Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

A htc desire 510 Go+E egesz jo ar. De amugy sokat dragult a vodanal a keszulek vasarlas. Mig a masik ket szolgaltato a csomagok arat emelte, a voda a keszulekeket.

(#2) Csapoati válasza janeszgol (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát izé, azzal a kijelzővel még fele annyiért se kéne előfizu mellé. Előbb vinném az LG Leont, bár az is érthetetlen módon megdrágult.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) janeszgol válasza Csapoati (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez igaz. Meg se neztem rendesen. En is a Leont vennem. (Jobb kijelzo, jobb kamera.)
A D510-rol neztem par (10+) videot. Annyira nem gaz, de a Leon jobb.

(#4) Kékes525


Kékes525
félisten

Az árváltozásokkal sem olcsók.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5) trebór31


trebór31
csendes tag

Azt azért remélem mindenki tudja, hogy a vodafone-nál a készülékek drágábbak előfizetésben (kivéve vodafone go csomag ) tehát go+ tól ha kiszámolja a valaki a részletfizetést akkor drágább előfizuban mintha kártyásan venné meg ... elég szánalmasnak tartom, úgyhogy kb az ilyen ármozgásos cikknek semmi értelme mert a részletfizetésből adódó árakat nem írja oda.

(#6) chuky666 válasza trebór31 (#5) üzenetére


chuky666
csendes tag

Azt vedd hozzá ,hogy a forgalmazott készülékek 99%+ 1 év garis tehát 2 évvel kapod míg a függetlenek manapáság 1 évet kapnak a gyártoktol.Máris nem olyan lehúzás illatú a cucc...Megéri a párezer +
Meg ugyelehet olcsón biztosítást is kötni ami egy drága készüléknél nem hátrány....
Mindemelett persze a külföldi cégekhez képest lehuzzák a magyarokat :Drágább készülék,drágább előfizetés amiben töredék szolgáltatást adnak..

(#7) janeszgol válasza trebór31 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont a sima Go lett sokkal drágább. Tavaly még ezek a betűs drágitasok (F, E, stb) nem voltak a Go-nal, csak a tobbinel. Hat identol mar ott is bevezettek. Raadasul logikatlan. Palda:
LG Leon: sima Go és F = 37 ezer.
sima Go es E = 39 ezer.

Oke az E_nel kevesebbet kell leszurkolni, de az F havi 500ft, mig az E havi ezres.

(#8) trebór31 válasza chuky666 (#6) üzenetére


trebór31
csendes tag

Nem teljesen értek egyet veled, mert a + 1 év gari csak szoftveres garancia, készülékbiztosítás pl mediamarktba is egész korrekt ha 2 évre kiszámolod akkor talán ugyanott van mint a mediamarkt-s és az tuti hogy egy 40 ezer forintos készüléknél pl. : vodafonnál havi 500 ha jól emlékszem a biztosítási díj és még ha valami történik akkor 5 ezer Ft(ha jól emlékszek) az önrész... vicc kategória . Na arra viszont nem emlékszek hogy MM-nél van-e önrész, de talán nincs. Na a lényeg az, hogy nehogy már még előfizuban drágábban vegyem meg mint kártyásan... kártyás meg néha drágább mint független. Akkor tegyük hozzá, hogy a már sokszor említett MM-nél is van sokszor 0%-s részletfizetés és még a biztosítást is lehet részletre, úgyhogy ha nem lennék flottában (ahol olcsóbbak a készülékek mint ezeknél az előfizuknál) akkor nem vennék vodánál telefont, na de amíg lesznek akik megveszik ilyen árak mellett, addig fogják forgalmazni ennyiért, persze jól hangzik az 1Ft :D (egy példa : LG g3 kártyásan : 105 ezer, előfizuban részlet stb után 120 vagy még több attól függ melyiket nézem, de sorolhatnám még...)

(#9) Fejvadi válasza Kékes525 (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

+1

(#10) m1lan válasza chuky666 (#6) üzenetére


m1lan
őstag

Van ám még két másik szolgáltató is. Na meg igazából gyártó függő, hogy mire mennyi garancia van.

Én a Telekomnál tavaly szeptemberben 1+1 év garanciával kaptam az S3 LTE-t, tehát 1 évig vihettem volna a T-hez minden problémával, utána meg már csak szoftveres gonddal.

Regisztráltam a Samsung oldalán, így ehelyett kaptam 2 év prémium szerviz szolgáltatást, tehát házhoz jönnek és itt javítják a telefont (eddig mondjuk még nem volt rá szükség) szóval nem is kell cipelnem sehová. Ha szeretném, pénzért vásárolhatnék még egy évre kiterjesztett garanciát 14.000 forintért. Tehát egy drágább Samsung akár 3 évig is garanciális lehet, és ez a függő és független készülékekre egyaránt érvényes.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11) chuky666 válasza trebór31 (#8) üzenetére


chuky666
csendes tag

Nem győztél meg mert sok a pontatlanság a hszedben...

(#10) m1lan
A prémium gari tök okés de mondjuk én emiatt nem vennék samut ..másért se.De persze ez egyéni dolog.
Még mindig tartom,hogy annyira nem vészes túlárazás a szolgáltatóknál csak okosan kell vásárolni.Persze új belépőnek nehezebb alkudozni de 2 év után már lehet tisztességes egyéni ajánlatokat kiharcolni.Már ha nem 500 a számlád havonta :D

[ Szerkesztve ]

(#12) tonerz válasza trebór31 (#8) üzenetére


tonerz
aktív tag

Nem teljesen értek egyet veled, mert a + 1 év gari csak szoftveres garancia

Ez a szoftveres garancia a zúg gsm butikok privilégiuma, mivel kintről behozott készülékek amik legtöbbször függőek, és ha netalán otthon lefrissíted akkor visszaáll a sim lock.

A magyar hivatalos 2 éves garancia második évében a készülék sw és hw hibáira is él a jótállás, a tartozékokra és az aksira van az egy éves kötelező jótállás.

[ Szerkesztve ]

(#13) trebór31 válasza tonerz (#12) üzenetére


trebór31
csendes tag

Par hete vettem telot a vodafonenal akkor igy mondtak hogy masodik evben csak szoftver akkor ezekszerint felretajekoztattak engem. De elotte is volt szolgaltatos telom es kb semmire se mentem a garival amikor be volt kuldve ket hetre ... Lenyeg hogy bolond aki ilyen elofizus kontrukciok mellett ott veszi, "sokan csak az 1 ft t latjak " ideztem vodas eladotol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.