Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Tetszetős házikó, bár ennyi pénzt nem adnék érte.

Rip and tear

(#2) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

80 és 95 Euró között. Tehát nálunk már jó esetben 30 alatt beszerezhető lesz. Miért van az, hogy ami tetszik vagy jó, az a horribilis kategóriába esik ?

(#3) SPY0817


SPY0817
aktív tag

Nem rosz bár én a Raid Max Ninja házam nem cserélném le és még olcsóbbis 16k környéke (mikor én vettem) :)

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#4) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

Egy pirosra vállalkoznék csak az ára...

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#5) Sonja


Sonja
veterán

Szerintem ez ugyan az, mint az Enermax másik háza a Chakra (KATT!), apróbb külső módosításokkal. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6) erdoke


erdoke
titán

Gusztustalan, giccsesen világító bódé, ráadásul az oldalsó venti a világításon kívül talán többet árt mint használ.

A legjobb aláírás a héten

(#7) #54715584


#54715584
törölt tag

nekem meger ennyit...
ha 230-cal szamolom az eurot, akkor 18-20 korul mar hozza lehet jutni... :D
ez lesz a kov hazam :K

szerk:
erdoke: miert art az a nagy venti?

[ Szerkesztve ]

(#8) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Hát mert kis fordulaton nem ugy hűt ahogy kellen nagyfordulaton meg hangos! Szerintem ezért irta :R

(#9) Integra


Integra
titán

mekkora okádék, lol
oldalra fordított vinyó...
imádkozz, hogy a tápkábeled elérjen odáig..
vicc

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) Muton válasza #54715584 (#7) üzenetére


Muton
addikt

mert elég durva turbulens áramlást hoz létre, ami meg nagyon nem jó. valszeg jobb, ha ki van kapcsolva

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#11) shtml


shtml
őstag

az oldallapra pedig egy 25 cm-es rotor került.

Szerintem meg inkább egy egész ventilátor került oda, nemcsak a rotorra.

Értem én, hogy igyekszel választékosan fogalmazni, kerülve a szóismétléseket, de ez ne vezessen műszaki butaságokhoz. A rotor csak a forgórészt jelenti, de szerintem a sztátor is oda van azért szerelve.

Amúgy szerintem is ez ízléstelen ház, bár ugye ízlésekről nem érdemes vitatkozni.

Az azonban már a praktikum rovására megy, hogy az elülső 12 cm-es ventilátornak a kép szerint fix helye van, márpedig lehetnek olyan körülmények, amikor az ember máshová szeretné szerelni a HDD-t, persze a hűtés megtartása mellett.

[ Szerkesztve ]

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#12) RexpecT válasza Integra (#9) üzenetére


RexpecT
addikt

Ha nem Mercury vagy Codegen tápod van elfog érni ....

(#13) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

Ocsmány egy ház. biztos piszok massziv és minőségi lehet de akkor is. csúnya.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#14) JanR


JanR
addikt

Nekem ez a 25cm-s ventillator nem ujdonsag, miutan mar egy fel eve Aerocool extrem engine 3t-m van es nem is cserelnem le!

(#15) dudika10 válasza RexpecT (#12) üzenetére


dudika10
veterán

Ez a ház kb ugyan akkora mint az én sagitta2-esem, és bizony az FSP tápom tápnábele meg se közelíti az elfordított HDD keretet.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#16) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Lehet az én elvárásaim nagyok(?), de az elmúlt pár héten végig néztem nagyon sok házat,és egyiksem nyerte el a tetszésem,ami meg igen,azt nem lehet kapni idehaza...szal.Ez a ház is jó lenne csak 1-2 apróság hiányzik (nekem) belöle.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#17) Flashback


Flashback
addikt

Szvsz csúnya, túldesignolt...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18) tob!as


tob!as
tag

Elnézve a ház belsejét kép alapján semmi extra nem derül ki róla. Amúgy tetszetős a kinézete, és ha a 80 eurós ár lenne a mérvadó akkor még vészesen sokat sem kellene fizetni érte.

Kíváncsi vagyok hogy 3-4 HDD mennyire rezonál a házban.

