Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Habraki


Habraki
csendes tag

Meg annyit, h fel ev alatt senki nem sertett meg csak magyar. Kerültem is mindet.. A marokkóiaktól viszont ölelkezve bucsuztam :) Az egyik legnagyobb focisztarral beszelgettem. Hajnalban 2 fürdöruhas csaj elöttem fenykepezkedett , majd átadták.. :) Simogattak magukat nekem.. Szal minden megtörténhet. Visszamegyek az 100. :)

(#52) Habraki válasza vsgaborr11 (#50) üzenetére


Habraki
csendes tag

Ibizan is olcso minden szezon vegen. 15 ezres onil gatya 4 rongy volt. Életem vegeig nem kell nyari ruhat vennem. amugy ibiza más mint thai, bulirol szol..

(#53) atike


atike
nagyúr

Nah remélem én is kijutok... Gyönyörű hely - az a part... :) Na meg a bulik... :)

(#54) NoLF válasza Habraki (#51) üzenetére


NoLF
addikt

át lehet ott élni dolgokat, ez tény ;)

(használd a mod gombot ha 5 percen belül ismét mondanivalód van)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#55) orbano válasza NoLF (#39) üzenetére


orbano
félisten

hagy, ez a csikósmokker gyerek ilyen f*szarc, mindenhova baromságokat írogat a modik legnagyobb römére :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#56) Habraki válasza ^Bundi^ (#49) üzenetére


Habraki
csendes tag

Ezek szerint nem láttál mindent - csak amit el lehet adni. :) fél év alatt mindent bejártam , voltam a sziget legdrágább épületében ami oroszoké és le sem írom az árát.. De mégeccer mondom nem akarom elvenni az érdemeit , tuti hely. Több nő van mint pasi és egyik sem józan. Na ezt képzeld el csapatostul. :)

(#57) CL Smooth


CL Smooth
tag

Annyi drog sehol sem fogy el mint ibizán ez biztos. Szerintem ott rajtatok kívül nem sokan söröztek. Mármint biztos ittak még kísérőnek a cucc mellé. Amúgy tényleg tuti hely lehet. Én már nem nagyon szeretem az efféle zenéket inkább a 90-es évek feka zenéit szeretem, de ez az ibiza hangulat azé nem lehet rossz.

(#58) kem


kem
addikt

Én Jamaicával és Hawaii-al vagyok így:) Ibiza annyira nem vonzott eddig, mert a szintetikus drogok gyűjtőhelyének tartottam, de azt nem tudtam, h a Café del Mar nem csak egy előadó. Régebben sokat hallgattam, most inkább Roots Reggae-t hallgatok(pl:Groundation). Pár év múlva ott leszek a tenger másik oldalán, mert bátyám Olivában dolgozik, de egyelőre itt Londonban próbálom megalapozni az életemet. Ibizán is spanyolul beszélnek?

Köszi!

(#59) StoneBridge válasza kem (#58) üzenetére


StoneBridge
senior tag

a sok angol turista miatt szinte mindenhol beszélik az angolt, de egyébként spanyolul, igen.

a drog tényleg valami eszméletlen "nyíltan megy" a szigeten, de látszólag még korlátozni sem akarják annyira, mivel ebből van ott rengeteg pénz.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#60) dabadab válasza kem (#58) üzenetére


dabadab
titán

"azt nem tudtam, h a Café del Mar nem csak egy előadó"

Sot: a Cafe del Mar egyaltalan nem egy eloado. :)

DRM is theft

(#61) NoLF válasza kem (#58) üzenetére


NoLF
addikt

Café del Mar soha nem volt előadó. az összes CD-jén különböző előadóktól összeválogatott számokat lehet hallani, az első 6 CD-t ha jól emlékszem, José Padilla állította össze. Sok előadó van akit favorizáltak rendesen, talán van egy CD amit csak a DAB (Digital Analog Band) számaiból állítottak össze, Café del Mar DAB - The Best a címe.
vettem is egy ilyen pólót a Café del Mar shopban, ahol mindent meg lehet találni ami a kávézóval kapcsolatos, CD-k, pólók, nadrágok, kulcstartók, hűtőmágnesek, egy egész kis iparágat építettek rá, ami nem is csoda, hisz mint mondtam, elég híres lett az elmúlt 29 évben. (80ban épült a kévézó ha jól emlékszem)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62) Z-o-t-y válasza Taky (#26) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Az általad említett két emberkét a Balaton Soundon is láthattad idén, én ott voltam hatalmas volt, persze nem ibiza, de a legszebb fesztivál hely így is, és zeneileg is (legalább is a topic nagy részének) a legjobb :D

http://instagram.com/_doublez_

(#63) spyke79


spyke79
tag

Hát igen :R Ez az élet!

5percet adnék az életemből ha ide eljuthatnék!De a nagy vágy Rio és a karnevál :Y
Azért 10percet is adnék :C

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

(#64) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

most pont erre a helyre lenne szükségem:)
csodás képek:)

(#65) NoLF válasza Borify Péter (#64) üzenetére


NoLF
addikt

jövőre visszatérek, ez szinte tutifix :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#66) Hca


Hca
csendes tag

Megjelent a Volumen XVI.

(#67) NoLF válasza Hca (#66) üzenetére


NoLF
addikt

áhhá, már nagyon vártam, hamarosan meg is kapom :K ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.