Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

saturnba se engednek be pl. hátitáskával, le kell rakni a megőrzőbe, vagy mehetsz amerre akarsz.

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

sikeres ember nem jár MM-be, satyurnyba, és hasonló helyekre.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) icezozo válasza aero. (#1) üzenetére


icezozo
addikt

a saturnba betudtam menni normál kézitáskával

http://qwankido.hu/

(#5) gabor85


gabor85
őstag

Próbálok eladóként/tulajdonosként gondolkodni; ha az üzletben változatos méretű áruk vannak (kis mérettől nagyig) akkor én sem engednék be hátitáskás emberkéket. És erre még hatványozottan érvényes, ha nagy az alapterület...
Ha mondjuk egy TV kereskedésem van, nem kéne ezzel foglalkoznom, ritkán zsebelnek 100 centis LCD tévéket :)

Mint vásárló, úgy is megértelek.!!

(#6) EczkE


EczkE
addikt

Nálunk a MM bárhogy bemehet az ember, legalábbis engem még nem állítottak meg ilyen miatt. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#7) HGW válasza EczkE (#6) üzenetére


HGW
csendes tag

PEDIG ÖRDÖGI KÉPED VAN:) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :W

(#8) mukibuci válasza aero. (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Egy cég a kettő :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9) dabadab válasza Kalandor (#2) üzenetére


dabadab
titán

"Az a harci helyzet, hogy nem neked van igazad hanem nekik."

Igazabol egyikuknek sem. Ha pontos az esetleiras es tenyleg motozasrol volt szo, akkor a biztonsagi or erosen tullepte a hataskoret. A masik meg az, hogy ugyan a biztonsagior felszolithatja a vasarlot, hogy mutassa meg a csomagjat, am ez inkabb csak udvarias keres lehet, mert a torveny abszolut semmi eszkozt nem ad hozza.

DRM is theft

(#10) TuxMania válasza mukibuci (#8) üzenetére


TuxMania
csendes tag

így Van!!!!
A MM és a Szatyor 1 cég, csak hülyének néznek mindenkit!!!

Jobb vagy Bal zsebembe akarsz pénzt hagyni?

Akkor inkább valami magyar bolt féle

A windowsban az a jó, hogy nem magától omlik össze, hanem te nyomod meg előtte az "OK" gombot!!!

(#11) TuxMania válasza dabadab (#9) üzenetére


TuxMania
csendes tag

Illetőleg mi a fenének vannak chipes lopásgátlók !!!
Úgy is csipogsz kifelé menet :D

+ megjegyzéz.:
A lopások nem külső forrásokból adódnak az esetek 90%-ban, hanem belsős emberektől, esetenként jól szervezetten ( Lásd Tesco titkok....stb. )
Főleg ha a goré is benne van nyakig.....stb. stb. stb......

Ennyi!

Javaslat!.:
Nézd ki a cuccot az ilyen boltokban, írd fel a típusát és keress rá neten sokkal olcsóbban, vagy ha van nagykeres ismerősöd akkor meg nagyker áron :D

Na csók a Csalánnak !!!

A windowsban az a jó, hogy nem magától omlik össze, hanem te nyomod meg előtte az "OK" gombot!!!

(#12) No-kia


No-kia
őstag

itt legalább belehet tenni vhova,

de mikor mentem múltkor tescoba, mondtam h a már megvett termékeket matricázzák le, a bizt.őr azt mondta nem lehet, mondom akkor lerakhatnáme a pulthoz: aztsem lehet, nah itt feelháborodtam:
-remélem a kamerák mindent vesznek, igaz?
-igen
-mondom akkor bemegyek és ha szarodnak kijövetelkor majd szépen visszanézik a felvételeket
-nah de ez nem ilyen egyszerű,az sok idő és magának is itt kell lenni
-leszarom, ráérek nincs mai programom, további jónapot
és egyszerűen bementem egy táskányi tescos cuccal a hátamon :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) Gergő_ válasza TuxMania (#10) üzenetére


Gergő_
őstag

nem egy cég, csak mindkettő a Metro (cég)csoport tagja. :P

(#14) TuxMania válasza Gergő_ (#13) üzenetére


TuxMania
csendes tag

de 1 cég :)

Mikor a Satyor megnyílt, a számlákat MM-re számlázták :D

Csak az 1ik számla az MM-hez ment a szajréval, a másik pedig az 1. Satyyorhoz....

Hja és mi szállítottuk ki mind2 tendert!

Különben miért "Áll" Sz*****k 1mást anno ország világ előtt büntetlenül?

...., hogy elhidd, ez 2 különböző cég!

A windowsban az a jó, hogy nem magától omlik össze, hanem te nyomod meg előtte az "OK" gombot!!!

