Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Pofás kis tok! Más telóra is van ilyen?

(#2) wody21


wody21
tag

Tényleg jónak tűnik - és illik is a masszív HP mobájl wötksztéjsönhöz! :)

(#3) tom956ster válasza wody21 (#2) üzenetére


tom956ster
aktív tag

wááá, kösziii!!! Nem reklám akart ám lenni a HP workstation, csak épp munkában tudtam kibontani a csomagot és jó fotós alapnak bizonyult...

dfdfdf:

Igen, van más típusokhoz is, bár leginkább az almás szegmest fedik le.
Itt lehet csemegézni: i-Blason

[ Szerkesztve ]

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#4) Shamy


Shamy
tag

Nem akarok senkit sem ekézni, de egy használati tárgyra minek tok? Van egy szép teló, és belecseszik az emberek szilikon tokba, meg bőr tokba, vagy épp egy ilyen bumfordi valamibe,és utána már csak a kijelzőt látod.

Ennyi erővel lehetne venni strapafont mindenkinek.

A kocsit se bugyoláljuk be, mert féltjük a fényezését....

Szal nekem kicsit fura ez az egész.

GorillaG védi a kijelzőt, a többi meg 1-2 év alatt kicsit kopni fog, kap egy új külsőt 1,5 év múlva annyiért, amennyibe egy jobb tok kerül, mert akkora már lemennek az árak.

Na mind1, ti tudjátok.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#5) gyurkikrisz válasza Shamy (#4) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Látom nem vetettél még le drágább telefont, amit vagyonokért javítanak meg. Én egy tokot el bírok fogadni azért hogy a telefonom nagyobb biztonságban legyen.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#6) Simi87 válasza Shamy (#4) üzenetére


Simi87
senior tag

a GG a legnagyobb marketing bullshit a világon. :W :W :W
ha igényes vagy a telefonodra, akkor a minimum egy Buff, Ultimate fólia.

(#7) woodstock323


woodstock323
tag

Én hordok az övemen egy tokot,abban tartom a telefont,onnan veszem elő Ha olyan ügyes voltam hogy leejtem akkor így jártam,de én is úgy gondolom,hogy ha veszek valamit többek között a formája miatt is akkor minek rontsam el azzal,hogy használat közben is el van csúfítva egy akármilyen tokkal.
Ez olyan mint aki az autóba megveszi a full gagyi üléshuzatot 12ezerért "turbo" felirattal mondván védeni akarja azt...amiket manapság már olyan anyagokból gyártanak hogy egy dacia is elbír kopás nélkül 10 évet kb...
Közben meg csúszkálsz, izzadsz a gagyi huzattól nyáron az új autódban :D
Én is próbáltam ezt a szilikon tokos dolgot,de egyszerűen rossz volt úgy használni a telefonom...így maradtam a tokban tárolásnál amiből ki kell venni.
Amúgy a gorilla glass nem csak marketing.
Jó múltkor talán pont itt volt egy cikk róla hogyan is találták fel és eredetileg mire akarták használni,csak végül túl erősnek bizonyult.
Konkrétan az autóiparnak fejlesztett üvegként indult szélvédőnek,de túl kemény anyag lett és a gyalogos védelem miatt nem alkalmazhatták...mivel az emberi fejtől nem tört volna be,hanem szépen szétrepedt volna rajta a koponya.(persze a kavicsok sem ártottak volna)

Mondjuk keleti országokban(elfelejtettem hol) van ahol minden gyári csomagolást az autón hagynak a népek,mert ezzel is rajkodnak hogy nekik milyen új az autó és még fél év után is tele van ragasztva szivaccsal amiket a szállítás miatt tesznek az autókra :D

(#8) total90


total90
veterán

Szerintem rohadt nagy lesz tole a telefon, holott epp tok nelkul szep...

