Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof


Prof
addikt

Megkellett néznem a cikk dátumot, mert nem hittem el hogy a 4k telefonok korában valaki új gépet ad ki FullHD alatt.

(#2) tzolosch válasza Prof (#1) üzenetére


tzolosch
csendes tag

Nálunk a cégnél ilyenen fut a bejáratnál a blokkoló óra. Arra, hogy minden munkás napi 4x megtapogassa, bőven elég, nem kell oda 4k

[ Szerkesztve ]

(#3) libit


libit
tag

"A GPU-nak egy 19,5 hüvelyk képátlójú,"
...milyen GPU?

"Az IP54 védettség és a passzív hűtés lehetővé teszi az olyan környezetben való használatot, ahol az egész napos működés az elvárt,"
...aktiv hutes nem teszi lehetove az egesz napos mukodest???

[ Szerkesztve ]

(#4) --ka


--ka
senior tag

Tudom, hogy ipari és céges, meg minden, de akkor is időutazás fílingje van.
Ma i képrejtvényünk! Milyen készüléket látunk a képen:
Képrejtvény!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#5) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Nekem erről tordaitibi sufni tuningolt AIO-ja jutott eszembe. Szabványos Mini-ITX alaplapi támogatással, PicoPSU-val vagy paneltáppal lehet, hogy érdekelne. De így, hogy gyakorlatilag egy gyárilag előkonfigurált x86-os tabletről beszélünk, aminek ráadásul a képernyője is a fakóbb TN panelből van... :N

(#6) imibogyo válasza --ka (#4) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem például pont az integrált nyomtatóport miatt csillant fel a szemem. Le kellene már cserélnem a marógép mellől az őskövület gépemet, de a kiegészítő I/O kártyámmal (Sunix, ami pedig általában az ajánlott kategória) már többször megjártam, valahogy működésileg és megbízhatóságban "nem olyan...", mint az alaplapra integrált társai... Komoly teljesítmény nem kell a CNC-zéshez, mármint a vezérlési oldalon egy i5-ös gép bőven-bőven elég lenne. Most épp egy C2D-s gépről fut a marógép, a két 3d nyomtató és a lézergravírozó és akár szimultán is működhetnek. Szóval egy ilyen "modern" gép sok memóriával és SSD-vel simán jó lenne a feladatra, az érintőkijelző miatt pedig száműzhetném az egeret és a billentyűzetet is a műhelyből... ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) --ka válasza imibogyo (#6) üzenetére


--ka
senior tag

Egy másodpercig sem gondoltam, hogy nincs létjogosultsága! :R
...mellesleg 19,5"-os mérethez az 1600×900-as felbontás nem is rossz, IMHO.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.