják használni amelyik márka több szponzor pénzt ad nekik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) silmatauki válasza Trolluska (#1) üzenetére


silmatauki
őstag

"Többre értékelném, ha hengeres kialakítású lenne. Sisakra, motorra sokkal jobb lenne."

Arra igen – de sisak nélkül pont az ellenkezője. A GoPro egyik hatalmas előnye az, hogy homlokra, ill. mellkasra rögzíthető – én is ezeket a hevedereket vettem meg hozzá. Próbáld meg ugyanezt egy hosszú kamerával – ha meg is lehet csinálni, borzasztó sérülésveszélyes lesz bukás esetén.

(#8) zeg válasza djsunny (#4) üzenetére


zeg
senior tag

A Garmint nem nevezném 'boldog-boldogtalan'-nak. Ha van benne biznisz, beszállnak a GoPro-nál sokkal komolyabb versenyzők, akik a filléres technikát nagyobb tudással olcsóbban adják. Ilyen dolog ez a verseny :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.