Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyrel


Tyrel
őstag

Szerintem egy kifejezetten single player-re kitalált játékot elég nagy hiba elítélni azért, mert nincs benne multi... Senki nem is ígérte hogy lesz, arra ott vannak a multiplayer játékok...
Minden tiszteletem a cikk írójáé, de a Mass Effect-nek, a Dead Space-nek és a Mirror's Edge-nek semmi keresnivalója nincs ebben a felsorolásban... :F

Turenkarn

(#2) Zsoccc válasza Tyrel (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Dead Space és Mirror's Edge belekerülése inkább a másik oldal csalódottságát tükrözheti. Mint tudjuk, ahhoz képest, hogy milyen kiváló játékok lettek, sajnos picit elsikkadtak a nagy játék dömpingben, és közel sem hozták az elvárt eladásokat.

(#3) pilsner


pilsner
aktív tag

Mirror's Edge az egyik legjobb játék, amivel játszottam. Spore viszont tényleg nagyon unalmas és elhanyagolt kidolgozású.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#4) Silex válasza Zsoccc (#2) üzenetére


Silex
aktív tag

Talán ez inkább "réteg-jellegüknek" tudható be különben nagyszerű játék mindkettő, mostanában nem is játszottam végig rajtuk kívül nagyon mást... Kivétel talán a Trine. (már a legvégén vagyok. :K )
Én például többnyire rühellem a multit, nagyon ritkán játszom online. Pont ezért látom, ahogy Tyrel is írta, hogy ezek mennyire jól kitalált single játékok - hangulat, grafika, stílus stb. Nem fraggelésre valók, annál jobbak! :DD

Ha csak az eladásokból indultok ki az a minőséget nem tükrözi, legfeljebb hogy mennyire mainstream egy játék, ha jól is sikerül. Egyediségnek, újításoknak réteg-célközönsége van.

(Aztán ezeknek a játékoknak az újításait láthatjuk utána mindenhol viszont mellesleg és akkor már sokan megveszik, mert már nem szokatlan.)

(#5) Tyrel válasza Zsoccc (#2) üzenetére


Tyrel
őstag

Hát igen, az eladásokkal sokszor baj van, de én mint átlagember nem is nagyon szoktam azt figyelni, hogy mennyit adnak el egy játékból, mivel az csak a kiadó érdeke...

Nekem csak az szúrt szemet, hogy olyan játékok vannak egy túl-hypeolt játékokról szóló felsorolásban, amik az elmúlt évek számomra legkedvesebb játékai közé tartoznak (legalább is Mass Effect és Dead Space mindenképpen, de én Mirror's Edge-t ill. a sztorijját is élveztem)... Persze, hogy vannak hibáik, minden mai játék hemzseg a hiányosságoktól, egy korábbi cikk pont erről szólt, hogy mióta a játékfejlesztést elkezdték jogosan játék-iparnak hívni, azóta egyre romlik a színvonal...

De részemről ez a felsorolás akkor is rossz, pl. Mass Effect megérte azt a nagy hype-ot amit kapott, még úgy is hogy a mellék küldetések egy kicsit laposak, mert a sztori, a karakterek, a zene, minden jó, egyben van az egész. Ennyi erővel Fallout3 is itt lehetne mert nincs benne multi és bugos, holott egy nagyon jó játék és meg is érdemli a hype-ját...

Volt egy csomó játék amit agyon reklámoztak/hypeoltak és egy nagy nulla lett, miért nem azok vannak itt?!? Pl. Mercenaries 2, NFS Undercover, meg még sorolhatnám sok-sok oldalon keresztül...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#6) Gyusz


Gyusz
őstag

Akkor most mi alapján csalódás ez a néhány játék? Mert eladások tekintetében nem hiszem, hogy az Assassin's Creed, a Mass Effect, a Resident Evil 5, vagy a Street Fighter IV bukott volna. Értékelések szempontjából is szintén jó volt legalább az utóbbi három. Csúsztatott PC-s megjelenés és DLC-k miatt szerintem a megjelenés után is a köztudatban forog/forgott néhány cím, nem is beszélve a folytatások miatt kezdődő újabb hype-ról (Assassin's Creed 2, Mass Effect 2). Szerintem nem valami jó lista ez. Az abszolút bukásnak viszont jó példája a Too Human, vagy a Haze (bár utóbbi szerintem mindig is közepes játéknak tűnt).

