Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

:))

(#2) Met


Met
nagyúr

Jobb hátul már karcos? :Y

;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3) đe$|re


đe$|re
senior tag

Gyönyörű ebben a zöldben. Jó döntés volt, hogy behozták ezt a színt. Használd élvezettel. :Y :C

(#4) HussarF válasza đe$|re (#3) üzenetére

Köszi!

És ez még csak beltéri fényben. Ez a 3 rétegű gyöngyházfény majd direkt napsütésben adja ki igazán. Még én sem láttam úgy :D

(#5) Eastman válasza HussarF (#4) üzenetére


Eastman
őstag

Beindítottad?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) HussarF válasza Eastman (#5) üzenetére

Azt még nem, de már így is szerelmes vagyok. Ahhoz majd még pelenkát is fel kell venni ;]

(#7) Eastman válasza HussarF (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Nem nyomtad meg a Start gombot, ha már ott voltál? Érdekes.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) HussarF válasza Eastman (#7) üzenetére

Csak kinyitották nekem, a kulcsot nem adták ide.

Gondolhatod, hogy mekkora móka lenne nekik, ha minden új autó vásárló a szalon belterében bőgetné a motort meg tolná nekik oda zárt térbe a kipufogó gázt :))

(#9) Eastman válasza HussarF (#8) üzenetére


Eastman
őstag

[link] ;)

Mikor veheted birtokba?

Budaörsön parkol? Lehet, megnézem holnap...
(Nem, nem ülök bele. :N )

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) updog


updog
senior tag

Csere hasonló színű fiestara nem érdekel? "Értékegyeztetéssel" :D

Amúgy meg: bagolymód ON (huhhu, huhuhuuuuuu) ;] :R Folyik a nyálam.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#11) HussarF válasza Eastman (#9) üzenetére

Jó, de látod, hogy már ezeken a képeken ki van csomagolva, le van tisztítva és bent van a szalonban :D
Azon a képen épp még csak letették a trélerről :D

Budaörsön, igen. Menj be, meg lehet nézni. Mondjuk kinyitni amúgy sem hiszem, hogy kinyitnák másnak, de kukkants bele azért.

(#10) doeeg
Ritkán kapok ennyire visszautasíthatatlan ajánlatot, kérlek, keresd meg a menedzserem és egyeztessetek ;]
Amúgy köszi! :D

[ Szerkesztve ]

(#12) TheProb


TheProb
veterán

Grat itt is, sok élményt vele!

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#13) Eastman válasza HussarF (#11) üzenetére


Eastman
őstag

Azér' az órát lefotóztad, igaz? ;]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) Freiherr


Freiherr
őstag

Pont ma láttam egyet szürke színben.

XXX

(#15) b.


b.
félisten

Csodálatos, gyönyörű kocsi. fehérváron ma voltam a Fiat szervízben és egy fekete állt be éppen. Az is remekbeszabottan nézett ki és dögösen duruzsolt alapjáraton is, de ez a zöld annyira egyedi és szép. A kocsi pedig magáért beszél. Igazi szívhez szóló paripa ez ! Gratulálok hozzá, vigyázzatok egymásra!

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Luck Dragon

Gratulálok, szolgáljon téged sokáig. UI: vörösben szebb :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) HussarF válasza Freiherr (#14) üzenetére

Budapesten, SPP kezdetű rendszámmal? Én is szembetalálkoztam vele, másik fórumon írtam is a tulajnak, hogy majd fussunk össze, ha már nálam lesz az autó :D

@mindenki
Köszi!

