Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) #36031232 válasza Feketelaszlo (#27) üzenetére


#36031232
törölt tag

733 millió forint egy ekkora campusra ? Nem hinném, hogy sok lenne. Szerintem mindenkinek más a sztenderd, engem pl. zavar a kávé folt, más meg elül és minden oké, engem zavar, ha az IB028-ban a kezembe marad szék, miközben lehajtom, valakit nem, mert tovább megy. Valakinek elég az, ha felmosnak és összeszedik a szemetet, kiviszik a kukát. Annyival kiegészíteném, hogy azért minden hibát úgy ahogy kijavítanak, szóval a leszakadt szék max 1-2 hétig marad leszakadt szék.

"Vagy valójában te ferdítettél és ugyanazokban a termekben ücsörögtünk pl. az I/Q épületekben (nem igazán rémlik onnan egy különösebben lepukkant vagy takarítatlan helyiség sem, de lehet, hogy azóta feje tetejére állt a világ)."

Ki hazudna ilyet ? Mondom valakit zavar, valakit nem. Valakit marhára nem zavar az, ha a haverja óra közepén bejön egy adag kínai kajával és elkezdi enni, közben terjed a büdös a kajaszag.. A Q épületet (csak a projektorégőt) nem kritizáltam, bár csak ez lenne az alap, igaz már ott is lepattogzik a szürke festés a székekről QI/II-ben, biztos komoly pénz lehet nyáron újra mázolni..

"Ha a böhöm nagy Epson projektorokra gondoltál azokba egy lámpa olyan 2-300.000 forint. Én se nagyon sietnék a cseréjével, ha elmegy még 1000 órát"

Ez nagyon magyar olcsójános gondolkodás, akármennyire is viccesnek érzed. Ha ki kell cserélni, akkor ki kell cserélni.

De hogy mondjak valami pozitívat is, marha jó a légkondi I/Q épületekben és a BME WiFi is király.

emhem: Nyugi, a BME is csúszik, a QS szakterületi rangsorában már nemsokára kiesik a TOP500-ból jó pár képzés..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.