Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) woodstock323


woodstock323
tag

Én hordok az övemen egy tokot,abban tartom a telefont,onnan veszem elő Ha olyan ügyes voltam hogy leejtem akkor így jártam,de én is úgy gondolom,hogy ha veszek valamit többek között a formája miatt is akkor minek rontsam el azzal,hogy használat közben is el van csúfítva egy akármilyen tokkal.
Ez olyan mint aki az autóba megveszi a full gagyi üléshuzatot 12ezerért "turbo" felirattal mondván védeni akarja azt...amiket manapság már olyan anyagokból gyártanak hogy egy dacia is elbír kopás nélkül 10 évet kb...
Közben meg csúszkálsz, izzadsz a gagyi huzattól nyáron az új autódban :D
Én is próbáltam ezt a szilikon tokos dolgot,de egyszerűen rossz volt úgy használni a telefonom...így maradtam a tokban tárolásnál amiből ki kell venni.
Amúgy a gorilla glass nem csak marketing.
Jó múltkor talán pont itt volt egy cikk róla hogyan is találták fel és eredetileg mire akarták használni,csak végül túl erősnek bizonyult.
Konkrétan az autóiparnak fejlesztett üvegként indult szélvédőnek,de túl kemény anyag lett és a gyalogos védelem miatt nem alkalmazhatták...mivel az emberi fejtől nem tört volna be,hanem szépen szétrepedt volna rajta a koponya.(persze a kavicsok sem ártottak volna)

Mondjuk keleti országokban(elfelejtettem hol) van ahol minden gyári csomagolást az autón hagynak a népek,mert ezzel is rajkodnak hogy nekik milyen új az autó és még fél év után is tele van ragasztva szivaccsal amiket a szállítás miatt tesznek az autókra :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.