Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SzDavid99


SzDavid99
tag

Annak ellenére, hogy nem vagyok Pokémon rajongó (konkrétan még egy Pokémon játékkal sem játszottam), a pénteki Direct után már alig várom, hogy valamiféle gameplay-t láthassak az új részekből.

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszönjük Oric. :R
Ha ráklikkelek 200szor az 200nak számít? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic válasza Sirandrish (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, csak 1-nek. :)

Live-Die-Respawn

(#4) ldave


ldave
félisten

Tök 🎃 jó ez a kis videó.

A Slime draws near! Command?

(#5) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs mese..vennem kell még 199 PC-t :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) HAX válasza Sirandrish (#2) üzenetére


HAX
tag

Mire kell 200× kattintani?

A témához:
Még mindig tolják rendesen a 3DS-t nintendóék ami dicséretes. A pokemonnal azért el lehet lenni jó pár órát. :K

(#7) Jeanne d'Arc

"Pokémon, szerezd meg hát mind". :D Mennyire imádtam.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) Defy94


Defy94
csendes tag

Pár napja kezdtem el mobilon a Fire Red-et. Azt hittem hogy már nem fog annyira lekötni mint pár éve, de tévedtem. :D
Be kellene már egy 3DS-t szereznem, hogy végigtoljam az XY-t és az Omega&Alpha-t.

[ Szerkesztve ]

(#9) szupermacs


szupermacs
veterán

Mai napig tolom telón emulátorral a Red verziót.
2nd gen még úgy ahogy bejött, de a 3rd gen már nagyon idiótaság volt. Amilyen pokémonokat meg most csinálnak, az inkább vicc.
Nagyon várom a GO-t, de kiadhatnának már valami értelmeset is mobil platformra. Nem értem, hogy eddig miért nem lépték meg ezt. Megérné, ha pár ezerért lehetne vásárolni, tuti sokan vennék.
(Persze szigorúan csak egy felújított 1st gen érdekelne! ;] )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.