Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

Hajrá mindenkinek! :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) KAMELOT


KAMELOT
titán

Lehet én is benevezek valami szép desktoppal! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#3) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Hajrá. Köszi az említést! :R

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na akkor hajrá. A tavalyiról frankón lemaradtam, ezúttal nem hagyom ki. ;]

All→M8

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Ejha! Jó ötlet! Főleg a kötött háttérkép használata. A legutóbbi versenynél nekem is feltűnt, hogy a végén már tényleg háttérkép verseny lett az egészből.
Főleg, hogy minimál kategóriában sokan küldünk igencsak letisztult asztalokat (köztük én is), amin részben vagy egészben csak a háttérkép dominált. Kíváncsi leszek az eredményekre!

Ami még mindenképpen említést érdemel, hogy a képek brutálisak! :R Egyszerűen nagyon szépek. Hihetetlenül szép, tiszta, látványos, jó témaválasztás... :R

(#6) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én ezt most nem értem. Most tetszőleges háttérrel és kütyükkel kell dolgozni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Recon666


Recon666
Közösségépítő

A háttér kötött, többi lehet akármi. A kiválasztott háttér szerint leszel belinkelve a megfelelő kategóriába.

(#8) albert8


albert8
addikt

Nem 2 kategória van ls ezekhez 1-1 háttér neked pedig saját dock-al meg ikonakkal órával kell feldisziteni.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9) Mister_X


Mister_X
nagyúr

És hol látom ezeket?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Hát a cikk második oldalán. ;]

(#11) adamikus


adamikus
tag

A cikk 2. oldalán [link]

(#12) Auratech


Auratech
őstag

Ez kár... Mármint a fix háttér. Az én desktopom pont azért jó nekem, mert a háttér szervesen egybeolvad a felhelyezett elemekkel, ikonokkal, interakciókkal. De azért izgi...Gyorsan, míg be nem fut a metrós formaruha...:)

Auratech Field Recording

(#13) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem lesz az sokáig formaruha. ;]

(#14) Mister_X


Mister_X
nagyúr

:B :W :DDD
Nem lapoztam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) KAMELOT


KAMELOT
titán

EZ így nagyon jó, hogy a háttér fix. Így az adott hátteret ki milyen szépre csinálja majd. Jó verseny lesz.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#16) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Zsír. A férfi kardvívás előtt (Szilágyi Áron) meg is csinálom szerintem ;]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#17) F34R


F34R
nagyúr

kar hogy ott van mindkettonel a watermark :O

(#18) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Ja, az nekem is szúrja a szemem, de hát nem amatőr munkák, kell a képre.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#19) F34R


F34R
nagyúr

elsorol leszedem az M-t remelem nem diszkvalifikalnak miatta. :P

(#20) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Szerintem az a módosítás kiesik a "keretesítésből" :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#21) skydragon


skydragon
tag

gogogogo :)

(#22) Lacces


Lacces
őstag

Mindkét kategóriában lehet indulni?

Telepakolás alatt pontosan mit kell érteni? Font, screenlet, ikon, dock-ok oké. De például lehet olyan is, hogy valaki megjelenít egy zenelejátszót is? (A fórumban láttam ilyet, hogy mappa, vagy alkalmazás skinje is látható volt). Vagy szigorúan csak az asztal lehet kint?

Lelkes amatőr is nevezhet? Vagy inkább csak a profikat várjátok? Én most kezdtem el nemrég magamtól moddingolni az asztalt, és csak úgy kíváncsi lennék egy szavazás alapján az észrevételekre :) Annyira nem vagyok művészi lélek, mint a "nagyok" a fórumban :)

(#23) Lacces


Lacces
őstag

Plusz kérdés:

A háttérképet meglehet vágni? Gondolkozom egy trükk alkalmazásán, és ahoz a háttérképet meg kell vágni, de ugyan az lenne. A trükkhöz meg kell vágni, de ez nem vehető észre, nem módosítok benne semmit, csak kivágom azt a részt, és vissza is rakom :D

Aki ismeri, az tartsa magában, kérem!

(#24) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sok sikert a résztvevőknek! ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#25) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Akárki nevezhet. :K Sőt jobb ha minél többen.
Telepakolni nem muszáj, a hátterén kívül mindent úgy variálsz ahogy akarsz. :)

"A képek átméretezése, levágása, ill. egyszínű keret hozzáadása engedélyezett."

[ Szerkesztve ]

(#26) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A tálca nem takarja ki?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27) F34R


F34R
nagyúr

nekem nincs talcam , igy az biztos nem :DDD

(#28) ViZion


ViZion
félisten

...ajjjajjjjjjj :(
Nekem Gnome Shell van, az csak felül egy keskeny sáv, rajta 3 ikon, óra és a futó appok listája, meg a Bolt menü.. kész. Ezzel a minimalista dologgal szvsz kevés esélyem lenne, de azért Nektek hajrá kedves játékosok, jó mulatást! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29) Lacces


Lacces
őstag

Gyere csak te is :D Én is csak egy mezei Unity-vel megyek :D. Szerintem örülnének neki, ha minél több kép kerülne fel.

Én sem fogok nyerni :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Elég sokan vannak akik minimalista asztalt csinálnak.

(#31) F34R


F34R
nagyúr

welcome bro ;]

(#32) benedekco


benedekco
addikt

Ez a fix háttérképes buli, jó! Grat az 5let gazdának.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#33) Recon666


Recon666
Közösségépítő

pocokxx vetette fel. Én csak az egyik kép kiválászitásában segítettem, meg a cikk szövegét egyeztettük. :) Valóban jó ötlet, így tényleg szoros lesz a verseny.

