Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Erre kíváncsi leszek - remélem lesz itt az oldalon is valami tesztféleség róla... :) Gondolkodtam már Philips tévé vásárlásán, de pont a rendszer hibái miatt nem igazán volt szimpatikus. De ha ezek orvosolódnak a frissítéssel akkor elég jó vétel lehet bármelyik...

(#2) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Sony KD55XE8505 van otthon, és kicsit féltem az Android TV-től a sok negatív kritika miatt, viszont nekem idáig abszolút pozitív a benyomásom. Teljesen használható sebességű, minden pöccre megy. Az alapból telepített appok buták mint a föld (pl. UPnP-n keresztüli streamléshez), de itt jön jól a rengeteg elérhető alkalmazás. Felraktam rá egy Kodi-t és minden vaj simán megy. Ráadásul elég komoly mikor a telefonodról vezérled a szomszéd szobából az okos TV-dre kötött hangrendszert Spotify-on keresztül. :)

What I cannot create, I do not understand

(#3) ttt válasza PandaMonium (#2) üzenetére


ttt
senior tag

Ha Sony már felnőtt oda, hogy nem csak a saját alkalmazás bolti cuccaikat lehet telepíteni, akkor nagy respect :R

Sajnos ez azért nincs így minden márkánál. (Megértem ezt a biztonság szempontjából, de pl pont a KODI ami tényleg hiányzik. Mivel pont annyit fizetek a termékeikért, mint bárhol máshol, nagyon gáz az a hozzáállás, hogy az EU keleti régióját pont leszarajnálják egyesek.)

(#4) nkaroly


nkaroly
csendes tag

Nekem semmi bajom a Philips 6os androidjával azon kívül, hogy nem mindig sikerül elindítania a spotifyt. 30% hogy elindul, 70% hogy 15 másodperc fekete képernyő és utána force close a spotifynak. Utána mindig elindul.
Kodi jobban fut rajta, mint a libreelec a pi3 on.
Netflix meg hibátlanul működik.

(#5) Sugi2009


Sugi2009
tag

Philips 49Pus7181-em van. Az ambilight miatt esett a választás a Philipsre és mi tagadás,pazar! Nekem személy szerint semmi bajom a rajta levő rendszerrel. Tökéletes és minden telepíthető apk-bol.

(#6) ftc


ftc
nagyúr

Csak a 2016-os s 2017-e modellek kapják meg...

Sonynal 2015-től..

(#7) hYpErKe válasza ftc (#6) üzenetére


hYpErKe
tag

Nem tudod véletlenül, hogy melyik Sony modellek kapják meg? Vagy egy linket nem tudsz dobni? :R

Pixel --> Pixel 7

(#8) max-pain válasza hYpErKe (#7) üzenetére


max-pain
senior tag

Az Android 7.0 (Nougat) operációs rendszer tervezett bevezetése Sony Android tv-kre – 2017. június 27.

2017-es Sony Android tv-k: XE80, XE83, XE85, XE90, XE93, XE94 és A1 sorozat - 2017 májusában bemutatva

2016-os Sony Android tv-k: XD70, XD75, XD80, SD80, XD83 és ZD9 sorozat - 2017 májusában bemutatva

2016-os Sony Android tv-k: SD85, XD85, XD93, XD94 sorozat - A szoftverfrissítési ütemterv 2017 őszén kerül bejelentésre.

2015-ös Sony Android tv-k: W75C, W80C, W85C, S80C, S85C, X80C, X83C, X85C, X90C, X91C, X93C és X94C sorozat - A szoftverfrissítési ütemterv 2017 őszén kerül bejelentésre.

(#9) M@xx


M@xx
csendes tag

Nekem nagyon sok gondom volt az Androiddal (6.x) a Philips TV-n (49" 4K). kb. 3-4 havonta jött ki frissítés, de egyre csak rosszabb lett.
Minden frissítés után több és több funkció nem működött rendesen ( wifi, bluetooth, TV műsorok nem jelentek meg, fagyások, újraindulások,...)
A végén már oda jutott a TV, hogy be sem bírt kapcsolni, egy reset loop-ban ragadt. Vagy 10-20 újraindulás után bejött a recovery menü, hogy akkor ő most feladta, csináljak én valamit. Semmi sem segített. A végén a szervíz visszavette a TV-t mondván nem javítható.
Óriásit csalódtam benne.
Szülőknek otthon Sony van (szintén droid) ott működik rendesen csak lassú.
Remélem egyszer jó lesz a droid is a TV-n. Most LG lett helyette (webos 3.5). Még nem sikerült beüzemelni, de remélem stabilabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10) hYpErKe válasza max-pain (#8) üzenetére


hYpErKe
tag

Köszi az infót! :R
Kicsit balfasz voltam és nem vettem észre, hogy már a 7-es fityeg a tv-n. :B

Pixel --> Pixel 7

(#11) hYpErKe válasza M@xx (#9) üzenetére


hYpErKe
tag

Kb 1 éve használok egy Sony KD-49XD7005 tévét és soha 1 fagyásom nem volt és a sebességgel is elégedett vagyok, frissítések szintén kb 3-4 havonta érkeznek.

Pixel --> Pixel 7

(#12) Bonappetite!


Bonappetite!
csendes tag

Sziasztok,

Tegnap letöltöttem az új verziót, első ránézésre nincs sok újdonság, a PIPet tudja valaki hogy lehet elondítani?
Philips 6401.

(#13) Sugi2009 válasza Bonappetite! (#12) üzenetére


Sugi2009
tag

Nálam is tegnap jött meg a Nougat. semmi különöst nem tapasztaltam. vmi infó h mik az újítások? vagy egy link?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.