Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Ezeknek van egyáltalán létjogosultságuk a Dirt Rally 1-2 mellett?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) jorgoszka válasza ribizly (#1) üzenetére


jorgoszka
tag

Igen.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#3) Steve1207 válasza ribizly (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Nagyon szerettem a Dirt Rally első részét PC-n, a második már nem jött be, de ehhez kimondottan illik a kormány amúgy is, anélkül olyan semmilyen az egész. WRC viszont nagyon élvezetes már a 7-től kezdve, csak hozzá kell szokni az irányításhoz.
Nálam a WRC 8 csak próba szinten volt meg, de konzolon csak a WRC megy nálam, ha raliról van szó, Dirt kb csak telepít, egy kör és kuka, nem szórakoztató valamiért, pedig a WRC-ben sokkal jobban szenvedni kell az irányítással kontrollerrel.
Úgyhogy részemről is igen a válasz (és a WRC 5-6 körül nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani egyszer :D).

Szerk.: ettől függetlenül nem mondom, hogy húdenagyszám az egész, mert mindenben azt lehetne mondani, hogy rosszabb a Codemastershez képest, csak az összélmény élvezhetőbb. Az tuti, hogy PC-n az optimalizálatlanság még mindig jelen van és lagolgat, de konzolon problémamentes, így aki PC-n nézte a WRC-t valaha is, tuti csalódni fog és csak ócsárolni.

[ Szerkesztve ]

.

(#4) Shing válasza Steve1207 (#3) üzenetére


Shing
őstag

Semmi gond nincs a játék teljesítményével. De valahogy el van könyvelve gagyinak és csúnyának ami miatt Intel HD4000-el akarják ezt is futtatni. A WRC 8 már nagyon baszón néz ki (főleg Ultrán), jó hogy kell neki a gép.

(#5) ribizly válasza Steve1207 (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Értem. Én leragadtam ott néhány éve, hogy ez az egész WRC széria egy vacak, de akkor ezek szerint felnőttek a feladathoz. Jó tudni. :R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Egy részével se játszottam, erre már ott tartok, hogy a 9-nél tart. Lehet elkezd a végére minőségi cím lenni, mert ahogy olvastam a teszteket, részről-részre rengeteget fejlődik. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.