Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Tim82 válasza nuke7 (#28) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem nagyon nem érted, hogy mit kritizáltam nálad. ;]

Még mindig tartom: azért leszögezni egy régi játék grafikájáról, hogy csúnya és nézhetetlen (semmi "nálam", "szerintem"), mert a sokkal modernebb hiperszuper monitorodon nem szép, az epic fail kategória. Amúgy vannak widescreen/felbontás növelő mod-ok is minden Infinity Engine-os játékhoz. Én sem a 24" SPVA monitoron játszom amúgy, nem a fullhádé kell a játékélményhez.

NWN szériában meglehetősen minimális pl. a történet főszálára való ráhatásod. A végeredmény úgyis az lesz, hogy Te vagy az atomcsávó/csaj, aki legyőzi a főgonoszt és megment mindenkit. Oké, a mellékküldetésekben van 2-3 választható opciód.

Ehhez képest a Torment-ben van pár választható végkifejlet. Az az igazi RPG, ahol gyakorlatilag mindenhol megoldod harc nélkül a játékot és ez a játék ilyen. Ráadásul iszonyat sok apró finomság van beletéve, a világ él és gyakorlatilag a legkisebb szereplőnek is története és dimenziója van.

Akár egy retró konfigot is érdemes miatta összerakni (Pentium 2-n már tökéletesen elfut), 4:3-os monitorral. Simán megéri. Én nagyjából hét-nyolc éve játszok vele és messze nem aknáztam ki minden lehetőséget.

Ja igen, még csak konfig sem kell hozzá: van Infinity Engine-os játékokhoz keretprogram Androidra, amivel pl. fel lehet tolni droidos tabletre őket. Telefonról nem fogok tudni linkelni, de Google segít, YouTube-on meg vannak gameplay videók.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.