Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Hát én ehhez hozzá se tudok szólni :Y Igazából, még nem is nagyon fogtam fel, de holnap átolvasom újra, és újra!

Smoke & Torque

(#2) KillHates


KillHates
nagyúr

Talán nem is kellene kommentelni...
Biztos jó volt kiírni magadból. Befogadni az volt. Köszönöm/köszönjük. Legyen szép napod! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Éjszaka van, egyedül ülök itthon, édesapám külföldön....munkaút. Hajtja magát nagyon, mert hát fent kell tartsa a családot. Együtt lakunk, mégis van olyan nap, hogy nem is találkozunk.

Az írás biztos jól esett. Én köszönöm, hogy elolvashattam. Szerintem lefekszem...

(= Zala =)

(#4) .volkovy.


.volkovy.
tag

Köszönöm!
Adtál valamit magadból.

(#5) Enton


Enton
addikt

Sajnos ezt így leírni nem lehet, hiába próbáltad meg. :(
Szintén tudom mit érezhetsz, nekem a nagymamám vett végső búcsút, az élettől.
Nekem ő mint apukád, ritkán ha mégis találkoztunk akkor kevés szóra még kevesebb együttérzésre adott időt az alkalom. :O
Azóta a helyemet sem találom.
Nincs ez így rendjén. Valami változik, túlságosan is gyorsan. Sokkal gyorsabban mint ahogy mi azt fel tudnánk fogni. :(
72 éves múlt tavaly szeptemberben. de akkor sem tudtam felfogni, hogy mi történik, mikor a nagyapám mellé eresztették le, lassan 3 hete.
Hibába minden, nem lehet ilyen dolgokat feldolgozni/felfogni, egyedül az idő múlásában bízhatunk, hogy majd enyhül fájdalmunk.
Őszinte részvétem.
Könnyes búcsút véve, egy fórumtárs rokonától és nagy tiszteletben tartott nagymamám emlékével.

Üdvözlet;
Somogyi Attila!!!

Szerk:
Mindez kibírhatatlan könnyes szemek nélkül.

És szóljon értük, ezt a nagyszerű Metallica nóta:
The Day That Never Comes
Itt zongorán játszva

[ Módosította: Racecam ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

Összeszorul a szívem... Apám 72, Anyám 70, viszonylag jól vannak. Én 33 és nincs családom, de van 3 testvérem... Kicsit félek.

Öntörvényű Sünmalac

(#7) tomazin


tomazin
veterán

Szia!
Sorry,hogyha esetleg hülyeséget írok,de mivel most írtam meg sorozatbúcsózató szösszenetem,és gondoltam,h elolvasok egy bejegyzést,hátha még szebbé teszi az estém.A tied volt a legfrissebb.Elolvastam.Így beírok.Ha esetleg túl sekélyesnek találod bocsánat.Lehet csak nekem jelent sokat.De lehet más is talál benne értelmet:
Dead like me - life after death

jó éjt

(#8) Omega81


Omega81
senior tag

Sziasztok!

Köszi szépen. 2005-ben volt ez, de nagyon emlékezetes marad az a két nap. Biztosan nem tudok visszamenni az időben, hogy szóljak neki, és soha nem tudom élőben átértékelni azt a rohanó reggelt, amit akkor nem értettem.

Mindenkinek szép napot. :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#9) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Részvétem :(
Hasonló cipőben jártam én is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

a fene essen bele : már megint nem bírtam ki sírás nélkül.... :O

(#11) Omega81


Omega81
senior tag

Tervben van egy olyan írás is, amin a nevetéstől fogtok sírni. :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#12) Omega81


Omega81
senior tag

Ma 5 éve beszéltem Veled utoljára. Apa, sajnálom. Soha nem felejtelek el! Szeretlek! :O :(

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#13) Omega81


Omega81
senior tag

Tegnap nem tudtam írni, mert pont idegösszeomlást kaptam... nem lett könnyebb az élet.

UP. Hiányzol Kiss László! APÁM! :O

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#14) Omega81


Omega81
senior tag

Nyugodj békében. :(

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#15) Omega81


Omega81
senior tag

Ez van... de hiányzol........... Nem is sejted, mennyire! Hogyan tudhatnád... ezek szerint mégsem. Vagy még is? Meddig várjak?

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#16) Omega81


Omega81
senior tag

Megint ilyen mélyen szántó gondolataim vannak... hiányzol, Apa! :( :( :(

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#17) Omega81


Omega81
senior tag

Hiányzol Apám! :(

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#18) Omega81


Omega81
senior tag

Hiányzol, Apa. :(

értékelt üzletek: 42+ 0-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.