Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) #80123904 válasza Def26 (#49) üzenetére


#80123904
törölt tag

Én már csak azt nem értem (és majd te mindjárt megmondod a frankót reményeim szerint).
Elvileg XO-ból max 40 milliót adtak el (ezt nagyon szereti hangoztatni a kék oldal ugye), de inkább 30 millióhoz közelit.

Hogy a véreres péniszbe van, akkor 57 millió előfizető. Négy megoldás lehetséges szerintem, de te majd megmondod.
a) Beleszámolja az x360-as embereket is (fene tudja, biztos vannak még, de 17-20 millió? meglehet)

b) Egy gépre több live-ot is vásárolnak? Biztos van pár millió ember, aki nincs tisztában a live és játékok egy gépen való megosztásával és apuka mindenkinek vett live goldot és minden játékot megvesznek többször is egy konzolra. Ezt se kétlem, vannak nem okos emberek. Őket viszont ellensúlyoznia kellene azoknak, akik 'okosan home-olnak' és a 2 gépre egy aktív live gold előfizetés van csak (és 1x veszik meg a játékokat is).

c) Beleszámolja a passzív felhasználókat is az aktív golddal rendelkezők közé (nem lenne szerencsés dolog ez szerintem, hisz a rendszer képes szűrni az aktív és a passzív golddal rendelkezőket).

d) Bőven több, mint 40 millió gépet adtak el. Így viszont az alap tézis ugrik, hisz akkor egyáltalán nem olyan durva a lemaradása az MS-nek.

Világosítsd meg elmémet légy oly kedves.

szerk: A hozzászólásban 1 karakternyi szarkazmus sincs. Szeretem a matekot és szeretem ha a matek ki is jön.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.