Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Nagy szavak, már csak a tettek hiányoznak.

A Slime draws near! Command?

(#2) oriic válasza ldave (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenjen meg holnap. :D

Live-Die-Respawn

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Reménykedem a PC verzióban. Talán egyszer felbukkan a steamen. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) AxBattler válasza Televan74 (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha kijön Box-ra, akkor nem hiszem, hogy pont a PC-t hagynák ki.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) oriic válasza AxBattler (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyetértek. Anno pl a XIII is csak Xbox-ra meg PS-re volt elérhető, mégis megjelent évekkel később PC-re is. Szóval tuti hogy jön a XV is Steamre, a kérdés, hogy mikor. Meglépik az premiernapot együtt a konzolosokéval, esetleg néhány héttel később érkezik majd, vagy megint éveket kell arra is várni majd.

Live-Die-Respawn

(#6) nonsen5e válasza oriic (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kizártnak tartom a premierkori PC-s megjelenést, mondjuk hazudoznak állandóan össze-vissza, szóval ki tudja.
[Tabata: Reports of Final Fantasy XV on PC a misunderstanding]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) Televan74 válasza oriic (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

Talán most hogy,közelebb kerültek egymáshoz a low level api (-k) miatt,nem kell majd rá éveket várni.A Steam meg remek eladási hely a konzolos címeknek. Nincs anyagköltség.

(#6) Gertrius Első a konzol azt biztosra lehet venni.Ahogy lankad érdeklődés és a kereslet konzolon,akkor jöhet egy steames bejelentés.De amíg PS4 és XboX1 jól fogy,addig megtartják konzol exkluzívnak. :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) oriic válasza nonsen5e (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja tudom, ezért mondom hogy várjuk meg a márciust, már amennyiben tényleg betartják a tavalyi ígéretüket, és tényleg megkapjuk a pontos premierdátumot. Max kapunk egy bejelentést, hogy év végén bejelentik a PC-s kiadás megjelenését. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) nonsen5e válasza Televan74 (#7) üzenetére


nonsen5e
addikt

Csak arra lássunk már példát, amit a Microsoft is szajkózott, hogy egy Xbox One-on futó játék hat sor hozzáadásával PC-n is futni fog.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10) ldave válasza nonsen5e (#9) üzenetére


ldave
félisten

Mi lehet az a hat sor?

.add geforce support
.add intel support
.remove 720p limit
.remove 30fps limit
.add keyboard support
.add mouse support

A Slime draws near! Command?

(#11) oriic válasza nonsen5e (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az érdekes, hogy ugye technikailag a PS4, meg az Xbox One között akkora nagy különbség nincs, és mindenki szajkózza (Xbox esetén maga az MS), hogy ezek tulajdonképpen PC-k.

Na most pár napja ugye az fail0verflow csapatának sikerült Linuxot futtatnia PS4-en, és ők mondták hogy ez rohadtul nem egyszerű, és ez a "kurrens konzolok tulajdonképpen PC-k" állítás nagyon nem fedi a valóságot.

Xbox-nál persze megoldható gondolom én hogy a Win10-re fejlesztés párhuzamosan egyszerűbb (Lásd Fable legends, Gears of War Ultimate Edition), de ugye nagyon sokan nem használnak még W10-et, így a rendszert át kellene írni Win 7-8-ra is.

Live-Die-Respawn

(#12) nonsen5e válasza ldave (#10) üzenetére


nonsen5e
addikt

.add geforce support
# gameworks
if(!geforce) fps/=5;
.add intel support
.remove 720p limit
.add keyboard and mouse support

;] :P

orichalcos: Én nem tudom, ezt mondták mindig, hogy kb. ennyi kell hozzá. Mondjuk nem ugyanaz oprendszert mókolni a zárt gépre, mint a forráskód birtokában kiegészíteni pár sorral. Bár gondolom ezzel a fajta portolással nem érdekelné őket a Win 10 alatti support, dx12 --> dx12, aztán valahogy majd elfut, az már minket nem érdekel.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13) AxBattler válasza oriic (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#7) Televan
Mivel az X1 gyakorlatilag W10-et futtat, ezért szvsz minimális munka a PC-konverzió, csak akarat, üzleti döntés kérdése az egész.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#14) Televan74 válasza oriic (#11) üzenetére


Televan74
nagyúr

Miért kellene Win7,8 -ra portolni.A PC -n játékosoknak is fel kellene már fogniuk hogy ideje váltani,mert ha nem, pár éven belül nem lesz ebből vita,mind konzolon fogunk sínylődni.Mondjuk a GTAV online próbálkozásom után nem is bánnám. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) oriic válasza AxBattler (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az lenne, de a mai napig nincs még egyetlen egy only win10 játék sem a piacon. És nem is lesz, ha belegondolsz hány évig támogatták még az XP-t is, hogy elinduljanak rajta a játékok. Elvileg a Fable Legends, meg a Gears of War Ultimate Edition Windows 10-en fut majd csak, de meglátjuk majd, hogy mi is lesz belőlük.