(#19) Ste válasza erdoke (#6) üzenetére


Ste
addikt

pontosan

ők is beállnak a sorba, a buta oldalsó ventivel
a ház eleje pedig a régi Chieftec/Antec házakat utánozza, amik nem pont a vinyóhűtésükről voltak híresek. ha az eleje full alu lenne, akkor még érteném az árát, de csak a márka miatt ennyit fizetni, ráadásul hátsó venti nélkül :Y
Akkor már inkább Lian Li ami olcsóbb, vagy P182 ami kb ennyiben lehet mostanában

(#20) Ste válasza Muton (#10) üzenetére


Ste
addikt

emlékeim szerint a turbulens áramlás a leggyorsabb, olykor hatékonyabb módja a hűtésnek, csak sajnos eléggé zajos

(#21) Silencer83 válasza Ste (#19) üzenetére


Silencer83
addikt

Lian Li cuccok nagyon ottvannak :R
udv Mester :C

(#22) Ste válasza Silencer83 (#21) üzenetére


Ste
addikt

jah, végül nekem is összejött egy olyan :K

(#23) Zotya84


Zotya84
őstag

hm... ez a vízhűtéscsöves dolog tetszzik bennük, de azért nem fogom lecserélni a silverstone-om. a vízet meg már csak össze kéne rakni. ;)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#24) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Ezt a nyomorult atx-es szabványt mikor váltják már le, kötelező jellegge? Nehogy már 0,5m X 0,5méteres szekrény legyen egy PC.

(#25) Eagl3


Eagl3
veterán

Borzasztó csúnya ez a világító szörmedvény... minek az a bazi nagy venti oldalra? Az eleje ocsmány lett szerintem.
Parasztvakítás, az Elit 331-em ezerszer jobban bejön, lehet, h. nem olyan minőségi mint ez, de sokkal jobban néz ki és töredékébe kerül.

(#26) Integra válasza RexpecT (#12) üzenetére


Integra
titán

fsp van és azzal is durván necces...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) Silencer83 válasza Eagl3 (#25) üzenetére


Silencer83
addikt

mivel ra van irva h Enermax, akarmennyire is csunya es praktikatlan, siman venni fogjak...
az ara meg nem meglepo, kivetel nelkul az osszes elitebb marka ennyiert kinalja a (szerintuk) vaganyabb hazait

(#28) Eagl3 válasza Silencer83 (#27) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezt mondom, parasztvakítás.
A minőséggel (anyaghasználat, illesztések stb.) bisztos jó, de a kinézete katasztrófa.

(#29) as_Rock válasza Ste (#22) üzenetére


as_Rock
őstag

Logout ismertetőt sok-sok képpel!! :DD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#30) Grigorisz válasza erdoke (#6) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

a jelenlegi házamban is van 25-ös az oldalában és nagyon sokat számít a vga-mnak 10-12 fokot a többinek (CPU-Alaplap) is 5-7 fokot tehát nem haszontalan. sőt... es hangja gyakorlatilag semmi csak szélhang

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#31) Eagl3 válasza Grigorisz (#30) üzenetére


Eagl3
veterán

"es hangja gyakorlatilag semmi csak szélhang
Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!
"

Gondoltuk, h. nem kerreg a csapágya :P

[ Szerkesztve ]

(#32) LuuPocok


LuuPocok
csendes tag

olyan után érdeklődök, tudtok-e olyan passziv hűtésről, amit a ház oldalára lehet tenni?
Heatpipe-os hűtőbordákra gondoltam, amik a meleget átadják a gép házának, ami kívülről szellőzik...
Most 3 venti van a gépben, 1 elöl szív, 2 háttul kifuj, 40-50 fok közötti belső hőfokkal... viszont ha a gép oldalát nem rakom fel, akkor elég hangos....ezért érdekelne olyan megoldás, ami újabb venti nélkül tudná hűteni a gépet.

Gondolkodtam, hogy northbridge hűtőket ragasztok rá 5-6dbot belülre, de jobban örülnék valami profibb megoldásnak

(#33) luw2win


luw2win
őstag

Undoritó világitos házikó... nekem nem bejövős :(

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#34) Muton válasza Ste (#20) üzenetére


Muton
addikt

én nem így emlékszem.

illetve néztük a házamat füstölővel és bizonyos venti-fordulat mellett kialakultak olyan területek (3 vinyónál az alsó és a középső között), ahol megállt a légáramlás. szóval én nem seküdnék a turbulenciára

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#35) Grigorisz válasza Eagl3 (#31) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

és az aláírásom hogy jön a hsz-emhez???