(#7) Nunder válasza Tyrel (#5) üzenetére


Nunder
őstag

De ha figyelmesen elolvasod, akkor rájössz, hogy pont a Dead Space és a Mass Effect nincsenek lehúzva, csak pár negatívum szól ellenük. :K

Gyusz: Itt a legkevésbé az eladások befolyásolják az írást. A játékosok várakozásának nem megfelelő játékok vannak kigyűjtve, olyan dolgok miatt, amiket pont a hype miatt vártak. Ezért is kerültek a cikkbe :)

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) Gyusz válasza Nunder (#7) üzenetére


Gyusz
őstag

Akik bekajált mindent, amit beígértek, azok persze hogy csalódtak, számukra nem is lesz soha megfelelő játék. Nem kell felülni a hype vonatra és kész. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Nunder válasza Gyusz (#8) üzenetére


Nunder
őstag

A tömegek akarata vezérelte a cikk eredeti íróját, én személy szerint szerettem ezeket a játékokat, mondjuk nem is sokat tudtam róluk míg meg nem jelentek. Nekem egyedül a Crysis volt nagy csalódás, el sem kezdem sorolni miért. :N

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) #31757056


#31757056
törölt tag

Meglepő, hogy az utóbbi NFS "alkotásokról" nem szólt egy betű sem...

(#11) #65675776


#65675776
törölt tag

Én igazából csak azt nem értem miért nem képesek a Gamepod szerzői összeállítani egy ilyen írást, miért kell állandóan importálni... :F

(#12) Nunder válasza #65675776 (#11) üzenetére


Nunder
őstag

TE is szerkesztheted a Gamepodot. Mivel a Házigazdák is emberek, lehet hogy nekik sincs sok idejük ennyi írással mímelődni, így egy kicsit egyszerűbb lefordítani mint egy teljesen új cikket kreálni. Ez pl 2 óra alatt született, addig bírtam a gép elé keveredni a meleg miatt. És miért baj az, hogy más újságok véleményét is megosztjuk veletek? ;) Szerintem már az nagy siker, hogy néhány embert a cikk olvasása saját gondolatok megfogalmazására sarkall, így lehet hogy ők lesznek a következő cikkírók. Szóval mindenki élhet a lehetőséggel :K

P.S: Ja és mivel csak szegény Quik és Zsoccc látják el a mindennapi feladatokat, ezért nekik is rámegy a gatyájuk, mire olvasható, naprakész portált dobnak össze.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) Zsoccc válasza #65675776 (#11) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Lesznek saját listák, sőt nagy-nagy szavazások, csak a nyári szezon miatt sokan takarékra álltak, így maradnak Nunder közösségmegosztó listái. :)

(#14) Wolverine válasza #65675776 (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Megoldható a dolog, viszont szubjektív lesz, ahogy ennek az eredetije is az volt erősen. (mondjuk a jelen esetben teljesen egyetértek, még hírezőként is, de ez más kérdés.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Nunder válasza Zsoccc (#13) üzenetére


Nunder
őstag

Én meg az egyetemi idő alatti nethiány miatt csak ilyenkor tudom magam aktivizálni kicsit. Addig meg maradnak a polgárpukkasztó válogatások. :DDD

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#16) #65675776 válasza Wolverine (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy ilyen lista csak szubjektív lehet. Persze ha valami korrekt felvezetés van, amiben fel vannak sorolva a szempontok, akkor valamilyen szinten objektívebbé tehető.

Nunder: Nyilván én is szerkeszthetem, de nem foglalkozok a játékok annyira széles spektrumával, hogy egy ilyesféle listát összeállítsak.

(#17) Nunder válasza #65675776 (#16) üzenetére


Nunder
őstag

Annyira én sem merülök el a témában, ezért is fordítgatom buzgón a meglévőket, és egészítem ki a saját gondolataimmal :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#18) Wolverine válasza #65675776 (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyilván ezért nem szállnék be én sem a gamepodos lista legyártásába; évek óta nem játszottam single player játékkal... :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A listával alapvetően egy komoly gondom van: olyan, mintha mindenáron hibát akarnánk keresni valamiben...

A cím nekem alapvetően azt sugallta, hogy arról lesz szó, ha szét volt ajnározva a játék megjelenés előtt, utána meg a többség szerint egy kalap sz@r lett. És itt a legnagyobb hiba a listában:

Ne keverjük össze a:
-szar játékot
-szar eladást
-jó játékot kis hányosságokat

Úgy gondolom egy szempont alapján kellene végéigmenni. Erre legjobb pélkda a Resi 5. (Bár én még nem játszottam vele.) Széthájpoltják, megjelent, vitték mint a cukrot, minden fórum arról szól, hogy mekkora király játék, és még mindig a top10-ben. Akkor ebben mi is a bukta? Kinek bukta? A játékos örül, a kiadó örül, a szaksajtó örül!

