Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) nemlehet válasza Doze (#14) üzenetére


nemlehet
őstag

Voltak a belsőben. Nem szoktam magam felhúzni, mert árt a szépségemnek, de amikor valaki tök ok nélkül baszik ki velem azt nagyon nem szeretem. Amúgy ezek azért is jók, mert szépen le kell lassítanod mert elfogy a sáv aztán sokkal nagyobb hely kell a besorláshoz főleg ha senki sem enged be. De ha mégis akkor meg neki kell lassítani, szóval 1 türelmetlen barom miatt legalább 4-5 autós szívhat.

Nah jah. Itt a jó idő, kijön a sok mazsola az útra. Ismerek olyan embert aki ESŐBEN!!! sem vezet, mert fél. De amikor hirtelen lesz jóidő akkor egyből fittipaldi a zacskós tejért is kocsival megy a sarokra közben balra indexelve jobbról kerüli a kanyarodó kocsit...

Autópályán még hagyján a rágyorsító barom, de ezt pl előszeretettel játszák az alsó rakparton is. Minap is mentem Csepelre, az Auchannál kivág elém egy Audi, a tetejére gumipókozott ággyal. Vészfék, duda erre bemutat nekem. Sebaj, ha ennyire sürgős menjél. Majd kezdődött a 30-40-el vánszorgás. Elkezdek indexelni, gyorsítok erre rámhúz, nyomja neki mint az állat. A mögöttem jövő is türelmetlen elkezd előzni, rá is ráhúz meg nyomja mint a barom. Le kellett fékeznem, hogy beférjen elém, mert jöttek szembe.... Kb a Lánc hídig mentünk így, amikor is elment Buda felé.... Nem értem, hogy az ilyen ilyenkor mit érez? Most ő megmutatta? Ettől lesz valaki?

Mondjuk ezek a frusztrált vezetők tudnak vicces helyzeteket szülni. Mentünk szalagavatóra, ahol keringőt táncoltunk, csak valamiért be kellett menni pestre átvenni a szmokingokat, nem hozták ki a suliba. Az egyik barátom Lada Samara-jával mentünk ami már megélt egy két háborút :D Ültünk négyen a kocsiba, mentünk a körúton amikor bevágott elénk egy Volvo. Ott is rádudálás, vészfék. A barma meg elkezdett ránkfégezgetni, 20-al menni és direkt nem elengedni. Erre a havernek elborult az agya és a pirosnál kicsit megtolta hátulról a Volvo-t. Kipattan az ürge óriási pofával kezdi mondani, hogy "halott vagy g*ci". Erre kiszállunk 5-en a Samarából, szmokingban, cilinderben mindegyikünk 190 feletti, kajakos :D Nagyon hamar megváltozott a szituációhoz való viszonya, de kb 2 percig nem tudta mit mondjon :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.