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#36) kariad


kariad
senior tag

NO hát... Kár, hogy nem az egész oldallapot foglalja el!!! :D
Így alig szellőzik!! :DD

(#37) lumber_hw


lumber_hw
csendes tag

Hát ez nagyon tré. Igénytelen fröccsöntött műanyag feeling. :(

(#38) Eagl3 válasza Grigorisz (#35) üzenetére


Eagl3
veterán

Az csak belecsúszott véletlenül :U :)

(#39) kozyadam


kozyadam
tag

nekem személy szerint nem tetszenek ezek a nagy házak, főleg az ilyen túlcsicsázottak. szerintem sokkal szebbek, csinosabbak a microATX házak :) bár sajnos alapalapot nem nagyon látok bele, de azt is biztosan találnék, ha keresgélnék :)

[ Szerkesztve ]

(#40) szab.tam válasza Integra (#9) üzenetére


szab.tam
nagyúr

leég ocsmány, egyetértek.

de: akkor nem volt még elfordított winyós házad. szenzációs. ha valamiért sűrűbben kell winyót pakolásznod, (és nem rack-kel, dokkolóval akarod megoldani), akkor nagyon jól használható. nekem cm690 házam van, és szeretem ezt a megoldást, mert ha hátra kéne kihúzni, tuti beleütközne a vga(k)-ba.

a többieknek, akik a ledeket fikázták: figyelmesen kéne olvasni a cikket! a led világítás kikapcsolható. végre....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41) Eagl3 válasza szab.tam (#40) üzenetére


Eagl3
veterán

"a többieknek, akik a ledeket fikázták: figyelmesen kéne olvasni a cikket! a led világítás kikapcsolható."

Akkor szvsz még csúnyább :D

(#42) shtml válasza LuuPocok (#32) üzenetére


shtml
őstag

Az ötlet olyannyira nem rossz, hogy már meg is csinálták, valamikor régebben, talán 1-2 éve a PH-n is volt róla szó. Azt hiszem, jóval 100,000 forint felett volt az ára.

Hogy is gondolod azokkal a NB-hűtőkkel?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#43) Integra válasza szab.tam (#40) üzenetére


Integra
titán

örülök, hogy megmondod milyen házam van..
most is az van baszki...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) akiesznelvan


akiesznelvan
csendes tag

ízlésről nem érdemes vitatkozni, saját semmitérő véleményem szerint giccses, talán fiatalabb gyerekeket célozzák meg vele

Asus Vento M9, MA78GM-S2H, AM2+ e4850 (alulfesz.), 4x1GB Kingmax DDR2 1066Mhz, Barracuda 160GB 7200RPM

(#45) venember83


venember83
nagyúr

Chakra-hatású, csak kicsit designosabb. Pénzt ezért nem adnék, nem kell óriási venti.

(#46) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ennyi pénzért már inkább ilyet, jó ház és nem is drága.

(#47) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát szerintem ezek egyszerűen ocsmányak. :(

"A fölső két 5,25 colos helyet kifejezetten optikai tárolóegységekhez szánják, nyitógombbal és lenyíló ajtóval látták el őket."
Nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de nekem erről az ócska teszkós számítógépek jutnak eszembe. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#48) Solicidium válasza lezso6 (#47) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Szerintem a lenyíló ajtó az optikai meghajtó előtt ötletes és szép. Nemrég szereltem egy CM 690-et és mint visszafogottan elegáns ( és amúgy szerintem jól szerelhető) házon ezek az ajtócskák igenis hiányoznak. Lehet persze fekete előlapot keresgélni optikai meghajtóhoz, de sokkal szebben is meg lehetne oldani a lenyíló ajtók alkalmazásával.

[ Szerkesztve ]

(#49) szab.tam válasza Integra (#43) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:D

és neked jobban tetszik, ahol hátra felé kell kihúzni a winyót? elhiszem, csak fura....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50) erdoke válasza Grigorisz (#30) üzenetére


erdoke
titán

Természetesen háztól is függ. Ha jól megtervezett elöl be - hátul ki szellőzésű házad van, az oldalsó venti nem fog segíteni. Vacak szellőzésű házaknál bármely újonnan hozzáadott, nagy teljesítményű ventilátor jelentősen javíthat...

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.