Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Gond van a képekkel

(#2) johniee


johniee
senior tag

Jó kis írás, szép hely :K Hátha még több kép lenne... :D :B

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#3) NoLF


NoLF
addikt

csodás, nekem megjelenik mind...

hova a francba tegyem hogy jó legyen?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4) HyP3b0y válasza 14adam (#1) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Nekem se jönnek be :O

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#5) evone válasza NoLF (#3) üzenetére


evone
őstag

Nekem is tokeletesen megjelenik mind. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#6) NoLF válasza evone (#5) üzenetére


NoLF
addikt

átteszem máshova, hogy a többiek is láthassák...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7) Motion_Blur válasza NoLF (#3) üzenetére


Motion_Blur
félisten

nekem se jönnek be az alsók

ide kéne szerintem: http://imageshack.us/

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8) kételkedem válasza NoLF (#3) üzenetére


kételkedem
addikt

pl imageshack?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9) Xirtam


Xirtam
veterán

Hmm szép álom! :C

(#10) NoLF


NoLF
addikt

azt hiszem meglesz mostmár.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hát ez komoly. :C :C Kurv@ jó hely ez az Ibiza, örülök hogy kijutottál. :C
Annak viszont nem, hogy én meg nem voltam veled sörözgetni ezen csodálatos helyen. :DDD

Nah, majd legközelebb. :R

(#12) Jadro


Jadro
veterán

Frankó lehet a hangulat ha így össznépien örülnek a naplementének. :) Jó írás, köszi!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13) kételkedem


kételkedem
addikt

Sikerült egész jól átadnod a hangulatot, jó az elején a bevezető rész. Így mindenki tudja valahova tenni a szigetet. Nekem az utolsó bekezdés egy picit rövidnek tünt. Felkeltél, hazajöttél! :) Összességében jó írás lett!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14) NoLF válasza kételkedem (#13) üzenetére


NoLF
addikt

addigra kicsit elfáradtunk, sok minden nem történt :D
de még átgondolom, persze a cikk végére már én is elfáradtam, de még odabiggyeszthetek valamit (esetleg képeket Barcelonából, mert ugye mászkáltunk egy kicsit ott míg vártunk a repcsire)

thx :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Milyen jó, hogy ezt mások megtudják engedni. :K De én nem.
Egyébként jó írás, jó szórakozás lehetett. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) NoLF válasza Vasinger! (#15) üzenetére


NoLF
addikt

hidd el, én is azt hittem hogy soha nem jutok ki oda. ha jó előre leszervezed az utat és lefoglalod a szállást (június, előszezon), boltban veszed a kaját és nem vedeled el a pénzed valamint nem jársz a nagy diszkókba ahol 50 EUR a belépő hanem megtalálod az ingyen szórakozást, 4-5 napot ki lehet húzni 100 rongyból, s az élmény megfizethetetlen. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17) Reac^


Reac^
őstag

A Trance paradicsoma :O :B :R

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#18) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Klassz hely, szép beszámoló. Köszönjük! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#19) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Jó volt olvasni az írást, sok az emlék számomra is. :K
Én tavaly július közepétől töltöttem el másfél hetet ezen a szigeten, azon belül is San Antonioban szálltunk meg. Utólag úgy gondolom, hogy ennyi idő kevés felfedezni a sziget összes szépségét (hajóutak, Formentera szigete, strandok, meg ugye minden napra jut egy pár buli).
Jártam a Pachaban (David Guetta), Privilegeben (Tiesto), Amnesiaban, meg a kisebb helyeken. Mondanom sem kell, jó élmény volt, az első három hely kötelező annak, aki eljut a szigetre. ;)
A szállást valóban apartmant bérelve a legjobb megoldani, mert a kaja nem olcsó, főzéssel pedig sok pénzt lehet spórolni. Autóval mentünk (Barcelonából komp), majd hazafelé londoni átszállással kb. 25 ezerből haza lehet jutni (odaút is megoldható kb. ennyiből). Mindent előre kell foglalni és nem túl drágán össze lehet hozni egy nem mindannapi nyaralást.

Jók a képek!

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#20) dabadab


dabadab
titán

Ó, Ibiza, annak idején oda mentünk az asszonnyal az első közös nyaralásunkon (szintén San Antonioban) :)

Ibiza az angoloknak majdnem pont olyan, mint nálunk Siófok, nyáron odasereglenek a fiatalok partizni - ebből kifolyólag kb minden helybéli beszél angolul meg leginkabb angol feliratok vannak mindenfele. Az azért meglepett, hogy képesek voltak hamburger+sültkrumpli kombót enni, mást szinte nem is, annak ellenére, hogy az éttermekben (legalábbis azokban, amik nem álltak át teljesen az angol fiatalság kiszolgására) amúgy sokféle és finom halat lehetett kapni.

