Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B4nd1t4


B4nd1t4
tag

Hááát... Az 1-2-t megvettem az húgomnak (7 éves), de még Ő is azt mondta h gagyi... Nemtom a 3. jobb lesz-e.

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#2) plus44


plus44
veterán

Apáék látták, azt mondták nagyon jó. Kérdés mennyire elfogultak. ( Jégkorszak fan-ok:D)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A filmet már láttam, csak ajánlani tudom. :D

SPOILER!

A Motkány a legkeményebb benne, szokás szerint. Hol szerelmes a Motkánylányba, hol pedig lehajítja őt egy szakadékba és inkább a makk mellett dönt. :DDD
Manfréd és Elli a közös bocsuk érkezésére várnak, Mani nem egyszer túlreagálja a dolgot, a többieket halálra untatva ezzel. Diego-t az aggasztja, hogy elpuhul a sok növényevő társaságában, ezért el akarja hagyni a csordát. Sid mindenáron apa akar lenni, csak hát nem éppen kell egy lajhárlánynak sem. Beleesik egy lyukba, ahol talál 3 tojást, amit felvisz a felszínre. Ott a csibék kikelnek, és egyből az anyjuknak fogadják Sid-et, és ő is őket a fiaivá. Persze később kiderül, hogy nem igazán közéjük valók a kis porontyok, ráadásul időközben megérkezik a kicsik valódi anyja is, egy hatalmas T-Rex. Manfrédéken egyből kisebbrendűségi komplexus lesz úrrá "Nem úgy volt, hogy ezek már kihaltak?" :P Hatalmas. :DDD

A T-Rex mama visszaviszi a kölyköket a lenti világba, ahonnan jöttek, és mivel a kicsik még mindig ragaszkodnak Sid-hez, így kénytelen-kelletlen őt is magával viszi. Lent egy egész világ van - tiszta Jurassic Park -, ahol a dínók még háborítatlanul élnek. Manfrédék elindulnak ebbe az ismeretlen világba, hogy kiszabadítsák Sid-et. Közben még az is kiderül, hogy nem a T-Rex mama a legnagyobb és legfélelmetesebb lény ebben a világban.

MOD: A legmókásabb rész az volt, amikor hőseink átkelnek egy szakadékon, amit egyfajta furcsa gáz tölt ki. Nem halnak meg tőle, de idióta hangjuk lesz és folyton vigyorognak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) B4nd1t4 válasza Vistaboy (#3) üzenetére


B4nd1t4
tag

... egy igazi fan... az olyan fun... :P

Amúgy a filmet én is láttam... 3D-ben... Nem rossz... Szórakoztató...

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Alig várom már hogy megnézhessem a filmet. Az 1-2 hatalmas lett, már vagy 5ször láttam mindet. Megunhatatlan.

Spoiler Alert!
Kedvenc jelenet: 2. rész, mikor Sid-et elrabolják a kis lajhárok. Mikor fetreng a földön meg kattog az priceless.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) Winner_hun válasza Vistaboy (#3) üzenetére


Winner_hun
félisten

Meg kéne már néznem:U:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) szasanyi válasza Vistaboy (#3) üzenetére


szasanyi
félisten

Gondoltam, hogy jó lesz a moziban látott az előzetes után. És bejött az első két rész is, úgyhogy ezt sem hagyjuk ki. :N

(#8) dunc


dunc
nagyúr

A film nagyon jó volt most értünk haza pazar a story a megvalositás is remek,és a 3D eszméletlen jó lett.......eztán ez lesz az alap! :Y

[ Szerkesztve ]

(#9) plus44 válasza Winner_hun (#6) üzenetére


plus44
veterán

Ilyen avatarral, min. Top5-ben kellett volna lenned.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szerintem aki teheti, az nézze meg, nagyon nagy animációs film. :K

A kedvenceim, a Motkány, a Motkánylány és a Makk:

A kép a film 1080p-s előzeteséből van.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) P00By válasza Vistaboy (#10) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem is tetszett! Jobb volt, mint a második... :K

(#12) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Most szeretném feltenni a gépre, de a fórumokon azt olvastam, hogy a játékállást nem menti automatikusan,ill. nem lehet menteni. Használjátok-e ezt a játékot, hogyan lehet mentést csinálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.