(#18) Mr X


Mr X
veterán

Gratulálok hozzá. Bár nem vagyok oda a zöld színért egy autón, de a Giuliának ez is jól áll. :)

(#19) HyP3b0y válasza HussarF (#8) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Amennyit vártál rá és amennyi pénzt ott hagysz nekik, ez lenne a minimum :)

Hány darab Q van egyáltalán az országban kb.?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) N€T0X|N válasza HussarF (#8) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ekkora móka biztos lett volna. :D

Grat, szép járgány! :K

Sent from my keyBoard

(#21) HussarF válasza HyP3b0y (#19) üzenetére

Évente olyan 10-et szoktak itthon újonnan venni. Ehhez jöhet még hozzá az import, de sztem az sem jelenthet sztem túl sokat, mert kint drágább, mint itthon. Ha tippelni kéne, azt mondanám, hogy 100 környékén lehet.

(#20) N€T0X|N
Ah, a bukó lámpás Diablo... Legenda!

[ Szerkesztve ]

(#22) HyP3b0y válasza HussarF (#21) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Akkor ahogy mások is írták, lehet ez még befektetésnek is jó lehet. Nagyon meghoztad a kedvem, ha nem házra kuporgatnám... :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#23) Freiherr válasza HussarF (#17) üzenetére


Freiherr
őstag

Csak ne állj mellé majd, a te színed eljelentékteleníti az ő autóját. :)

XXX

(#24) stickermajom


stickermajom
addikt

Csak nem átvetted? :D Pont erre volt dolgom, de már elkéstem.

(#25) Eastman válasza stickermajom (#24) üzenetére


Eastman
őstag

[kép] Remélem, hogy okéság van.

...meg szerelmeskedés a Julikával...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#26) Mr X


Mr X
veterán

Mont csodálom épp 🙂

(#27) Paxker315


Paxker315
addikt

Klasszikus szépség, örökződ, meg amúgy is, ez az autóforma. (S)Kár, hogy kevés császkál belőlük, bezzeg A4/C-klasse vagy Superb/Passat ebben a méretosztályban kibekútsokvan. :U (/S)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#28) HyP3b0y válasza Mr X (#26) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ilyenkor sajnálom, hogy - tudomásom szerint - nincs már matrica rendszám, egyik alfának sem áll jól ez a hagyományos :(

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#29) TheProb válasza HyP3b0y (#28) üzenetére


TheProb
veterán

Van még, csak még inkább használni kell a nyelved, nem?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#30) HussarF válasza stickermajom (#24) üzenetére

Péntek délután már kigurultam vele a szalonból :D

#25 Eastman
Péntek du. óta beleszaladt 977 km. Szóval a bejáratás úgy nagyjából meg is van, lehet most már taposni ;] 3x tankoltam tele 100-as benzinnel, 500+ liter áron, de egy pillanatig sem zavart :DDD

#26 Mr X
Még Rákóczi Feri is posztolta instára :DDD

#28 HyP3b0y
Nem is volt fent még aznap délelőtt, csak kiszedtek a rendőrök egyből és meg is büntettek. Úgyhogy kétoldalúval gyorsan felraktam a lemezt, de már intézés alatt van a B-s rendszám. Az pont jó lesz rá, van neki elég hely.

Itt még "szűzen":

(#31) kenwood


kenwood
veterán

Alfat azert is jo van,mert uj baratokat szerez.
Egy csomo nagyon jo szerelot fogsz megismerni :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32) Eastman válasza HussarF (#30) üzenetére


Eastman
őstag

Grat hozzá!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ez is egy kokszolódós, turbós automata? ;]
Sok örömet hozzá a sok dodzsem között ;)

(#34) HussarF válasza kenwood (#31) üzenetére

Garanciális még 5 évig, ingyen lesz az ismerkedés, ha lesz :D

#32 Eastman

Köszi! :D

#33 Foglalt név
Kombinált direkt- és szívócső befecskendezéses, majd az idő megmondja, de ennek nem kéne majd kokszolódnia.

(#35) HyP3b0y válasza HussarF (#30) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Most néztem ki a ablakon, van egy srác a házban egy kék Q4-essel, de neki is fel van hajtogatva az A rendszám. B-vel láttál már másikat, jobban áll neki?

