Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A felső promó discet hogy is adták el??

Live-Die-Respawn

(#2) djculture


djculture
félisten

Azért a kiadó is érdekes.. Mi az a szöveg hogy a vásárlók tisztességesek és visszaszolgáltatja a játékot. Eladták? Fizetni kellett érte ? Akkor ez a szöveg kb becsület sértési kategória. Jó hogy nem már a vásárlók bűncselekményt követtek el mert fizettek valamiért ami kapható volt...

[ Szerkesztve ]

(#3) danikollar válasza oriic (#1) üzenetére


danikollar
őstag

Ez jó kérdés?

Érdekes hogy ezek után nem került még ki a netre!

(#4) vhw


vhw
addikt

Visszaszolgáltatni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5) james001


james001
veterán

Persze majd biztos visszaadják a több holland forintért vásárolt játékot csak úgy...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) Ryder62


Ryder62
őstag

"A kiadó reméli, hogy a játékosok tisztességesek és visszaszolgáltatják a játékot."

Még ha vissza is viszik és visszafizetik az árát akkor is minek?

Hogy aztán pár nap után újra megvegye? lol

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A kiadó reméli, hogy a játékosok tisztességesek és visszaszolgáltatják a játékot.

Tisztességesek?
Ki volt rakva a boltba?
Fizettek érte?

Akkor hol itt a tisztességtelenség a részükről?

Pénztártól való távozás után.. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) oriic válasza danikollar (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az érdekes hogy poromó discet meg ugye csak a tesztelők sajtósok kapnak, szóval azt meg szabály szerint boltban nem is lehet árulni.

Live-Die-Respawn

(#9) Mans20


Mans20
addikt

Két ember már megvette eredetibe,örüljenek.

(#10) McSpy válasza oriic (#1) üzenetére


McSpy
őstag

+1
Ez tényleg jó kérdés :K valami ott belül nem stimmel :D

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#11) Sub-ZeRo válasza Zirowe (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pénztártól való távozás után.. :U

Sajnos ez a baj itt, hogy nálunk ez a tévhit, pedig nem így van megírva.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) djculture válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


djculture
félisten

Azért kiváncsi lennék hogy mikor vettél a gépedbe bármilyen cuccot a boltba, hazavitted beszerelted. Másnap felhívnának hogy ha tisztességes vásárló vagy vidd már vissza és párnap múlva ismét megvásárolhatod. Te mit szólnál hozzá. Szerintem a nyomdafestéket nem tűrné a válaszod.... ;]

Itt a bolt hibázott nem kell a vásárlót ekézni szerintem. Ráadásul ők a vásárlóból élnek, az ilyen szövegek miatt a kiadó és a bolt is nevetségessé válhat sokak szemében.

[ Szerkesztve ]

(#13) Sub-ZeRo válasza djculture (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De nem ilyen esetekre szokták ezt mondani, én úgy tudom.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) troland26


troland26
őstag

Gyanítom ez a hír pusztán reklám a játéknak...

(#15) Mister_X válasza Sub-ZeRo (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Arra célzott (szerintem), hogy a legtöbb boltban ki van rakva az "A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el" tábla. Nos, ez visszafelé miért nem süthető el?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) Translator


Translator
tag

Az idejekorán szó jelentésének utána kellene nézni, nem azonos az "idő előtt"-tel...

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#17) TOM-202 válasza troland26 (#14) üzenetére


TOM-202
senior tag

Szerintem is ez lehet a motiváció. Egy kis hírverést csinálnak neki amire sokan felkapják a fejüket. Egyébként megkérdezném, mégis hogy kerülhet ki promo lemez a retail cuccok közé?

(#18) Physicist03 válasza Translator (#16) üzenetére


Physicist03
senior tag

Akkor nézz utána jobban és ne offolj fölöslegesen kérlek.

[ Szerkesztve ]

(#19) Zirowe válasza Mister_X (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én már egy párszor elsütöttem visszafele, amikor fizetés után jött a biztonsági őr, hogy megnézné a blokkomat.
Mondom minek?
Hogy ellenőrizzék a pénztárost.
Mondtam, hogy oldják meg maguk, én ezt kifizettem, az én tulajdonom, de természetesen odaadom neki, ha kifizeti a rajtalévő összeget vagy ha bizonyítja, hogy bűncselekmény történt.

Általában ilyenkor kárognak egy kicsit, majd elsomfordálnak, volt olyan is, aki azt hajtogatta, hogy "de én szépen kértem".

Ha a kamera nem vette fel, hogy loptam és az ellenőrző kapu sem sípolt be, akkor ne engem cseszegessenek ezzel.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) sutyesz96 válasza Zirowe (#19) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én igazat adok neked! :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#23) Low Noise


Low Noise
senior tag

"A kiadó reméli, hogy a játékosok tisztességesek és visszaszolgáltatják a játékot." A mondat elején más befejezésre gondoltam:

A kiadó reméli, hogy a játékosok tisztességesek és nem teszik fel torrent oldalakrak a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#24) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Egy kis reklám a megjelenés előtt? :DDD

Miért szolgáltatnák vissza,ha pár nap múlva megjelenik?
Ha egy hónappal vitték volna el hamarabb akkor érthető lenne,végigjátszák feltolják a netre eladni.
De így értelmetlen,ha csak nem ingyen reklámnak szánták a dolgot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.