[ Szerkesztve ]

(#34) benedekco


benedekco
addikt

Ja és igen. Jók a képek. Mindenki megtalálhatja a sajátját benne.
Én az elsőt választanám(a másodikat pénzért sem). Az az én világom.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#35) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Végül is annyiban jó hogy ketten választottuk ki a képet külön-külön. Nálam is a minimalabb képek a nyerők, pocokxx által választott kép pedig a másik tábornak kedvez igazán. De ízlés kérdése, a lényeg hogy mindenki megtalálja a magának valót..

[ Szerkesztve ]

(#36) XtremLor


XtremLor
őstag

Minimal vonalon nyomom en is, de kivancsi vagyok a tobbiek mit fognak alkotni.
Sok sikert mindenkinek :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#37) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Nah, neveztem, sok szerencsét mindenkinek. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#38) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Bunda lesz az egész, pf ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39) ViZion


ViZion
félisten

Köszi, de köszi nem :N
jó ötlet a fix hátteres dolog, de nem neveznék a semmire, amit műveltem az meg nem látszik (Gnome Shell extensionokat kicsit személyre szabtam). Nem akarok tippeket adni, de pl. Zorin OS, vagy egy valamilyen dockos megoldás jópofa lehet. Esetleg Joli OS... az nagyon jól néz ki szvsz - csak ugye nem az én asztalom :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Visszamennye'. Előzőn is kaptál érmet. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Na ja, me' ott a saját háttérem vót ;] Aztán aztat nem lehet reprodukkálni :DDD

btw.

Mi ez az új rang? Már láttam egy-két helyen ma, pedig csak egy hónapot nem voltam.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Inkább örülj neki hogy idén nem kell keresned hátteret, megspóroltunk neked egy csomó időt. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43) Lacces


Lacces
őstag

Pedig én tényleg kíváncsi lettem volna rád :). Főleg, hogy linux vonalon nyomod, fedora, gnome-shell, plusz aláírásban photoshop tutorial.

Én is csak a Unity-t akarom felstuccolni, megnézni, mit tudok kihozni belőle :)

Szerintem én leszek a legutolsó :D De tiszteletben kell tartani a döntésedet! :R

Szervezőknek:
Szerintem a fix háttér tényleg jó ötlet. Ha szabadon választható lenne, biztos nem próbálnám meg... Akkor vér ciki lenne.
De így inkább nagyobb kihívás mindenkinek, mert adott egy téma, és arra kell minél "művészibben" felépíteni az egész asztalt. És így a "profiknak" sincs olyan könnyű dolguk. :)
Így az én felfogásom szerint, olyan mintha mi "kicsik" is megmutathatjuk magunkat.
Ilyen fix háterű mindig legyen, lehet egyéni hátteres is a profiknak, de fix mindig maradjon!

[ Szerkesztve ]

(#44) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Huhú, de nagy az érdeklődés, akkor hajrá mindenkinek! :R

A vízjeleknek maradni kell, a cikkben leírtak(vágás, méretezés, keret hozzáadás) engedélyezettek, más nem. Remélem ezt mindenki megérti. Egy kicsit mást szerettünk volna, mint eddig, ezért a kötött háttér. Bár így nyilván nem lesz olyan "sokszínű" a nevezett kéek, de talán jobban kijön az, hogy ki milyen lehetőséget lát meg a képekben.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#45) ViZion


ViZion
félisten

Csak a Te kedvedért... :D Ezt nyisd meg. csak első oldal van.
Most gondolatban kapcsold ki a bal oldali kedvencek sávot, az alsó tálcát, a Bluetooth-ikont, az akku ikont, és a név helyére egy ikon került, Activities helyett meg Fedora-t ír ki... Kész.
Na ez az asztalom :DDD
Ja, és nem változik, mert csak menü nyílik, nem az alap Gnome Shelless mindenfélék.
Még egy tipp: compiz-t nem írják, h tilos, tehát egy épp 3D-be forduló kocka azért ütős lenne... ;] ...vagy kiskapu? :B

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#46) Lacces


Lacces
őstag

Abszólut minimalista! :D :R
Kocka... hát az, nem az a desktop, amin te dolgozol :) Bár a conky nem rossz lehetőséget tartogat.

(#47) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Igazából ez a verseny a kreativitásról szól, úgyhogy hajrá.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#48) ViZion


ViZion
félisten

Sok disztrót próbáltam, van amelyik önmagában is egy "optikai tuning" - de az nem az enyém :) ha az lenne, hogy nevezz egy desktoppal, amit készítettél, akkor beküldenék Pear OS, Joli OS, Zorin OS 6 vagy valami hasonlót...
Enyémben inkább az az "érdekes", h az alap Gnome Shellből mi lett, viszont a végeredmény nem túl látványos - lévén minden látványelem a minimumon...
Mit kell küldeni? Az "idle" desktopot, vagy kinyitott menükkel esetleg?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#49) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Inkább az idle dektopot, de, ha fontosnak tartod, hogy milyen a visual style, amit használsz, akkor beküldheted úgy is.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#50) Steve1207


Steve1207
veterán

Jó kis verseny, régebben variáltam ilyenekkel :) aztán áttértem egy se ikon, se semmi variánsra klassz kis fekete háttérrel :D Menüben ott van minden progi, minimalista mód, semmi csicsa és semmit se fog a rendszeren.
Majd lehet ránézek azért, sok sikert a nevezőknek!

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.