Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) erer1000 válasza Feketelaszlo (#19) üzenetére


erer1000
őstag

ha alátámasztod hogy hibás, akkor mondják hogy részleges refund, vagy visszaküldöd és teljes.

közölni kell velük hogy mekkora összeg a vissza küldés, és felszólítani hogy hibás, ezért teljes visszatérítést kérsz.

ha nem mennek bele és csak húzzák az időt, ebayon azt kell hogy "ask ebay to step in" vagy valami hasonló, és azok el szokták bírálni általában jogosan a teljes refundot.

vagy paypal 180 napos buyers protection.

10.000 ft-os PCMCIA VGA kártyával voltam így hogy megvettem, teljesen kompatibilis volt a laptop.
2D tökéletesen ment, hibátlanul.

de amint valami 3D jött a képbe, akár DXdiag tesztje, akár játék, vagy bármil akkor szét eső , foltos, ugráló kép.

nem driver probléma emrt a hozzá adott CD-vel, és 2 gépben tesztelve.

levideóztam, stb. ők is először partial ref. mondom nem, nekem teljes kell mert ez így hibás.
küldjem vissza.

háát az többe kerülne mint maga a termék.

és utána maguktól küldték a teljes refundot.

másik sztori, 16ezres lego klón készlet.
szeptemberben rendeltem, hogy ideérjen karácsonyra EZER százalék, + ha hiányos akkor a pót alkatrész is.

kibontottam emgszámoltam, mind az ezer párszáz db-ot, és megvolt a darab szám.

karácsonykor átadtam az ajit. raknánk össze, de baj van. néhány "balos" elem hiányzik, és "jobbos" 2x annyi van... teljes darab szám oké, de így nem oké mégsem :)

írtam nekik hogy mi a baj.
írták hogy sajnálják, és kb ennyi (kifutottunk a 60 napos ebay protection-ból.)

megírtam hogy a hiányzó darabokat hány FT ill USD összegért tudom pótolni, azt refundolják vissza.

basztak rám, úgyhogy paypal buyers protection-ba indítottam requestet.

mint a tündérek, másnap egyből küldték is a kérvényezett kb 6000ft-ot, hogy végülis eredeti LEGO elemekkel pótolni tudjam :)

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.