A Spore a legjobb példa az egészre egyébként. Széthájpolták, megjelent, nem kellett senkinek, ma sem játszik már vele senki...ez tipikus, de a Mass Effect (bár nekem nagyon nem jön be, de ze az én véleményem) is fogyott, mint a cukor, és mindenki el volt tőle ájulva...

Most nem akarok végigmenni mindenen, de az, hogy valami esetleg nem tökéletes, az azért nem azt jelenti, hogy már lehúzható a WC-n, és mindenkinek nagy csalódás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) Nunder válasza TazLeacher (#19) üzenetére


Nunder
őstag

Én a fordítás felénél éreztem azt, mintha a cikkíró elbizonytalanodott volna. Elkezdte egy két olyan dologgal az elején, amik tényleg ráhúzhatók ezekre a játékokra, de némelyik játék úgy jött ki a kezei alól, hogy semmi rosszat nem szólt róluk, és homlok egyenest mást írt, mint amit akart. Ebben igazat adok, meg a szempont szerinti csoportosítás hiányában. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#21) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Hiányolom a FUELT és az NFS Undercovert

Ja és igen, a Resi5-öt nem értem mért kellett ide sorolni

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#22) rumkola


rumkola
veterán

A Dead Space és Mirror's Edge azok kevesek közé tartozik, amiket végignyomtam. Szerintem nagyon is jó játékok lettek.

(#23) ashtm


ashtm
csendes tag

Hát nem tudom, nekem az Assassin's Creedből egyáltalán nem hiányzik a multi lehetősége és a Dead Space-el is nagyon jól elszórakoztam, ezzel szemben az NFS Undercover vagy a Fuel nekem sem tetszett, nem is töltött sok időt a gépemen egyik sem.

Soha ne becsüld le a hülyeség erejét...legfőképpen, ha kitartással párosul!

(#24) Silenzio


Silenzio
addikt

A Dead Space-t baromság volt beletenni. A Doom 3 annak idején egy engedményt tett a survival horror fanok előtt: a nagyobb rettegés érdekében korlátozták a játékost, nem használhatott egyszerre lámpát és fegyvert. A közvélemény eléggé lefikázta a megoldást, ami valóban buta volt, de legalább valamennyire látni lehetett mögötte a koncepciót.

Ellenben a Dead Space kifejezetten túlélő horror, nem nagyon mozdult el a dara irányába, hiszen az interfész megoldásai és a limitált mozgáskultúra és gyorsaság is a műfajba utalják. Egy survival horrortól azért nem várunk multiplayert. Engem kifejezetten idegesítene, ha a szűk folyosókon egy hozzám hasonló idióta figura "döcögne" és egymásba botlanánk állandóan.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#25) qdak


qdak
addikt

tegyuk hozzá a stalker 2. részét
a need for speed undergrund 2 utáni részeket
jucied
...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#26) Silenzio


Silenzio
addikt

Lássuk csak: Te valami multiplayer fan vagy, az általad felsorolt játékok legalább több mint feléből egyáltalán nem hiányolnám a multiplayert. Viszont egy meglehetősen üres és erőltetetten előrángatott indok egy játék bukását taglalandó. A következtetéseid (már ahol voltak) hiányosak, vagy egyenesen értelmetlenek, például dicséred a Mass Effect kompexitását és kidolgozottságát, aztán érvnek hozod fel ellene, hogy a képernyő elé szögez és túl intenzív? Miről szólt egyáltalán a cikk? Elméletileg arról, hogy egyes játékok a hype ellenére nem váltották be a hozzájuk fűzött, vérmes reményeket. De ha te csak példákat sorolsz fel mindenféle szisztéma és vállalható érvek nélkül, az egész cikknek semmi értelme. Pl. az Assassin's Creed: anyagilag is bőven sikeres volt, bukásról nem beszélhetünk, a közvélemény, sok-sok kritikusi vélemény alapján (és szerintem) a bukás fő oka az volt, hogy a játékos szájába rágták az interfészt és a küldetéseket, a cselekményt, nem volt benne kihívás, minden küldetés egy kaptafára épült, ezzel tökéletesen fogyaszthatóvá, egyben - az igazi játékosoknak - pehelysúlyúvá és jelentéktelenné téve a játékot. Élveztem, szép, jó, izgalmas, mégsem bírtam tovább a játékidőt az első 2-3 óránál.

