Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Doze válasza nemlehet (#8) üzenetére


Doze
aktív tag

Az autópályás esetednél nem elhanyagolható tény az hogy volt e valaki a belső sávban... Mert pl volt már nálam is olyan hogy az idiótája, gyorsítósáv végefelé még mindig 60-70 km/h-val haladt... ilyenkor ha van hely kivágok mögüle és rögtön a belsőbe is megyek, így marad neki hely... Persze ha tömött a belső, akkor nincs mit tenni várni kell.

Egyébként nagy hiba hogy itthon a KRESZ-ben, a gyakorlatban meg aztán pláne nem oktatják az autópályás felhajtást. Ami forgalmas pálya esetén nem gyengén veszélyforrás.

Sokan nem dinamikusan hajtanak fel rá, és csak töketlenkedik mivel nem tud besorolni, láttam olyat is, hogy a gyorsítósáv végén megállt (onnan besorolni meg még szarabb, mert még az átlagnál erősebb autónak is idő kell a 130-hoz)

Most itt a jó idő, az autópálya borzalmas.... tele a belsőt kibérelő idiótákkal, nem az a baj hogy nem engedi el a gyorsabb autókat. De pl én megyek 130 kmh-val, ő pedig 135-tel. Kilóméterek óta a belsőben jön, még mögöttem van, mikor kamiont kéne előznöm... kilóméterekre van hogy senki nincs, de mégis vissza kell lassítanom, vagy kibaszom az indexet balra, és nem érdekel hogy mit pampog hogy 5 centire van a seggemtől.

Aztán ott vannak sebességet nem tartók.... ha melléérsz hirtelen el kezd gyorsítani. Ok elhúz, visszasorolsz mögé, majd megint ott vagy a seggébe... megint kiindexelsz megint gyorsít, megint vissza mögé. 140km/h val mentem, aztán meguntam ezt, volt hogy 170 magasságában jártam mire megelőztem őket... utána ha elmentél mellette jön a seggedben 1 km-t, aztán lemarad a fenébe. A ku*va anyját az ilyennek, de komolyan. De sokszor nagypapa az elkövető... mert megy ám a szétrohad F-astra mint a rakéta. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.