Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beefjeez


beefjeez
senior tag

Vodánál ilyen probléma nincs.

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Én csak annyit szoktam mondani, hogy az adatvédelmi törvény szerint a telefonszám személyes adat, annak illegális kezelését a btk 177A paragrafusa 1 év börtönnel fenyegeti.

Ez jelentősen csökkenti az eladási kedvet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) mrlt


mrlt
tag

Az milyen szó már hogy "beelegeltem"? :U

Go Pack Go!

(#4) Navaren válasza mrlt (#3) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nem jó? :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#5) bambano válasza mrlt (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

szleng

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ismeretlen hívószám? Jobbra ott a piros gomb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) mrlt válasza bambano (#5) üzenetére


mrlt
tag

Az oké, csak olyan 'magyartalanul' hangzik. Azt hittem a szerző találta ki, de nem.

Témához:
A mi családunkban még senkit sem zaklattak mobilon (telenor) ilyen kihagyhatatlan ajánlatokkal, viszont a vezetékesen minden hétre jut valami nyaralás vagy biztositás vagy hitel. De én hiába mondom hogy nem kell kérik anyámat a telefonhoz, mert az ő nevén van és neki is meg kell mondani hogy nem kell semmi. :)

Volt olyan is hogy tanfolyamokat ajánlott egy hölgy, meghallgatom-e? Mondom meg.
35 percet álltam a telefonnál, és csak mondta mondta mondta. Nyilván én vagyok a hülye. :DDD

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#8) Thrawn válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem megoldás, újra (és újra) hívni fog.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) Vakegérke válasza Thrawn (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Röpke szünet után újra ismeretlen hívószám: na, mi a jó anyádat akarsz már megint?
Hatásos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Thrawn válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Thrawn
félisten

Hatásos bizony, egyszer előfordult, hogy nem győztem mentegetőzni és elnézést kérni, mikor olyasvalaki hívott rejtett számról akit nagyon nem lett volna szabad ilyennel fogadni :D
Ha én veszem fel az ilyen telefont, a bemutatkozó dumánál közbevágva azt szoktam mondani, hogy köszönjük de nem kérjük és leteszem. Egyszer az illető teljesen tanácstalanul még visszakérdezett, hogy végig se hallgatom? Mondtam neki, hogy nem, mert telefonon keresztül nem veszünk semmit.
Ez már amolyan szállóige lett családon belül, ha megcsörren a telefon valamelyikünk biztosan megjegyzi fennhangon, hogy "Nem veszünk semmit!" :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11) Navaren


Navaren
aktív tag

Ezek a Blocked számok, tényleg ilyenek, de nem megoldás, ha nem veszem fel, mert akkor hív újra, és újra, és újra.

Pár éve este f9-kor vettem fel a telefont, blocked szám, mondom csak nem. És de, bizony, "mondja kedves uram, elégedett-e az xyz-jával, merthogy ő bizonyítottan, azonnal jobbat tud, akkor és ott." Jjjjo. Én meg épp a kádban fekszem, még felírni sem tudom, mit szeretne, szóval távoznék az éterből, köszi. Nade, mikor hívjon legközelebb? Jó lenne Hadházyt idézni, hogy négy év múlva, de nem illik.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#12) Lenry


Lenry
félisten

engem a legjobban az b*sz föl, hogy nem képesek megérteni, hogy jobb dolgom is van, mint velük csevegni.

néhány hónapja épp a nyakamba szakadt a munka, egyszerre 3 dolgot kellett volna csinálnom, megadta magát a főnököm laptopja, azt is csinálni kellett, és akkor még egy másik kollégának demostazonnal alkatrészt cserélni a gépében, és ekkor...
- üdvözlöm, egy kihagyhatatlan ajánlat...
- na hát én erre most *****ra nem érek rá
- nem ér rá?
:Y - kérdezett vissza olyan hangsúllyal, mintha nem az lenne természetes, hogy hétköznap du. 2-kor van, aki dolgozik.
pedig általában türelmes vagyok velük.

de nem is értem.
mekkora ennek a hatásfoka? tehát hány hívás kell ahhoz, hogy legyen, aki a homlokára csap, hogy "bazzeg, tényleg pont fel akartam venni 1,7 millió Ft hitelt, de jó, hogy hívtál!"?
ha nekem hitelre / nyelvvizsgára / bambuszalsóneműre (nem röhög, hívtak már ezzel) van szükségem, akkor majd felkeresem a megfelelő egységet és elintézem. ahogyan a világ összes többi embere is.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) TazLeacher válasza beefjeez (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valóban. Ott nem küldenek számlát, aztán letiltják a kártyát, mert nem fizetted be. Éppen ezért ott ilyen biztos nem fordul elő. :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) Navaren válasza Lenry (#12) üzenetére


Navaren
aktív tag

Jaj, tényleg, a hitelajánlatokat el is felejtettem, de valahogy így szóltam volna én is :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#15) bambano válasza Lenry (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én nagyon nem vagyok türelmes velük, az első, hogy átveszem tőle a kezdeményezést és utána nem is hagyom szóhoz jutni, hacsak nem az általam feltett kérdésre felel. és ha nagyon pattog, a minimum, hogy egy év börtönnel megfenyegetem.

szerencsére nálunk nem divat a reklámozás, a vezetékes telefon évekig le volt halkítva, lekoptak róla, a mobilok számai titkosítva vannak, meg régi számok. Egyedül amikor a tabletbe vettem netet, akkor kellett egy darabig szoktatni az ügybuzgókat, hogy ez már nem azé az ügyfélé, de kis anyázás a té felé megoldotta ezt is.

mondjuk azt is meg szoktam mondani mindenkinek, hogy aki kiadja a számomat az engedélyem nélkül, annak kitépem a kezét és a hátába szúrom.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) Lenry válasza bambano (#15) üzenetére


Lenry
félisten

én mostanában mindig megkérdezem, hogy honnan szedik a telefonszámomat és a többi adatomat(*), meg lesznek kedvesek kitakarítani az adatbázisukból, de erre mindig az a válasz, hogy én engedélyeztem a szolgáltatómnál, ami viszont egészen biztosan kamu, mert erre az egyre minden esetben figyelek.

de a BTK 177/A-t megjegyzem ;)

* mostanában kiskőrösi akármikre akarnak meghívni, ami azért vicces, mert 10 éve laktam ott utoljára életvitelszerűen, de azt is jelenti, hogy nem csak a telefonszámom van meg nekik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Vakegérke válasza Lenry (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kapásból mondd azt, hogy titkos a számod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Kisöcsém azt szokta, hogy ha rejtett számról hívnak, mert általában úgy szoktak, akkor azonnal kapja magához a telefont. Az ügyintézővel válogatott módokon szeret kiszúrni. Pl. debilt tettet, százszor kérdez vissza, kifigurázza, utánozza, kínait vagy süket öreg nénit imitál, stb... Ezt szokta. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Thrawn válasza Crystalheart (#18) üzenetére


Thrawn
félisten

Nagy +1 neki, mert amíg szórakozik velük, addig sem mást zaklatnak :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20) bambano válasza Thrawn (#19) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

legyen otthon papagájod, ami szeret telefonon társalkodni :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) Thrawn válasza bambano (#20) üzenetére


Thrawn
félisten

Na persze, aztán amikor nem figyelek oda hívogatja majd a parrot-hotlinet :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22) bambano válasza Thrawn (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

az mi? papagáj-eszkort szolgáltatás? :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) Thrawn válasza bambano (#22) üzenetére


Thrawn
félisten

Tájékozottabb vagy mint én ;]
szerk: Hm, el van írva a cím.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.