Most én a hasamra csapok és azt mondom, a Diablo első része milyen jó volt. A másodikban nagyon örültem a szép effekteknek, a sok lehetőségnek és a sokféle fejleszthető karakternek, a hosszú játékmenetnek és az intelligens fejlődési rendszernek, ám a játék valahogy mégis hatalmasat bukott. Nálam. Ezen a színvonalon mozgott a cikk. A másik: persze el lehet morfondírozni itt a topikban a bukások okain, van jó sok komment, de a sok szóismétlésen és a dagályos, döcögős megfogalmazásokon ez sem segít. Kétszer-háromszor átolvashattad volna, ha már ennyit dolgoztál rajta, ne maradjanak benne azok a szöveget gügyögőssé tevő hibák.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#27) Nunder válasza Silenzio (#26) üzenetére


Nunder
őstag

Biztosan végig olvastad a cikket? Kétszer is le van írva, hogy nem az én, vagy a Gamepod szülemény, de azért köszi, hogy jössz trollkodni. :(((

Ja a gügyögősségről... Próbáld meg a csak angol nyelvkörnyezetben érthető poénokat és fordulatokat magyarba átültetni. Lehet próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#28) fpeter07


fpeter07
veterán

Mirrors Edge nálam simán év legjobb fps-e.
Spore Lénylaborral igazából többet játszottam mint a teljessel..
Assassins Creed tetszett. Monotonítást nem is éreztem
Mass Effect, jó játék, csak sok volt a beszéd benne így meguntam a 3. párbeszédnél :D

(#29) Silenzio válasza fpeter07 (#28) üzenetére


Silenzio
addikt

Jézusom...Veled sem egyezik az ízlésünk, legalábbis rpg-k meg párbeszédek dolgában. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#30) D1Rect


D1Rect
félisten

Kedves Joystick Division!
Tisztában vagyok vele, hogy az élet nehéz, sok jó játék van, dönteni nehéz, a fű is olcsó, de azért nem kéne ennyire betépni, és f_szságokat írogatni.
Köszönettel:
Egy Rajongó

(#31) athomi válasza Sweet Lou 6 (#21) üzenetére


athomi
veterán

A Need for Speed-től Undercover-t minek ide sorolni, mikor a hype ellenére az előző részek láttán már senki semmit nem várt tőle.

(#32) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Assasin's Creed: "Az egyetlen végzetes hiba, az online lehetőségek hiánya volt,"

Wtf?? Az AC hibája a g*ciunalmas és monoton játékmenet volt, már elnézést a fogalmazásért :W

A szingli mód is lehet jó önmagában, nem kötelező mindenhol a multira hivatkozni :(((

(#33) athomi válasza BloodyEddie (#32) üzenetére


athomi
veterán

Igen, a játék nagy hibája a monotonná váló küldetések. A helyszín változik, de a feladat mindig ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#34) TazLeacher válasza athomi (#33) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez lényegében minden FPS-re is igaz... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35) fpeter07 válasza Silenzio (#29) üzenetére


fpeter07
veterán

rpg-k nem az én világom, mmorpg-ket messze elkerülöm :) fps már annál inkább ;)

(#36) Slystyle


Slystyle
őstag

Nekem a Mirror's Edge-el nem volt semmi gondom, éppenséggel eléggé megtetszett min 20-szor kinyomtam és nem untam meg, nah meg persze ott volt a Sprint és az Időfutam benne amit eléggé kihívás volt, mivel nem nagyon hibázhattál h teljesítsd őket.

Assassin's Creed-et is kitoltam 2szer és a multit nem is tudnám nagyon elképzelni benne. A 2-ben pedig sztem ilyen MMO feelingje lesz ha lesz multi, amit persze Én nem csípek dehát a többség biztos.

A Dead Space-ről meg annyit h most akasztom, annyira nem rossz játék, a multit viszont ennél se tudnám elképzelni az érdekes külső nézet miatt. Azon kívűl csak a grafikáján néztem h mennyire új és lazán elfut. Ezeken kívűl nem volt semmi gondom vele eddig.

A topikról meg annyit h ilyenkor általánosságban beszélnek, mi tetszett és mi nem tetszett a többségnek. Minden ember más és más stílust fog képviselni akár alátudja támasztani akár nem. Szóval minden játék ember függő.

(#37) fpeter07 válasza BloodyEddie (#32) üzenetére


fpeter07
veterán

vhogy nemtudom elkézelni a multit :D 1vs1 párbaj vagy ki tud A-ból B-be előbb eljutni? :D

(#38) feka007


feka007
nagyúr

Hát szerintem az elmúlt 1 év szinte végig csak csalódás volt. Far Cry 2, BiA:HH tiszta égés volt, Stalker Clear Sky ritka szar lett. CoD5-öt életbe tartják az új pályák, de az se hozta a CoD színvonalat.
Én most a Modern Warfare 2-nél érzem, hogy csalódás lesz, de ne legyen igazam :U

(#39) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Dead Space gyönyörűen kitöltötte azt az űrt amit a sci-fi túlélő horror játékok hiánya keltett. Szép grafika, szuper hangulat, élvezetes játékmenet, mindene megvolt, de sajnos rétegműfaj, és nem nem lehet 0-ás korhatárral zöld vérrel minden surmónak eladni. Ezért nem fog olyan eladásokat produkálni mint a Sims. Hype meg annyi volt körülötte hogy csak bőven azután hallottam róla, mikor már megjelent.

