Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) marositech


marositech
senior tag

B*zmeg eza videó nagyon kegyetlen! :R
Én már fél éve tudtam, hogy a szóban forgó kedves hölgy meg fog halni a sorozat végén.
Persze, akkoriban egy nagy BULLSH*T-et nyomtam, de a sorozat végén...ehm...
Én tavaly, azaz pontosabban 2013 januárjában kezdtem el nézni az összes 8 évadot és nyárra behoztam a hátrányt.
Nagyon fasza sorozat volt, imádtam minden részét. Pedig 3 éve próbáltam megnézni...csak nem volt rá időm.
Kicsit a vége abszurdum, de sajnos a valóságot mutatja. Olyan mintha Trónok Harca szerzője csinálta az utolsó részt. "Kinyír mindenkit, sz*r a vége." De álmomban nem gondoltam volna, hogy szakítanak Barneyék. :( Ez kicsit kegyetlen vót' má'. Aki egyetért annak BROFIVE!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#3) Navaren


Navaren
aktív tag

Tetszett az eredeti Ted- Robin szál, de az is tetszett, ahogy szétmentek, és onnantól inkább ilyen "Na, már megint" feelingje volt annak, amikor felmerült egy esetleges újabb kavarás közöttük.

Szerettem nagyon a Stella vonalat is, de az is egy kerek sztori lett lezárásostul, klisémaratonostul, mindenestül.

A Barney - Robin szál óriási ötlet volt a kezdetektől, különösen Barney karakterfejlődését látva. Bár Barney sztorija végül is nem végződött rosszul, de valahogy olyan.. befejezetlen az is.

iBalu :: Ordo Ab Chao

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.