Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Meta


Meta
tag

Szerintem is érdemesebb ezt a vonalat továbbfejleszteni, talán majd ha lesz holografikus megjelenítő akkor meg tényleg értelme is lesz rendesen! :) Így egy kicsit furi, de mindenesetre nem rossz próbálkozás.

Most M66 vagy M600 :F

(#2) mark75


mark75
senior tag

külsöre elég jol nézki,szerintem nincs gagyi kinézete.
hát a kezelhetöség :F

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

Nekem ez nagyon tetszik, és remélem hogy be tudok egyet szerezni :U

(#5) Coyote2000


Coyote2000
őstag

jó irányban haladunk, talán pár éven belül forradalmasítjuk a mobiltelefont, más tárgyakkal ötvözve.

Mondjuk a vibramotor már sokak fantáziáját beindította eddig is :))

(#6) Teo70


Teo70
tag

lehet h h*lye vagyok de én egyáltalán nem tartom jo ötletnek ezt az órás mókát....egy óra legyen óra a telefon az meg egy külön történet....valahogy csak a kisiskolások karján tudom elépzelve amint a suli előtt állva hívják kittet hogy jöjjön értük :Y :Y egy üzletember vgy egy komoly felnőttember karján abszurdikus látvány lenne....

(#7) blueMerle válasza Teo70 (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Imádom a technikai újításokra ennyire fogékony embereket. :U

(#8) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Wow! Nem rossz, kézirás felismerö kijelzö, de hol a stylus? kémfotozni egész jol beválhat. Amugy nem hordanám, föleg nyáron mert fehér maradna alatta a böröm

Cseberből vederbe

(#9) joey04


joey04
titán

Szerintem nem hülyeség ez a próbálkozás szívesen elfogadnám, de az elején biztos horror ára lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Cathfaern válasza Teo70 (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerinted a BT headset dísznek van? ;] Senki sem úgy képzelte el, hogy ezt tartod a füledhez :)

(#11) tildy


tildy
nagyúr

Nekem már az usb-s karórák is tetszettek annak idején:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) 7 válasza Teo70 (#6) üzenetére


7
addikt

"Kitt, szállj ki az autóból" :D
Amúgy az ötlet tetszik, szerintem érdekelni is fog, ha lesz pénzem, illetve kisebb méretben lesz kapható. :)

(#13) Solad


Solad
őstag

Azert hozza kell tenni, hogy ez nem akkora mint egy karora. mereteiben inkabb egy telefonra hasonlit, csak raszogeltek egy karpantot. Eleg hulyen nez ki
most rohanok, de delutan keresek kepet :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#16) Ricardo válasza 7 (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem akarok kötekedni de Kitt maga az auto ;)

(#17) joshua7 válasza Ricardo (#16) üzenetére


joshua7
veterán

:DDD

Semper Fi

(#18) Emosz


Emosz
tag

Szerintem nagyon jó ötlet a karóra és a mobiltelefon ötvözése!Egyre kisebb helyen elfér minden cucc->mp3 lejátszó,fényképező,telefon, és maga az óra :R

(#19) Cathfaern válasza Kalandor (#15) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha headset-el nyomja az ember, sokszor még ma is :D Főleg ha nincs headset kinézete, csak füllhallgató + kis mikrofon, akkor szoktak csodálkozni nagyon :)

(#20) PrinczA


PrinczA
őstag

Nekem nagyin bejön.
Én már azon gondolkodom egy ideje, hogy a N6120-hoz varrok egy csuklópántot.
Sokat telefonálok headsettel, de nem szeretem a kékfogasokat, sem a nyakba telefont.
Ha a telefon a zsebemben van, akkor ki kell venni, bla, bla, bla.
Ha a kezemen lenne a Nokia6120óra, csak megnéznem és kész.

Igaz ehhez el kéne forgatni a kijelzőn mindent, na meg a menü gombok, meg ilyenek, ...
De ezek mellékesek :)

(#21) 7 válasza Ricardo (#16) üzenetére


7
addikt

Nem akarok kötekedni, de pont ez lenne a poén :DDD

(#22) Ricardo válasza 7 (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

:R

Szerk: Kitt zárd be az ajtót!
Mire Kitt:katt :DD

[ Szerkesztve ]

(#23) joey04 válasza Cathfaern (#19) üzenetére


joey04
titán

Bizony!Pár évvel ezelőtt én magyaráztam el nagyszüleimnek amikor furcsán néztek a buszon egy emberre hogy ő bizony nem idióta csak headsetet használ! :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Teo70 válasza blueMerle (#7) üzenetére


Teo70
tag

Pedig fogékony vagyok.... ezért vagyok visszajáró vendég errefele...de az ilyesmit nemtartom jó5letnek sőt zavaró ha az ember kezén egy "akkora" tárgy leledzik (nyilván egy telefonhoz képest sokkal kissebb de pl egy átlag órához képest nagy pl az én órám durván 6,5mm vastag) pontosítok ha az én kezem ilyen méretű tárgy lenne...

A 61.1x44.5x17.8 milliméteres és 65 grammos készülék méretei viszont egy hagyományos óránál lényegesen nagyobbak

bluetooth füles meg nyilván van de nemfogja mindig magánál hordani az ember....mikor az "óra" elméletileg mindig a kezén van....

van egy ilyen nagyon "jó" vicc is...
Mi az abszolút képtelenség? Kitt szálj be a kocsiba... :Y :)

[ Szerkesztve ]

(#25) badacsony


badacsony
őstag

Ha kisebb lesz, kipróbálnék vmi ilyesmi megoldást.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#26) joey04


joey04
titán

Képek!

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) blueMerle válasza badacsony (#25) üzenetére


blueMerle
veterán

Pedig szvsz ez már pont akkora méret, hogy még normálisan lehet használni. Speciel vannak ekkora órák is.

(#28) badacsony válasza blueMerle (#27) üzenetére


badacsony
őstag

Így, hogy látom karon joey által linkelt oldalon, valóban nem olyan nagy. Azért egy lézeres letapogató elfért volna benne. :D

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#29) blueMerle válasza badacsony (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

Na igen. :) Nekem mindenesetre nagyon tetszik, ennek legalább van valami értelme, rengeteg olyan felbehagyott fejlesztés van a Nokiánál, ami jobb is hogy nem kerul ki a koztudatba. :U

(#30) #96302336


#96302336
törölt tag

James Bond, és Májkül Nájt összegyúrásából keletkezett.
De nekem nagyon tetszik.

(#31) #96302336 válasza #96302336 (#30) üzenetére


#96302336
törölt tag

A nevem Knight
Michael Knight :DDD

(#32) Jazz77


Jazz77
aktív tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon bejön, és a héten úgy néz ki hozzá is jutok egyhez... Majd beszámolok a tapasztalatokról ha érdekel vkit... :R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#33) qxy52


qxy52
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni abban , hogy a Hyndai mb 910 óratelefonomhoz hol találok olyan progit amivel össze tudnám kötni a számítógépemmel. Ügyetlen vagyok segítsetek!
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.