(#14) Televan

Kellene, de nem fognak váltani sokan. Még úgy sem, hogy ingyenes még pár hónapig. Valamiért nem megy a Steam Hardveres statisztika oldala, de a legutóbbi emlékeim szerint még bőven többen használnak Win7-et, meg Win 8-at a felhasználók közül.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16) AxBattler válasza oriic (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Akinek van legális Win7/8/8.1-e, az ingyenesen válthat W10-re, a többiek meg mehetnek a levesbe, szóval hol itt a probléma? :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#17) Sebestyen01 válasza AxBattler (#16) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ez az hogy keves embernek van... :U

(#18) oriic válasza AxBattler (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a probléma, hogy nem váltanak, nagyon sokan maradnak a Win7-nél, 8-nál.

Live-Die-Respawn

(#19) szarvasbogár válasza oriic (#18) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Tőlem is folyton kérdezi, hogy akarom? Nem nem akarom mivel 8 giga a mobilnetem így pont erre fogom lehasználni..:DDD

Nade a játék nagyon várós imádom az egész sorozatot annak ellenére, hogy ez már rég nem az ami...:)

(#20) AxBattler válasza Sebestyen01 (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

Ők nem igazán számítanak, mivel ha valaki W7-et warez-el, akkor W10-et is fog.

(#18) orichalcos
Hát, kérem váltsanak! :P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#21) Sebestyen01 válasza AxBattler (#20) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Sokan bejaratott programokat hasznalnak, es ugye nem teljes a kompatibilitas a w10-el meg minden fronton, így biztos nem fognak valtani, en se tennem! Hidd el vannak olyanok akik nem csak jatszanak a gepen ;)

(#22) #52815360 válasza oriic (#15) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nekem ingyenes, de nem váltok. Semmi előnyöm nincs belőle, hátrányom viszont annál több.

(#23) Luck Dragon

Hiszem ha látom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) alevan


alevan
őstag

Márciusban bejelentik az augusztusi időpontot, amikor megtudjatjuk, hogy jövőre júliusban elküldik a dátumot, amikor elkezthetjük a hivatalos weboldalon a html kódba elrejtett dátumot keresni, ami utalhat a kiadás idejének bejelentésére kitűzött konferencia naptáron elhelyezett helyére.

Vagy legyen a FF XV egy kva jó játék, vagy roppanjanak bele anyagilag.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#25) AxBattler válasza alevan (#24) üzenetére


AxBattler
félisten

Azért ennyire nem kell pesszipistának lenni: a legújabb MGS is kijött Steam-re, ráadásul alig lemaradva a konzolok mögött, szóval lehet reménykedni. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#26) aya


aya
addikt

Aztán majd hír lesz 2017 januárban is :) akkor már biztos megjelenik.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#27) oriic válasza AxBattler (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tök más csapatokról beszélünk, a Square Enix mindig is ilyen furcsa banda volt, az MGS-nél meg már a bejelentéskor tudni lehetett hogy multiplatform lesz.

Live-Die-Respawn

(#28) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Az a baj, hogy előre reszketek a XV esetleges PC portjától. :DDD
Lehet 25 fps limit lesz 480p felbontással, a kamerát a billentyűzettel kell irányítani, az előre gomb a <Z> lesz, a hátra gomb a <SPACE>, a jobbra a <NumLock> a balra pedig az <F1>.

Csak, hogy ne alaptalanul beszéljek:


A 4 fő képesség gombjai konzolon az ABXY (háromszög négyzet karika iksz),
PC-n pedig az <ENTER> <BAL SHIFT> <PONT><M>.
Óvodások is intuitívabb felületet találnak ki 5 perc után. Komolyan azt gondolták, hogy ez így teljesen jó lesz, vagy wat?

Eskü nyomtak egy random(); függvényt, az meg kitöltötte az ASCII tábla alapján a default bindingeket. :D

Harc közben ezeket kell használni:

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#29) oriic válasza nonsen5e (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Max odaírják a gépigényhez, hogy kontroller használata kötelező. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.