Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Várós :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kíváncsi vagyok meddig húzza még és mikor pukkan ki a BR lufi. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) markknight


markknight
veterán

Ubisoft meg az AAA FPS-ek xD

(#4) gyuribácsi88 válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

Szerencsére vagyunk egy páran akiket ez jobban szórakoztat (már mint a BR) mint egy 20nm-es pályán körbe körbe rohángalni vagy az ostoba AI ellen játszani, szóval ne állj fél lábon. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5) nubreed


nubreed
veterán

Mint egy falat kenyér...

Csak egy újabb csepp a BR tengerbe.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) xeon forever


xeon forever
addikt

Meg az Apexet sem vittem vegig... :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Most este 6-tól indulnak a Twitch streamek dropokkal. [link]

Ubi + Twitch összekötés erre

/s

(#8) wjbhbdux válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez gyors volt..

bár ahogy kinéz letölteni se nagyon akarom :DDD

/s

(#9) wjbhbdux válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


wjbhbdux
veterán

The following regions are eligible to participate in the Technical Test:

Austria Belgium Canada Denmark France Germany Ireland Italy Netherlands Norway Portugal Spain Sweden Switzerland United Kingdom USA

Please note that while anyone can receive a Drop from this program, only those in the countries listed above will be able to take part in the Technical Test.

...........

/s

(#10) Fricy78 válasza wjbhbdux (#9) üzenetére


Fricy78
tag

Nekem is megvan a drop, kíváncsi leszek mikor nyitják meg Magyarországra is, illetve más platformra is.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#11) Szeszkazán válasza Fricy78 (#10) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Exitlag ,3 day free tiral, letöltöd , belépsz , kilépsz , exitlag off és már itthonról is tudsz játszani :)

(#12) Fricy78


Fricy78
tag

Annyira még nem fogott meg. De egy próbát lehet meg fog érni.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#13) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Most már nálunk is megy, megjelent a uplay listában

/s

(#14) oriic válasza wjbhbdux (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már első nap is játszható volt nálunk VPN aktiválással (Utána már nem kellett) Egy kör után offoltam, ez nagyon nem az én játékom...

Live-Die-Respawn

(#15) xkoti


xkoti
senior tag

Nem igazán tudom hova tenni ezt a játék alapjáratában én szeretem a BR játékokat.
De ezt a játékot egyszerűen nem tudom hova tenni.
Nekem a fegyverek valahogy unbalancoltnak tűnik a képességek meg hát igazából nem lenne rossz dolog de úgy érzem ott se stim minden.
A másik ráadásul véletlen a tutorial részéből kiléptem és úgy kb ennyi :DDD Azóta se bírtam vissza menni a tutorial fülre szóval élesbe kellett játszanom. Még egy esélyt kap a játék de nincs meg benne az mint pl az apex esetében ami megfogott :D

KO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.