Szerintem érdemes robogót bérelni (kb minden sarkon van egy motorkölcsönző, 50 cm3 alatt jogosítvány se kell, viszont utast is szabad szállítani - és remekül lehet vele navigálni, annak ellenére, hogy rengeteg dugót láttam, szabad parkolóhelyet viszont alig, szóval az autós közlekedes elég nyűgösnek tűnt), a sziget elég kicsi, azzal nyugodtan be lehet járni és pl. a városok zsúfolt partjai után remek dolog eldugott kis öblökben fürödni, na meg persze lehet túristáskodni is, megnézni a várat Eivissában meg a hippipiacot meg hasonló dolgokat.

Űgy rémlik, hogy az árak nagyjából normálisak, a szomszédos Mallorcánál (ami a német nyaralók kedvence) valamivel drágább azért. Ja, de, a klubok jegyárai elég húzósnak tűntek, de konkrét árakra már nem emlékszem, régen volt :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#21) leeate


leeate
senior tag

Nekem Ibizáról mindig csak az a Vengaboys szám jut eszembe, annyira ütős volt anno :R

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#22) ádyz


ádyz
addikt

Latom, legkozelebb muszaj veled mennem. :O

Koszonom a beszamolot! :R

(#23) lorcsi


lorcsi
veterán

grat ! :)

egyszer ha minden jól megy én is..

(#24) StoneBridge válasza dabadab (#20) üzenetére


StoneBridge
senior tag

angolok:
teljesen egyetértek, tényleg olyan lehet nekik, mint nekünk Siófokra leruccanni. Ezzel nincs is gond... az átlagéletkor az, amin meglepődtem. Hajnali 2-3-4 órakor még 14-17 éves kislányok mászkálnak/buliznak az utcákon. Rendben, hogy jó a közbiztonság (bár lopásról nem egyszer hallottam), de ezeknek hol vannak a szüleik? :U

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#25) drizzt1666


drizzt1666
tag

Irigylésre méltó kaland! Az utóbbi időben kezdtem hallgatni chillout zenét (mert már kezdett kicsit herótom lenni a metál meg rock zenétől - de megunni sosem fogom őket :P ) és soha nem értettem mi ez a megfoghatatlan dolog, ami a zenéből árad. Nagyon sok előadó nevében, vagy számaiban feltűnt az "ibiza" szócska, pl. Ibizzarro meg hasonlók és elkezdtem foglalkozni azzal mi is ez. Na de most már tisztább a kép nekem is.

Amúgy a 1.fm chillout lounge a legjobb netrádió ilyen témában :C

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#26) Taky


Taky
senior tag

Ejj Ibiza...
Hatalmas Sven Vath és Richie Hawtin party-k színhelye... :) ;)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#27) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Nekem a minőségi zene mást jelent.

(#28) orbano


orbano
félisten

hehe mondom tökre hasonlít ez a mamlasz Nolfra... :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) Kasza08


Kasza08
őstag

Ide el kell jutnom egyszer!:R
Jó írás, grat!

(#30) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon jó írás. Nekem is nagy álmom eljutni ide. Egyik barátom múlthéten volt. Aztmondja nagyon jó. :C

(#31) Corsa1


Corsa1
tag

Jó az írás és a képek is.bár én már élőben hallottam a beszámolót:) legközelebb velem jössz mert ide vhogy vmikor vkivel akárhogy akárkivel eljutok:))

üdv

(#32) Coyot


Coyot
őstag

Engem senki nem hív, hogy menjek vele Ibizára :( :D

nagyon jók a képek :R

Má' nem

(#33) konas


konas
senior tag

Attya eg mi lehet itt a delelotti orakban a Space-en..
A rokonomekkal ki kellett volna mennem nekem is az lett volna a keraly..

[ Szerkesztve ]

(#34) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Remek írás, iszonyat jó lehetett. Én is mindenképp ki akarok jutni ide egyszer és végigpartizni egy hetet,de mostanában úgy érzem ez jó ideig álom marad csak. Elég bejövős a 'fuck me i am famous' csajos felvonulás! ;]

Üdv, Balázs

(#35) SAMYka válasza NoLF (#16) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Táborba kötelező a jelenléted és élménybeszámolót kell tartanod ;]
Grat hozzá szép hely én is vágyok

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#36) concret_hp


concret_hp
addikt

jó kis túra lehetett :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#37) edward2


edward2
addikt

3euros sör kocsmákban egy üdülőhelyhez képest szerintem nagyon jo.