(#15) Matthewsz


Matthewsz
aktív tag

Ez szerintem nem mindenhol így van, pl. az Örsön régen volt ilyen szabály, most már be lehet menni táskával is.
Inkább örülne, hogy náluk szeretném elkölteni a pénzemet! - A szekust rohadtul nem érdekli mit akarsz ott, neki nem érdeke, hogy ott vásárolj. Ő csak a munkáját végzi mint egy robot... Amúgy aki jól öltözve aktatáskával megy be és beszólnak neki az nevetséges, de ha egy szakadék hátizsákos, azt nem csodálom ha megszólítják. De mivel bárki lehet tolvaj, így marad az egyenlőség, és inkább mindenkitől elkérik a táskát.
Én így gondolom :)

(#16) fkenny


fkenny
senior tag

Én ezért szoktam a biztonsági őröknek megmutatni a notitáskám, néha lekábelköteleglőzik, de fő a béke. így is kifelé mindig besípolt szinte minden boltba az a hülye kapu. Mire rájöttem, hogy a cipőm volt a ludas, jó párszor megmotoztak, de mindig elnézést kértek. A Szolnokon lévő Coraba, már a biztonsági őrök is nevetve jöttek hozzám annyira sűrűn jártam ott és szinte mindig sípolt:)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Azonnal a felettesét követeltem...

Ezt nem folytattad, mit beszéltél a felettesével?

...mert nem tudom elképzelni, hogy mozgásomban, szabadságomban korlátozzanak...

Magánterület, így korlátozhatnak (mint pl. itt a PH-n is a hozzászólásokat), ha ez valakinek nem tetszik, mehet máshová jelszóval.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) David93Pecs


David93Pecs
tag

Napi régész :DDD

Itt nálunk Pécsen MM-be nem lettem még ilyesmire figyelmes,még jó pár évvel ezelőtt legalábbis nem volt gond hátizsákkal is simán be lehetett menni... Akkoriban oszttársakkal benéztünk mm-be,ugye midnent meglehet tapizni,fogdosni .D:D:D

Szerintem mostanság sem változott errefelé semmi.

De,ahol így van azt egy nagy ocsmány és undorító dolognak tartom,mert ha valaki be is pakol egy csomó cuccot a táskájába amint átmegy vele a kapun ugyis sipol...
Tehát ez csak a szemét viselkedés kiélésére van,mert aznap a biztiőr haragszik a világra és szar az élete,ezért megpróbál másokat szadizni...

Én egy mezei Sparba jártam így,talán 2éve... Szintén ilyen fos meleg idő volt,és haverommal bementünk h vegyünk valami italt,de nem találtunk semmit,így üres kézzel jöttünk ki a boltból...vagyis jöttünk volna.
A pénztárnál nem lehetett kimenni,csak ott ahol bejöttünk,ahol már vártak a biztonsági őrök és kérték hogy ürítsük ki a zsebeinket és megmotoznak... Hát a k..va anyját gondoltam.
De nem tehettünk mást,mint engedtük.
Az említett biztonságiőr bőrszínét ne is említsem. Undorító egy sz.r világba élünk,de még mindig meg tudok lepődni dolgokon.
Csak azért kellett ezt a procedúrát csinálni,mert nem vettünk semmit?
Ráadásul ott vannak aazok a sípolós kapuk is... szóval nem értem.

(#19) Raucher válasza David93Pecs (#18) üzenetére


Raucher
tag

..mert ha valaki be is pakol egy csomó cuccot a táskájába amint átmegy vele a kapun ugyis sipol...

Vagy sípol, vagy nem. Csak gondold végig, a pénztárnál mit csinálnak, hogy ne sípoljon be a rendszer. Technikailag nem nagy durranás az eszköz. (Ha jól gondolom.)

Csak azért kellett ezt a procedúrát csinálni,mert nem vettünk semmit?

Nem. Gondolom a hosszas nézelődéssel, hangoskodással, vagy valami hasonló viselkedéssel vontátok magatokra a figyelmet. A nem vásárlás, csak ráadás volt. A történetbe nem volt érdemes belekeverni a bőrszint. Ez csak az érzelem fokozásra jó, de nem változtat a tényeken.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#20) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vannak szabályok? Vannak. Be kell tartani? Igen.
Akkor meg hol a probléma?

Ja, hogy én egy diplomata táskás akárki vagyok, és nekem ne hőbörögjön egy biztonsági őr...

Már a kinézetem miatt is tapadnak rám a biztonsági őrök. Megszoktam, nem zavar. Kifelé menet megállítanak, adom a blokkot, átnézik a cuccokat, és ha kérnék, kirámolnám a zsebeimet is. Még nem kérték.
A biztonsági őr csak a munkáját végzi, ahogy a rendőr, meg a BKV ellenőr is. Sikkes dolog szidni őket, akad bólogató, egyetértő ember elég.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) David93Pecs válasza Raucher (#19) üzenetére


David93Pecs
tag

Hát tévedsz.
Nem volt semmiféle hangoskodás és kirívó viselkedés. Egy sima mezei vásárlás volt...
Vagyis lett volna.

Na,mindegy. Majd ha Veled vagy valamelyik rokonoddal csinálják ezt,majd akkor is mond ezt. :) Én nem vitázok senkivel,nekem ez a véleményem,ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.