Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Gicz


Gicz
addikt

Ne haragudj meg, csak saját vélemény, szerintem iszonyú ronda ez a tok.iphone 5-öt használok, előtte volt 4S, 4, 3GS, 3G, és próbálkoztam tokokkal, de a legalapabb gumi, szilikon tok tok is csak kínszenvedés volt. egyszer pont amiatt törtem össze az egyiket, mert a tok jobban tapadt a nadrágom zsebéhez mint maga a telefon, és emiatt kivétel közben összetörtem. Az volt az utolsó alkalom h bármilyen tok volt rajt.

Nekem az Invisible Shield Extreme jött be nagyon, többször esett már le a telefonom, minden gond nélkül túlélte. Ezenkívül így elrontani valaminek a szépségét, formavilágát? :S
A kijelző széléről a swipe gesture-öket meg kb hsználhatatlanná teszi mivel feljebb áll a széle mint az előlap síkja.

épp vízálló tokot keresek iphone-hoz nyaralásra, de az összes baromi bumfordi :(

Próbáld ki az invisible shield extreme-et szebb i vele a telefon, és meg is védi (szinte) mindentől. Igazából most azon gondolodtam, h hol használod te, hogy ilyen védelemre van szüksége? mi indokolja?

szerk: a videóból látszik, h ki kell hajtanom egy kis fület h a némítógombot kapcsolhassam? ez olyan dolog amit zsebből kivétel nélkül, de néha a nadrágon keresztül kívülről teszek meg, itt ezt is "tönkreteszik" plusz, mélyebben ül így a kapcsoló, (tokom nekem is volt csak nem volt rajt ajtócska) és nagyn kényelmetlen körömmel pöcöktetni a lukon keresztül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.