Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

gondolom nincs 100%-os kedvezmény a Nikon termékekre ennek örömére... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Anubis_9 válasza Vikthor (#1) üzenetére


Anubis_9
őstag

Számból vetted ki a szót! :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3) Snoop-y válasza Vikthor (#1) üzenetére


Snoop-y
veterán

Sajnos nincs :D

En a felevel is beernem :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4) Tomcat


Tomcat
őstag

Boldog születésnapot és még legalább ugyanennyit kívánok a kedvenc DSLR gyártómnak! Egy ünnepi leárazásos akciót én is tudnék tőlük díjazni. :)

Tomcat

(#5) sityak válasza Vikthor (#1) üzenetére


sityak
tag

áremeléssel ünneplik

http://legipanorama.hu

(#6) Vikthor válasza sityak (#5) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jó sok évet ünnepelnek akkor folyamatosan... :(((

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#7) Viktor677


Viktor677
csendes tag

Boldog születésnapot! :R

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Engem az L25-el meggyőzött a Nikon, hogy hobbí célból semmi értelme nincs ilyen "olcsó" fényképezőgépet venni (tőlük), inkább spóroljon az ember egy 40K-s okostelóra, mert még az is jobb képet csinál... :(( :(

[ Szerkesztve ]

(#9) Anubis_9 válasza SunMount3r (#8) üzenetére


Anubis_9
őstag

Talán egyetlen dologban jobb egy 15-20.000-es fényképezőgép, mint egy okostelefon, az pedig a vaku. Egy telóval sosem fogsz tudni akkorát vakuzni.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#10) Vikthor válasza Anubis_9 (#9) üzenetére


Vikthor
nagyúr

leszámítva a Nokia Pureview 808-at ugye, kár, hogy egy droid sem készít ehhez hasonlót, ami legalábba közelébe érne...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11) Sz.Péter


Sz.Péter
tag

Hurrá.:)

(#12) SunMount3r válasza Anubis_9 (#9) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az lehet, de ha még vakuval is kb. minden beltéri kép kb. negyede sikerül csak élesre, elgondolkodik az ember, hogy a teló még gyengébb vakuval is többet érne... Ramaty szofvter, ramaty rezgés és bemozdulás kompenzáció, ramaty autó élesítés és a "leto@om" support, amiért még egy nyavalyás fw frissítést sem tudtak kiadni rá. Köszi Nikon, kiestél...

[ Szerkesztve ]

(#13) Anubis_9 válasza SunMount3r (#12) üzenetére


Anubis_9
őstag

Többi gyártó se más: 2011-ben megvettem az akkor EISA díjas Sony kompaktját, amiről ódákat zengtek. Nem is emlékszem az árára, de bőven 50.000 felett volt. Nyáron, napsütésban fotóztam a kiskutyákat, automata módban, közelrő, nem méterekről. A képek 75%-a homályos, életlen, bemozdult. :((( Nagyon hamar eladtam. Érdekes, a D3200-vel sosem volt ilyen probléma...

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#14) Akula válasza Snoop-y (#3) üzenetére


Akula
őstag

+1 :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#15) daginyomigec


daginyomigec
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Remélem jó topikba írok.

Nos, a nejemmel most lesz a X. házassági évfordulónk. Nagyon szereti a fotózást, de persze inkább csak szemlélője a témának. Szeretne picit jobban elmélyülni ennek világában is.

Én totál laikus vagyok, de amit kitalálok, amellett teljes mellszélességgel kiállok. Most szeretném Őt meglepni többek közt egy géppel is.

Mivel elsőre nem szeretnék -és tudom, hogy Ő is így gondolná- teleobjektíves masinát venni. Fontos a rekeszidő -másodpercenként min. 3000, a vakutávolság, az élesség, a mozgó tárgyat,-gyereket lefotózni ÉLESEN, sötétben is szép képeket készítsen... Ennek érdekében kinéztem egy szerintem brutális paraméterekkel bíró masinát. A Nikon Coolpix AW120-as. Egyből beleszerettem és hát ez az én nagy probléma!
Azonnal betettem volna a bevásárlókosárba, de kiderült, hogy már országosan nem kapható. Külföldi oldalakon még megtalálható, csak azt nem merem megvenni, elsősorban a garancia miatt.
Itthon a Nikon Coolpix AW130-as kapható, hasonló adottságokkal, de ahogy a paramétereit olvasgattam, labdába sem rúg elődjénél.

Kérlek tanácsoljatok ilyen árfekvésben, hasonló paraméterekkel megáldott csodamasinát. :R

A két gép linke:
AW120 [link]
AW130 [link]

Köszi, Gergő

(#16) Solar Eclips válasza daginyomigec (#15) üzenetére


Solar Eclips
tag

A feleséged búvárkodik? Ha nem felejtsd el ez a gép nem arra van amire te szeretnéd. Keres inkább egy tükrös gépet belépőt vagy használtan ha komolyan érdekli a fotózás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.