Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) mephi666 válasza Lami66 (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

nagyon frankó lett :) amiben én először rutint szereztem, azok a saját tervezésű lapszabászati bútorok voltak: ezekhez kb csak akkus fúró-csavarozó, facsavar meg mérőszalag kell... néhány polcot meg kisebb-nagyobb bútort terveztem így otthonra... ami a legdurvább volt: rendes pelenkázókomódok 40-50ezer fölött indultak és egyik sem volt teljesen olyan, amilyen kellett volna... a ránézésre legközelebb állót átterveztem, leszabattam (kb 22ezer volt az anyag+munkadíj, 2mm-es élzáróval minden) és otthon pár óra alatt összeraktam... lett az egész vagy 50-60kg, masszív... használtuk is sokat, azóta pedig tárolónak teljesen jó :K azon gondolkozunk, hogy idővel újjá kellene születnie más formában... (vagy nekiadni valami anyaotthonnak, de egészben elég nehéz lenne mozgatni a lépcsőházban)

amin még nagyon nagy az árrés, azok a gyerekvédelmi/berendezésvédelmi kerítések meg karámok... több tízezer egy ilyen és lehet nem is pont az adott helyre van méretezve... méricskéltem-számoltam, majd obi-ban ledaraboltattam egy rakat 24x44-es lécet, amit utána otthon csiszoltam és összefúrtam... kentem rá 2 réteg vastaglazúrt, hogy védve legyen és színben passzoljon a szekrénysorhoz, amin a tv meg műszaki cikkek vannak... a lécek ára megállt 5000ft alatt, lazúrral, ecsetekkel, csiszolópapírokkal, mindennel bőven 10 alatt voltam (mondjuk munkában bele kellett tennem jópár órát, de ilyenre szívesen áldozok mindig) ...miután meg nem kellett már ez a "kerítés", lett a lécekből a falra 3 "lebegő polc" :) nem szeretek semmit kidobni, ezért nálunk 1-1 tárgy többször is képes újjászületni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.