Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Akkor nagy valószínűséggel ebben sem fogják engedélyezni a HDR-t. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2) Atocha


Atocha
senior tag

Jo lenne ha az amd-nek is lenne hasonlo megoldasa... :F

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#3) Cythyel válasza Atocha (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

remélhetőleg a zen2-t meg tudják majd csinálni hasonlóra, le szeretném már váltani a j1900-as cerkát... és még a 2200G/3200G sem megy el passzívon átlagos terhelés mellett venti nélküli házban...

(#4) Atocha válasza Cythyel (#3) üzenetére


Atocha
senior tag

Nekem is egy j1900-am volt. Azt csereltem egy i3 5005u-ra.
De en meg hirt sem olvastam hogy a zen2-bol lenne ilyen. Talaltam egy jo cuccot, de az meg aranyaron van.
UDOO BOLT V8 keress ra. A baj hogy 420 dollar. Azert az sok...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#5) Sanchez638 válasza Cythyel (#3) üzenetére


Sanchez638
addikt

Egy agyonra letolt venti se elég? Épphogy mozgasson egy picike levegőt. Bár most biztosan kapok a fejemre, hogy így a passzív meg úgy a passzív hűtés..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) Cythyel válasza Sanchez638 (#5) üzenetére


Cythyel
senior tag

lehet megpróbálok usb-re rátolni egy 12 centiset és kivágni a házat hogy odaférjen, perpill 92mm-es van a bordán, de az csak 2/3-ad annyi levegőt visz mint a 120mm-es ugyanannyi fordulatszámon, szal az 5V-ról nem sokat érne

(#7) #72042496 válasza Sanchez638 (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha passzívat szeretne, akkor neki tényleg nem opció, mert a lényeg veszik el. :)

De abban igazad van, hogy egy 3-400-as fordulatú ventilátor is segít. Én speciel ezeket nem is hallom, max. ha gép mellé hajolva fülelek. (Passzív, táp SSD, tehát más mozgó zajforrásom nincs.) :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Sanchez638 válasza Cythyel (#6) üzenetére


Sanchez638
addikt

Vannak ilyen fele vastag 12v14cm ventik. Általában ezek a vékony házakba is beférnek.

Különlegesség: Anno volt egy Biostar lapom, ami le tudta állítani a ventit. Kb 5 percenként felpörgött és pár másodperc alatt le is állt. Egy Celeron 847-et hűtőt. (Integrált proci)

Csak egy picikel levegő mozgás is elég ezeknek, csak legyen valami.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) Cythyel válasza Sanchez638 (#8) üzenetére


Cythyel
senior tag

nekem egy 65W tdp-s 3400G-t kéne most jól lehűteni ps3 emuláció mellett egy 2L-es házikóban, az pedig nem könnyű eset :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Kékes525


Kékes525
félisten

A processzor hibákkal (Meltdown, Spectre, Hyper-threading) hogy áll?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#11) #72042496 válasza Kékes525 (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

HT ezekben nincs, a többit nem tudom.

(#12) fako


fako
csendes tag

Most jelentették be a Tremontot. Ez most azt jelenti hogy nem lesz még Tremont legalább 1 évig?

(#13) BiP


BiP
nagyúr

Nekem J5005 van, baromi jól megy passzív létére. A plusz órajel mindig jól jön, de biztos nem érné meg váltani.

(#14) icp1970 válasza BiP (#13) üzenetére


icp1970
senior tag

+1.szerintem sem.

(#15) BiP válasza icp1970 (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

Pedig máshol 3,2Ghz Turbo-t írnak (itt 3GHz) a J5040-re.

szerk: sőt, most már az intel oldalán is.
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.