(#38) NoLF válasza edward2 (#37) üzenetére


NoLF
addikt

hangsúlyoznám, hogy előszezonban voltunk, augusztusban az 50 eurós dizsibelépő is 100 körül van inkább, a szobaárak, meg minden más is hirtelen felkúszik...

ezért kell ilyenkor menni!

mindenkinek köszönöm a kommenteket :R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39) NoLF válasza CsíkosMókus (#27) üzenetére


NoLF
addikt

ezt még körülbelül 3 milliárdan ideírhatnák, de minek.

természetes, hogy ízlések és pofonok különbözőek :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

IBiza fasza hely ;]
Én csak és kizárólag metalt hallgatok abból is a szőrösebbeket, de Ibiza akkor is nagyon fasza ;]
mi is buliztunk a cafe del mar ban, meg sokhelyen meg pancsoltunk mindenfelé gyönyörű helyek vannak még ha a zene nem is jön be;]
visszamennék éni;]
:R

Nos Omnes Una Manet

(#41) Habraki


Habraki
csendes tag

Éltem kint. Jó hely , kicsit csunyacska de el lehet lenni..

(#42) Habraki


Habraki
csendes tag

Chill outból pedig psy chill és psyambient - kezdvenc zenei stilusom , emberes gyujteménnyel..
:)

(#43) NoLF válasza Habraki (#41) üzenetére


NoLF
addikt

ha minden ilyen csúnya lenne a világon, iszonyat szomorú lennék... :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44) Habraki válasza NoLF (#43) üzenetére


Habraki
csendes tag

A képek becsaposak, igazabol semmi extra nincs csak a tenger. A fák bokrok nagyon puritanak és valami iszonyat szemetes .. ja es a legtöbb epület közelröl gagyi hatast kelt, olyan olcsó..
Tudom ,h a képeken egy paradicsomnak tunik de nem az.

(#45) NoLF válasza Habraki (#44) üzenetére


NoLF
addikt

na ja, én csak a szépet láttam, azt is mámorosan... :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hehhej, a kis tüzes fiúk még mindig ott vannak?.. :)
Baromira bírtam, amikor tavaly nálunk is előadták a kis müsort, mindenki nézte nagy szeretettel, aztán amikor vége lett és indult gyorskörre a kalappal, hirtelen széjjelrebbent a kis tömeg.. :D
hjah, pontosan egy éve h voltunk mi is, pont ott, ahol most Ti.. és örök szerelembe estünk -mi is-, San Antony-val és Formenterával.
Cala contre-n nem voltatok? (déli csücsök) iszonyat milyen strand, lever mindent (Ibiza szigeten)

(#47) ^Bundi^ válasza Habraki (#44) üzenetére


^Bundi^
senior tag

hát nemtudom, te melyik részén éltél ahol mi laktunk apartmanban az vmi kurvajol nézett ki;]

Nos Omnes Una Manet

(#48) Habraki válasza ^Bundi^ (#47) üzenetére


Habraki
csendes tag

En nem egy apartmanrol beszelek , a tengerpartrol ami az elhagyatott reszeken telis tele van üvegekkel , az utcak (na nem a fö utak) igen viseltesek. Ja és nem az karbantartott apartmanokat nezzed már :) az jo. h rendben van. Félre ne ertsetek nagyon jo hely. de egy 7 alatt mindent meg lehet nezni !

(#49) ^Bundi^ válasza Habraki (#48) üzenetére


^Bundi^
senior tag

nem az apartmanról beszélek..hanem onnan a kilátásról..meg ott a fák és a környék is nagyon rendbevolt ;]
szépek voltak a fák a tengerpart (találtunk 1 kis eldugott partot ami még sokkal szebb is volt mint a nagy partok :) )

Nos Omnes Una Manet

(#50) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Én amúgy Thai Landet ajánlom. Neeeem,nem OTP Travellel vagy ilyesmivel. Egy 50ezres repülő(oda-vissza,és ne kezdjen el senki se okoskodni,hogy az nem annyi,mert hogy annyi,június elején voltak apámék ott két hetet),plusz előre 2 napra egy szálloda,utána oda mész ahova akarsz(Pataya,vagy Bangkok,mind nagyon szép). Úgy kb 150 ezer az egész,ha ruhát is akarsz venni(alig 2k egy Converse,vagy Nike). Szóval Ibiza is király,csak Thaiföld jobb :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.