Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ryder62


Ryder62
őstag

"...idén télen a digitális "boltokba" kerül. Feltéve persze, ha addig nem jön közbe valami, és
nem halasztanak rajta, mondjuk úgy jövő év márciusa környékére."

Szóval akkor jövő nyárra talán megjelenik.

(#2) Jeanne d'Arc

Kiváncsi leszek rá, bár mire megjelenik lehet elavult lesz mert annyit kell várni rá...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) xavix13


xavix13
senior tag

Ez mind szép és jó de kinyalhatja az Ubi hogy nem adják ki PC-re! :((
Amúgy meg ez így egy nagy adag...
Az EREDETI koncepció sokkal jobban tetszett; Chicagoba egy katasztrófa után egy szimpatikus karakterrel, TÚLÉLNI. Fegyver egyáltalán nem lett volna a játékban és az egész FPS nézetet használt VOLNA... Akik látták a Mirror's Edge kistestvérének tartották a játékot.
De itt egy névtelen senkivel kell összevissza ugrálni meg gyilkolni...stb.
Miért kell minden normálisnak ígérkező játékot elk***i???? :O :(((

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#4) Jander


Jander
senior tag

Basszus ez egyre gázabbul néz ki... az első kis teaser meg infók nagyon beindították a fantáziámat, aztán ahogy haladunk az évekkel, egyre jelentéktelenebb anyagok érkeznek. Itt pl. a főszereplő baromi unszimpatikus kinézetű... nagy kár.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

nekem kifejezetten tetszik....főleg a nyilazós jelenet ,a régebbi thief játékot juttata eszembe :)) , kis tomb raider,kis prince of persia,kis splinter cell beütése is van (szerintem) , amolyan megamix :DDD , én várom :R

[ Szerkesztve ]

(#6) wednesday


wednesday
őstag

Sajnos úgy néz ki a játékmenet marad a régi kitaposott úton. :(( Ez gyakorlatilag egy akciójáték, ami egy összedőlt városban játszódik.

(#7) Croft-21


Croft-21
őstag

Hát az eredeti trailer, ami kb 2009ben jelent meg, az sokkal jobb volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.