Az Assassins Creed kapott hype-ot, és szerintem hozta is amit kell. Ha valaki együltő helyében ugyanazal az egy fegyverrel és vágáskombóval végig akarta vinni, az megúnta.
De az fix hogy a PoP sorozat mellett a legélethűbb, legszebb mozgásanimációt kaptuk, látványos harcrendszerrel, és a graf. motor szépsége mellett eltörpült a gépigénye. Én egy év alatt játszottam ki, volt hogy havonta csak 1X kapcsoltam be, de életem meghatározó játéka lett.

Mass Effect sem tudom hogy kinek nem felelt meg...

Akkor inkább már a szupereladásokat produkáló Fallout 3 lehetne itt, ami jól képentaposta az elődök legtöbb rajongóját. Ha az F2 hangulatának csak tizede lett volna benne, akkor már elég lett volna. De oszlopos példája lett egy olyan játéknak, aminek csak az a célja hogy minél többet lehessen eladni belőle, kockázatvállalás nélkül. Ja, és nem arra gondolok hogy miért nem lett izometrikus... arra gondolok hogy miért nem lett !Fallout!

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#40) ttt1


ttt1
őstag

Mass Effectet én is végigjátszottam annál csavarosabb sztorit ritkán találni (más kérdés ,hogy pár bolygotipus volt csak az lehetett volna változatosabb), de semmiképpen sem itélném rossz játékok kategorájába én sem.

(#41) Syrano


Syrano
tag

A Dead Space-t csak azért egyszer toltam eddig végig mert a gépem sajna nem bírja normálisan futtatni, de amint meg lesz az új gép, garantáltan az elsők között lesz újra végigjátszva, méghozzá a legnehezebb szinten :)

(#42) Wolverine válasza fpeter07 (#35) üzenetére


Wolverine
félisten

Hja, a Mass Effect RPG, méghozzá a régivágásúbb fajtából.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

DeadSpace jogosan van a listán, iszonyat gyenge volt!

van aki megette, de hát, jahm

(#44) sviba válasza Nunder (#27) üzenetére


sviba
tag

Vedd a hozzászólását úgy mintha nem neked, hanem az eredeti cikkírónak írta volna a kritikát. (hisz tartalmilag húzta le)

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#45) TazLeacher válasza hejesírásó (#43) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hogy is mondjam...mint láthatod nem te vagy a többség ezzel a véleménnyel.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#46) Silenzio válasza feka007 (#38) üzenetére


Silenzio
addikt

A Clear Sky szerintem nem rossz. Ami Stalker az számomra csak jó lehet, érdekesek és jól sikerültek a fejlesztések, változtatások a Chernobyl-hoz képest. Amúgy amit felsoroltál az mind fps. Nem csak ebből áll az élet.

Azt hittem Nunder írta, a bevezetőt kihagytam. Akkor a kritika nekik szólt: tartalmilag 0, logikátlan katyvasz lett az egész.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47) Ant@ válasza TazLeacher (#34) üzenetére


Ant@
senior tag

De ott nem is számítasz másra.

A Dead Space-t szerintem sem kellett volna belerakni a listába. Igazi hiánypótló, jó kivitelezés, barátságos gépigény. Kétszer toltam végig amit kb. a Diablo 2 váltott ki belőlem utoljára. A Sporenak viszont itt a helye.

[ Szerkesztve ]

(#48) joey04


joey04
titán

Én úgy általában csalódok már egy ideje a játékokban, szinte mindben, nem is játszok már sokat, kezdek teljesen "leállni".
De a Mirror's Edge nagyon jó játék. Vagy 15x tuti kipörgettem. És még ki is fogom szerintem párszor.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) TazLeacher válasza joey04 (#48) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most őszintén, hány óra eza Mirror's Edge, hogy mindenki ennyiszer kijátszotta?
Most lehet megveszem, mert ku*va olcsó a Galaxisban.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50) Gyusz válasza TazLeacher (#49) üzenetére


Gyusz
őstag

Mondanám, hogy elég rövid, de a 6-8 órás játékok már tök általánosnak számítanak egy jó ideje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.