Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Valószínűleg ráálltak a nextgen-re, emi nem is baj egy ilyen játéknál. Főleg ha netán még tartalommal is megtöltik ez idő alatt és nem csak a nyíltvizes puffogtatás lesz benne amit eddig láthattunk bármelyik videón.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) flashpointer


flashpointer
őstag

Hat ahogy a videobol kiderul biztos gondja akadt az audio-teamnek a felvetelekkel es meg fel ev vitorlazasra szukseguk van a karibtengeren :D

(#3) persil válasza Raysen623 (#1) üzenetére


persil
nagyúr

Igazabol ilyen pirates of the caribbean(nem, nem az amelyikben johnny depp egy hatranyos helyzetu, alkoholista tolvajt jatszik, hanem a regi pc-s jatek) szeru rpg, amiben third person kalandozas, varosokban kereskedes es nyilt vizi csata is van, az kurvara adna, mivel nagyon el van hanyagolva a mufaj.

Ebben az esetben nem baj, ha 2020ig kell ra varni, csak legyen igenyes, meg ne legyen a tartalom fele elintezve egy statikus ablakkal.

Vannak a minosithetetlen multis, content nelkuli jatekok, a 20 eves cimek, meg a black flag(az meg AC a remek jelenkori reszekkel...) es ennyi.
Egyebkent ugyanez johetne science fiction-ben is, mint a freelancer, csak oda is elferne egy jo kis tps bolygon maszkalas.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4) Nortonor


Nortonor
csendes tag

Nem is értem minek így elhúzni, a Bethesda már rég kiadta volna. :D

(#5) Raysen623 válasza Nortonor (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Az EA meg már a3. részt heggesztené össze ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) zolomon17 válasza persil (#3) üzenetére


zolomon17
senior tag

Volt anno Sea Dogs címen futó motyó, amiből a folytatást, ha jól emlékszem átkeresztelték Pirates of the Caribbean-re, mert akkor pörgött épp a film-sorozat :K

Személy szerint azt gondolom, hogy azóta magasan a legjobb kalózos téma a Black Flag volt (ami egyben a legkevésbé Assassin's Creed játék is egyben szerintem, sokkal kevésbé erős benne az orgyilkos vonal) - a Rouge csak azt vitte tovább, kisebb térképpel, de azonos mechanizmussal.

Azért furcsa csak nekem, hogy a Skulls ennyit késik, mert a Ubisoft-nál kvázi minden adott volt hozzá, hogy ezt könnyen leszállítsák, szinte csak kivenni kellett volna az AC-s részt és írni egy jó sztorit (oké, ez utóbbi annyira azért nem rohadt egyszerű, de az Origins és főleg Odyssey alapján azt mondanám, hogy ebben is sokat fejlődtek).

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#7) persil válasza zolomon17 (#6) üzenetére


persil
nagyúr

A black flag-es velemenyeddel 100% egyetertunk, de ez igy akkor is keves :/ En is romma jatszottam, plusz a kedvenc ac reszem is egyben.

Rouge =/= rogue :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Plusz egy évet valahogy csak kibírom,de akkor már legyen kész és jó is.Ne valami béta állapotú félkész sz@rt dobjanak a piacra.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) duvi


duvi
nagyúr

Szerintem azért tartják vissza, mert borzasztóan tartalomszegény. Az összes eddigi ingame videón ugyanaz ismétlődik. Kikötőkben lehet fejleszteni a hajókat és a tengeren lövöldözni, ami 10-20 hajó után repetitívvé és rém unalmassá válhat. Az eddig látottak alapján hatalmas bukta lesz, ha nem tesznek még bele plusz tartalmakat.

(#10) Fred23 válasza duvi (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tartalomszegény az biztos, meg talán felismerték végre, hogy maga a koncepció is felülvizgálatra szorul, ugyanis a potenciális vevők nem csak kalózhajót akarnak irányítgatni, hanem kalóz karaktert is, mint a Black Flag-ben!

Kalózos játék irányítható és személyre szabható kalóz karakter nélkül szerintem zátonyra futott ötlet; ha ezen nem módosítanak, nekem sem fog kelleni, pedig abszolút vevő lennék rá, ha E/1-ben is mászkálhatnék abban a világban.

(#11) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

Amennyiben sikerül egy tartalmas játékot csinálni belőle , megéri várni. Remélem nem lesz belőle egy Sea of Thives szintű játék :( nekünk az nagy csalódás jelenleg.

Üdv: Laca

(#12) Fecko_78


Fecko_78
tag

Volt valamikor egy Pirates nevű C64-es játék. A maga idejében jó játéknak számított. Manapság sokkal komolyabb játékot lehetne csinálni egy kalóz életéről.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.