Nekem 5S van es csak vedofilat tettem ra, pert nem egy bazi nagy tokot akarok bamulni es mellesleg tok nelkul szepen lehet hasznalni egy kezzel is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) tom956ster válasza total90 (#8) üzenetére


tom956ster
aktív tag

A védelem számomra mindig alap, mivel ezek számomra igen drága és ennélfogva értékes eszközök. Szívesen áldozom fel a kecses gyári formát az ütésállóság és a strapás páncélzat oltárán.
Megértem a véleményedet és természetesen el is fogadom, ez a tok az én álláspontomat tükrözi egy-egy ilyen eszköz tekintetében. :R
Ebből lehet következtetni, hogyha a következő iPhone épp Air beütésben szenved majd és még sikerül egyhez hozzá is jutnom, az is kap majd hasonló védelmet :)

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#10) Gicz


Gicz
addikt

Ne haragudj meg, csak saját vélemény, szerintem iszonyú ronda ez a tok.iphone 5-öt használok, előtte volt 4S, 4, 3GS, 3G, és próbálkoztam tokokkal, de a legalapabb gumi, szilikon tok tok is csak kínszenvedés volt. egyszer pont amiatt törtem össze az egyiket, mert a tok jobban tapadt a nadrágom zsebéhez mint maga a telefon, és emiatt kivétel közben összetörtem. Az volt az utolsó alkalom h bármilyen tok volt rajt.

Nekem az Invisible Shield Extreme jött be nagyon, többször esett már le a telefonom, minden gond nélkül túlélte. Ezenkívül így elrontani valaminek a szépségét, formavilágát? :S
A kijelző széléről a swipe gesture-öket meg kb hsználhatatlanná teszi mivel feljebb áll a széle mint az előlap síkja.

épp vízálló tokot keresek iphone-hoz nyaralásra, de az összes baromi bumfordi :(

Próbáld ki az invisible shield extreme-et szebb i vele a telefon, és meg is védi (szinte) mindentől. Igazából most azon gondolodtam, h hol használod te, hogy ilyen védelemre van szüksége? mi indokolja?

szerk: a videóból látszik, h ki kell hajtanom egy kis fület h a némítógombot kapcsolhassam? ez olyan dolog amit zsebből kivétel nélkül, de néha a nadrágon keresztül kívülről teszek meg, itt ezt is "tönkreteszik" plusz, mélyebben ül így a kapcsoló, (tokom nekem is volt csak nem volt rajt ajtócska) és nagyn kényelmetlen körömmel pöcöktetni a lukon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#11) BazsiBazsi válasza Simi87 (#6) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

18 kg esett rá 50 centi magasról, nem tört be. Mellesleg ez GG2 volt

[ Szerkesztve ]

(#12) tom956ster válasza Gicz (#10) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Ronda: ez egyéni ízlés kérdése, nekem nagyon bejön. Az első ötlet a sárga színű volt, képzeld el azt, mint a lódarázs :)
Hogy használom: többnyire irodai környezetben dolgozom, kevesebbet munka területen. Nem ez a legfőbb meghatározó, hanem az, amikor a kisfiam épp dobva adja át a telefononomat. Korábbi telefonjaimat is csak a megfelelő védelem mentette meg a karcoktól és törésektől. Egyébiránt meg rühellem, ha a külsőn csorba esik.

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#13) hallador


hallador
addikt

A HP notebook a háttérben igen jó cucc, kösz a tesztet. Jó a tesztelt tok is.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#14) ABee


ABee
tag

Masszív kis cuccnak tűnik.
Jó ha az ember tud vigyázni adolgaira, de épp most olvastam itt a logouton egy kinaifon tesztet ami egy kicsit lerövidült mert a gazdája zsebéből lépcsőzés közben kicsúszott a 90 ezres Telefon. Persze előtte a másik 2 telóját is rommá törte. Szóval szerintem van akinél van létjogosultsága az ilyesminek. Azon kívül ha valami baj történne lehet ti is elgondolkodnátok egy tokon nem?

[ Szerkesztve ]

(#15) Gicz válasza tom956ster (#12) üzenetére


Gicz
addikt

ezt nem értem :D

Rühelled ha a külsőn csorba esik. De ha úgysem látod soha a tok miatt akkor nem teljesen mind1?

micsoda ördögi kör :d azért van tok h szép maradjon de sosem látod mert tok van rajta XD

(#16) ABee válasza Gicz (#15) üzenetére


ABee
tag

Mondasz valamit, de az is lehet hogy csak nem szeretne szilánkosra tört képernyőt nézegetni.

(#17) tom956ster válasza Gicz (#15) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Valóban egy ördögi kör, de ha egyszer leesik, lehet, hogy betörik a kijelző is, nemcsak a ház sérül rajta. Nem akarok pókhálós telefont.

hallador
Köszönöm, az aláírásodból ítélve Tudod miről beszélsz, az sem kutya! (itt a cégnél van pár vezetőnek olyan :) )

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.