Hirdetés

2021. május 8., szombat

Gyorskeresés

(#1) UnA

UnA
Korrektor

Nehéz lehet úgy az élet, ha a megváltást egy számítógépes játéktól várod. ;)

(#2) icemad

icemad
veterán

Én elkezdtem xbox one x-en, refundoltam. Tele volt hibával. Viszont engem is érdekelne ez a világ. Úgy vagyok vele, hogy jó lesz ez, majd valamikor 10 euróért. Addigra talán nem lesz tele hibával. (vagy én szerzek egy series x-et. :) )

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#3) iBalu válasza UnA (#1) üzenetére

iBalu
aktív tag
LOGOUT blog

:F :F
Nem biztos, hogy értem, mit akarsz ezzel mondani.

Igen, sokat vártam ettől a játéktól, de ha olvastad a felhajtás(oka)t körülötte, akkor tudod, hogy nem véletlenül.
Ennek kapcsán írtam, el-elnosztalgiázva.

Biztos lehetne a COVID-ról, vagy a 450 HUF-os benzinárakról is keseregni, azt szívesebben olvasnád :) ?

Ordo Ab Chao

(#4) UnA válasza iBalu (#3) üzenetére

UnA
Korrektor

Ki mondta, hogy érdemes keseregni? :)

A vicces pedig az, hogy nekem az jött le a cikk alapján, hogy te szeretted ezt a játékot, csak nem tudott annyit adni, mint a könyv alapján épített fantáziád – de azért talán ez eleve felesleges elvárás volt, mert az elme ezen a szinten nem igazán utolérhető.

(#5) iBalu válasza UnA (#4) üzenetére

iBalu
aktív tag
LOGOUT blog

Valahogy így, igazad is van.

Próbáltam minden létező, a világhálót pár hete még telespammelő negatív dologtól nagyjából elvonatkozatni, és a 8 (!) évnyi, sajnos sok helyen fals marketing-kampányelemet is elfelejtve csak magában tekinteni a játékra - bár érzed Te is, hogy ez nem ment mindenhol.
Ahogy írod, arra voltam a legkíváncsibb, hogy miként elevenedik meg csúcstechnikával egy olyan fiktív világ, ahol közel két évtizede annak idején sok időt töltöttünk el ismerősökkel.
Ez a része pedig a játéknak működik - nálam legalábbis -, de előbb-utóbb még a legelszántabb, a téma iránt érdeklődők eltökéltségét is utólérik az egyre inkább ordító hibák, hiányosságok.

Ez viszont nem csak az én, forrásanyag-szülte fantáziám elvárásaival szemben elkerülhetetlen, hanem bárkiében, nem?

Nem sok mindennel játszom manapság, de az egy-két nagyobb név kapcsán szoktam itt összegezni a tapasztalatokat, még ha ez tényleg kesergős is lett egy kicsit :).

[ Szerkesztve ]

Ordo Ab Chao

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.