Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) misx


misx
senior tag

HTPC-nek kiváló lenne. Persze csak 21:9-es filmekhez.

(#2) F34R válasza misx (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

filmnek jobb a sima 16:9 arany. ebbol a monitorbol kerek kettot egyet elforgatva .

(#3) mzso


mzso
veterán

Programozóknak meg egyéb sokablakos munkavégzőknek jó lenne ha pont 33%-kal drágább mint a mint az ugyanolyan magasságú 16:9 egyébként hasztalan.

(#4) prolad


prolad
őstag

Tetszik,biztos piszok drága lesz,de legalább a hardver rendben van.

(#5) oriic válasza F34R (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdezzétek meg Őt, ilyen arányú monitora van. Biztos jó játszani meg filmezni is.

[link]

Live-Die-Respawn

(#6) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ezzel a képaránnyal nekem nagyon bejön :DD Ez mondható egyedinek is, nem tudok róla, hogy lenne mégegy egybe pc aminek ilyen arányú a kijelzője.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#7) F34R válasza oriic (#5) üzenetére


F34R
nagyúr

en csak azert mondom mert horizontalisan jo dolog , vertikalisan meg pocsek eleg sokat elvettek a 16:9-nel is a 4:3 utan lehet szkeptikus vagyok de nem filmre valo. 16:10 lenne az idealis de az nem nagyon elterjedt.

(#8) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Villantott? Tényleg? Villantott?

Mit csinált? Rávakuzott? Egy pillanatra bevágott róla egy képet valahova? Vagy széttette a lábát az LG és egyszer csak felbukkant az egybepécé a combjai között?

Miért nem csillantott? Vagy vakkantott akkor már?

Ne is szórakozzunk, nyomjuk fullba':

Bréking!!! Utazó ügynökünk (23) jelentette, hogy az LG egy látogató (19) fejébe vakkantotta a 21:9-es (0) egybepíszít? Jár neki a 2000 Ft-os HáDa utalvány.

[ Szerkesztve ]

(#9) tamas1985


tamas1985
aktív tag

Nekem bejön, bár szerintem kicsit nagy a méret, lehet megszokható lenne, de így hogy semmilyen ár nincs róla...

[ Szerkesztve ]

(#10) ViZion


ViZion
félisten

Pl. munkára jó lenne... Elfér minden. Amúgy meg... ehh, nem is tudom. KELL :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) Atocha


Atocha
senior tag

"Általában mindig leírjuk, hogy az All in One, azaz egybepécék piaca nem pörög jól idehaza..."

Az ilyen mondatokon mindig jót röhögök. Bár inkább sirhatnékom van, hogy vagy ennyire, de ennyire szegény vagyok, vagy másnak ennyire, de ennyire nincs realitásérzéke!

Azért nem pörögnek az AIO gépek, mert NINCS RÁ PÉNZÜNK, MERT KI*A**OT* DRÁGÁK!

De mondom... lehet én vagyok szegény, hogy nem tudok megvenni egy 250-500ezres cuccot csuklóból...

Ez esetben bocs.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#12) Peak válasza Atocha (#11) üzenetére


Peak
addikt

Az Acernek régebben volt 114 nettoért belépő szintű AIO gépe.És biztos van most más gyártónak is olcsó AIO megoldása. Nem tudom milyen 250-500ról beszélsz. :F

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#13) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nem tudom, ha már asztali egybe gép akkor csak és kizárólag iMac jöhet szóba és ilyen kategóriában egyszerűen nem érdekel 50-100 000 Ft különbség. A gyakorlat mondjuk azt mutatja, hogy eddig minden esetben messze jobb ár/érték aránya volt az iMac-nek a kategóriájában. Egyébként nem vagyok benne biztos mitől olyan szuper fps játékon kívül az ultrawide. Az összes normális 27 és 30 coll átlójú monito felbontása nagyobb vartikálisan, vízszintesen pedig ugyanennyi. Filmet nézni biztosan nem ülök le számítógép monitor elé.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#14) Peak válasza Peak (#12) üzenetére


Peak
addikt

http://prohardver.hu/hir/acer_blog_aspire_z_c605_aio_pc_ha_csak_egy_pc_kell.html

Brutto 135k... teljesen hibátlanul használható.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#15) csakegyjoci


csakegyjoci
tag

Nem semmi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.