Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Ezek közül talán még az acer és az asus megoldása lehet emberi áron, de a többi cucc, az mind prémium kategóriás lesz sztem. Azoknál horrorisztikus árra számítok. Mindenesetre örömteli, hogy lesz választék bőven.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Érdeklődve várom, mit is tudnak ezek a vasak.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) #25954560 válasza satz18 (#1) üzenetére


#25954560
törölt tag

az asus standon a t300chi-bol csak egy makett volt kint, gyakorlatilag a haz egy probagyartott verzioja. minoseginek latszo cucc volt megdobbentoen vekony es konnyu (0.7kg a specko szerint). viszont az odaallitott mokus aszonta a billentyuzetben nem lesz potakksi (bar kb ugyanolyan vekony mint a tablet resz), viszont $700-os arcedularol beszelt.
volt megegy kicsi chromebook szeruseg is, negymagos 1.3GHz-es procival, arra meg azt mondta h $200 lesz. nehezen hiheto mindket ar.

(#4) t72killer válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bay trailnél - főleg grafikában - jelentősen jobbak, ULV Haswellnél és hasonszőrű megoldásoknál lassabbak. Hogy a tartós nyúzásra hogy reagálnak, majd a konkrét készüléktesztekből kiderül, SzVSz erősen hűtésfüggő...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) z0d1AK válasza #25954560 (#3) üzenetére


z0d1AK
veterán

A T300 Chi árát meg tudom erősíteni, még a Computexen beszélt arról az ASUS, hogy Core M-mel, talán 64 GB flash háttértárral, meg 2-4 GB RAM-mal egy alapmodell kijön 699 dolláros áron és bizony meg is fog jelenni. Hogy mikor, az ugye még kérdés, Tajpejben már volt kipróbálható modell, de az még erősen prototípus volt.

A 200 dolláros Quad-Core masina sem hihetetlen, hiszen múlt héten be lett jelentve az EeeBook X205, ami 199 dollár lesz 11,6"-lal, 2 GB RAM-mal, 32 GB flash háttértárral, illetve Bay Trail-T processzorral. 2 cm vékony, 980 g tömegű.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) t72killer válasza z0d1AK (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Dícséretes, hogy jönnek eszközök az 1k$ alatti szegmensbe - bár mire ideér az a 700$-os masina, sajna 700€ lesz belőle:( - de mégsem 1000.

A Bay Trail azért nem egészen játszik egy ligában a Core M-mel, főleg IGP téren... Bár tény, a felhasználók 99%-ának elég, ha most kéne ultramobil cuccost rendelnem, valszleg a Pavilion x2-t vagy az eeeBook X205-öt kérném.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) z0d1AK válasza t72killer (#6) üzenetére


z0d1AK
veterán

A 700 USD/EUR konverzió ott kezdődik, hogy az USD-s árak nettók, az EUR megjelölésűek pedig általában már bruttók. Plusz igen, más piac(ok), más árak. Sajnos ez van. A kínai telefonok és tabletek is csak addig olcsóak, amíg nem kell hozzájuk lokális garanciát, supportot, minőségbiztosítást adni és helyileg fizetni a járandóságokat.

Amúgy nem tudom, hogy mi lehetett az, amit láttál, de akár az X205-re is rá illik a vékony, 1,3 GHz-es (1,3,3 GHz) Quad-Core és 200 dollár jelző, nem tartom kizártnak, hogy esetleg pont az lett ott is megmutatva a sok kütyü között és nem egy új, Core M-es verzió.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8) t72killer válasza z0d1AK (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Itt az alsó az új 10"-os Pavilion. 330$-ért vesztegetik.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.