Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Nagyon jó cikk lett, csak néhány képet érdemes lenne megfordítani. Jó érzés volt látni a helyszíneket még a lepusztult állapot előtt. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ötletes témaválasztás. Köszi, érdekes volt. Várom a folytatást. :K

(Rosszul álló képek: Böngésző bug, az exif adatokból dolgozik és ha fejjel lefelé tartottad a telefont, a kép készítésekor, akkor úgy jeleníti meg.)

...elmúlik...

(#3) scope2007


scope2007
addikt

Pöpec :)
Tetszett

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4) Weareus


Weareus
addikt

Szép munka, grat.
A fejjel lefelé álló képek: rios bug!

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5) oriic válasza Weareus (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban bongeszo bug. Nem ujdonsag emlekeim szerint.

Btw koszi az irast, erdekes volt. Konyvek kimaradtak nekem, de ket jatekot nemreg fejeztem be.

Live-Die-Respawn

(#6) Weareus válasza oriic (#5) üzenetére


Weareus
addikt

Igen, igazad van. Ha valakit zavar, javítható, azt hiszem: a telós fotókat pc-re másolva gépen meg kell nyitni full screenben, majd egy képernyőfotót készítve róla ès ezt feltöltve itt már jól fogja megjeleníteni.

A könyvek nekem is kimaradtak, de a reakciókat olvasva egyre inkább úgy èrzem, hogy időszerű lenne pótolnom eme hiányosságomat, különös tekintettel arra, hogy szeretek olvasni, na meg a Metro-széria mint jàték örök kedvenc és etalon.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#7) #38167040 válasza Weareus (#6) üzenetére


#38167040
törölt tag

Az első könyvet elég, ha elolvasod, a második már sokkal gyengébb.

HussarF: Köszi a cikket! :)

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Láttál szép orosz leánykákat? ;]

(#9) d@vee válasza #38167040 (#7) üzenetére


d@vee
őstag

Ezzel vitatkoznék, olvasd el mindkettőt. Mivel nekem pont fordítva volt, az első nem jött be, de a második igen.
Tehát ez ízlés kérdése, ne beszéld le semmiről :P

Ja

(#10) Gdi


Gdi
senior tag

A hármasról visszavitt szerelvényeket meg ők használják? :D

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#11) HussarF

Tegnap este már nem volt erőm a képek orientációjával foglalkozni, mert láttam, hogy kettő kattintás után, ha egész lapon nyitja meg a képet, akkor már a jó irányban áll. De mivel ilyen sokan megjegyeztétek, ezért erőt vettem magamon és orvosoltam a problémát :)
Egyébként nem tudom, hogy nektek a link mögé rakott Metro 2033 térkép hogy jelent meg, de nekem egyszer nagy, egyszer kis felbontásban és nem értem miért. Így kicseréltem azt a linket is egy imgur-osra. Jó nagy felbontás lett az is.

(#7) janomano1102
Tudtommal 3-at írt Glukovszkij. Az első ugye a 2033, a második a 2034, amiből nem készült játék, hanem Hunterről szól a 2033 után. Nekem ez a kedvencem. Aztán ott van a 2035, amiről én először azt hittem ,hogy a Last Light lesz, de igazábol a Last Light után játszódik (nem is igazán abból a befejezésből kiindulva, amik a játékban elérhetőek). Elvileg az utolsó könyv lesz majd az Exodusban "megjátékosítva".
De nem tudnám azt mondani, hogy ez vagy az rosszabb, mind a 3-at élvezettel forgattam.

(#8) Lauda
Akadtak bőven ;)

(#10) Gdi
Sokféle szerelvényük van. Van ez a sima, régi, 3-asra emlékeztető, van ennek a felújított változata, meg vannak egész más gyártmányok is.

Na nekiállok a második résznek :)

[ Szerkesztve ]

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tök jó ötlet. Igaz én nem ismerem a könyveket, játékokat csak kb annyira, hogy tudjam miről van szó. De tényleg jó ötletnek tartom. Mondjuk kár, hogy szinte az összes megálló ugyan úgy néz ki. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) HussarF válasza .LnB (#12) üzenetére

Nagyon nem ugyanúgy néznek ki, bár lehet, hogy a gyenge képeim miatt nem jön át annyira a valóság. Érdemes rákeresni wikin, nagyon jól lehet navigálni ott az orosz metróállomások között és nagyon jól exponált képek vannak fent. Ott igazán kijön, hogy hogy is néz ki valójában.

(#14) Padre81


Padre81
csendes tag

köszi a cikket, nagyon érdekes!

(#15) HussarF

És itt is a 2. rész :)

(#16) vhw válasza d@vee (#9) üzenetére


vhw
addikt

Miért csak kettőt?
A harmadikat se hagyja ki. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17) d@vee válasza vhw (#16) üzenetére


d@vee
őstag

Azt nem olvastam, így inkább nem nyilatkozok róla :D Bár ha fennt van khmm...virágboltban...mmhk akkor lehet legyűröm :D Aztán ha tetszeni fog, úgyis megveszem...

Ja

(#18) rétisün válasza d@vee (#9) üzenetére


rétisün
veterán

mindhármat..... :U

mod: látom, már más is írta.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.