Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) bunfi


bunfi
őstag

(#12) csiby222
Ezt úgy hívják perspektíva. Amikor tesztelte, ez volt a legalja és tekintve, hogy képtelenek bármit, de szó szerint bármit normálisan megoldani az elmúlt két évben, tényleg kellett egy Anthem, hogy még ez is jónak tűnjön. De attól még nem az és attól még az alapfelvetés áll.

(#8) Turcsika
Én nem vagyok szakmabeli, csupán érintett, mivel ott van a polcon a 3600 a lapban, várva, hogy ez a jelenlegi frissítés megjelenjen. A probléma abból adódik, hogy a Bungie szerint a játékuk annyira igényli a teljesen, tiszta véletlenszám generálást, hogy RDRAND-ot használ. Konyhanyelven igen Sanyika, szeletelhetsz répát egy kétkezes karddal, de azért ne csodálkozz, ha megkérdezik, hogy tényleg ennyire hülye vagy. Na kb. ez a szitu. Szóval jogos a kérdés, hogy miért nem kezeli ezt a processzor, de inkább azt kérdezném, hogy mi a francért kellett ezt így lekódolni?

(#14) Turcsika
Ez így félrevezető, bizonyos újabb Linux disztribúciók, ahol tényleg problematikusabb, hogy nem megy az RDRAND, de mivel ezek konzumer termékek és az érintettség alacsony nem dramatizálnám túl.

(#16) Noukoum
Szerintem kevesebbet ártott a játékok színvonalának, mint a Kotaku, RPS vagy épp a Polygon. Legalább mer kritizálni, kritikusan gondolkdoni, nem pedig hajrá vegyed a legújabb codot vagy épp a 38. teljesen tök ugyanolyan sablon Ubi játékot, mint például a hamarosan megjelenő GR: Breakpoint.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.