Amúgy ebből a szögből az orra (lámpák íve, középső shield kitolva) nagyon hasonlít a hód M4-esre. Vagyis inkább az M4 hasonlít erre. Csak ez szép, az meg bűnronda :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#36) kenwood válasza HyP3b0y (#35) üzenetére


kenwood
veterán

Lattal mar eloben is M4-et?
Kepek alapjan en is azt mondtam ra, hogy az E36 utan a masodik legrondabb "M3".
Hetvegen belefutottam egybe az utcan, es kezdem elfogadni.
A tobbit azert meg nem elozte be,de szokhato a design :D
Az i3 is hasonlo volt.
Eleinte ugy voltam vele,hogy epeszu ember ezert penzt nem ad.
Szepnek meg most se mondanam, de mar siman fel tudnam vallalni, ha lenne ra penzem.
Meg azt is megkockaztatom, hogy annyi penzert nem is nagyon kapsz jobb kocsit, mint az i3.
A legolcsobb Tesla 2x annyiba kerul.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37) HyP3b0y válasza kenwood (#36) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én azért nagyon elfogadó vagyok design tekintetében, én a priusokban is látom a szépet, pedig azokat nagy divat köpködni. Lehet igazad, mert nem rémlik hogy láttam volna élőben. Az új M4-ben engem csak a vesékfogak akasztanak ki. Láttam egy képet amin valaki javította (közben meg is találtam). Tény hogy nem annyira feltűnő, de szerintem sokkal harmonikusabb és BMW-sebb mint ez az erőltetett hódpofa.
És nekem nem tetszik a tendencia, hogy azzal sugallják hogy valami jobb, hogy a design elemek nagyobbak. Részben ezért utálom a SUVokat is, csak a széltoláshoz jók...

Kicsit látom azért csal a kép is, a jobb oldali lejjebb van ültetve :)

Pin on Automotive arts

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#38) Eastman válasza HyP3b0y (#37) üzenetére


Eastman
őstag

Priusokat szerintem csak az usákok köpködik, akik számára tényleg csak egy vicc az az autó. Itthon meg az köpködi, akinek torz az értékrendje.

BMW;
melyik is az a villany-sport bömbölő, amelyik jój néz ki, de legalább nem megy gyorsan? ;] Na, őket lehetne igazán cinkelni!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39) HussarF válasza HyP3b0y (#35) üzenetére

Persze, B rendszámmal teljesen vállalható. Keretet persze ahhoz sem szabad felrakni.

#36 kenwood
Lattal mar eloben is M4-et?

Én még vezettem is ;] Annyira engem sem riaszt az orra, kicsit a lökhárító nélküli '71-es Camaro-t látom benne. Ami botrány az a rendszám elhelyezés. Az szétcsapja az egészet. B-s rendszám kell arra is és oldalra, nem középre. Rondának ronda, de úgy már nem a nevetségesen, hanem olyan Predator-osan ronda, hogy röhögni azért nem röhögnél rajta.

Ami szimpatikus benne, hogy őszinte. Nem akar másnak látszani, mint ami. Kirakja az ocsmány pofáját és nem álszerénykedik, hanem messziről látod az üzenetet: "Ocsmány vagyok, de megtehetem, mert jobb, erősebb és gyorsabb vagyok nálad, úgyhogy takarodj a külső sávba"
Bunkó, arrogáns, de legalább őszinte. Ezt még akkor is értékelem, ha nem szép dolgokat takar.

#38 Eastman
i8

(#40) Freiherr


Freiherr
őstag

Ezt ma lőttem, brutál benyomást kelt ez az autó élőben. :)

Ez a festés nem tudom gyári- e, de egyedi.

XXX

(#41) Luck Dragon válasza Freiherr (#40) üzenetére

Szerintem nem áll jól neki, bár ez szubjektív dolog.
Amúgy az alfáknál levő tct automata váltó mennyire jó konstrukció ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.