Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greyslay


greyslay
aktív tag

Így is úgy is a hirdetés helye, de én ettől függetlenül nagyon ajánlom ezt a foramaxot,. nagyon áron dolgoznak és nagyon korrekt csapat!

"embertelen ember munka"

(#2) fecke78


fecke78
senior tag

Mondod te . De az àrukeresőt egy perc hasznàlni

(#3) Taranti


Taranti
senior tag

A Phanteks P400A valóban jó ház, használom már egy ideje.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Egy ABS kupakos TKL Mecha bill.-zet 55K-ért marhára jól megéri biznisz már megint. Iszonyatos árrések tátonganak itt a gyártók és a magyar forgalmazók részéről is... (Pedig a bill.-zet árakra, még csak a bányász lázat sem lehet ráfogni...)

(Ilyenek, meg hogy 5 profil (tényleg, 55K-ba nem fért bele legalább 10? :D ),
meg csicsa, atomórás sync-es RGB a kutya fülére se tudom mire lennének jók egy átlag user-nek).

(#5) Synthwave válasza SunMount3r (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Egy ABS kupakos TKL Mecha bill.-zet 55K-ért marhára jól megéri biznisz már megint."

ROG + wireless + makrózható érintőpanel + diffúzorként is működő porvédő tok, szóval nem tudom, miért csodálkozol – és az US ANSI PBT-vel jön, de ez kb. minden gyártónál így van, a Duckyt is beleértve. A mi aprócska piacunkra nem éri meg külön PBT készletet gyártaniuk.

"meg csicsa, atomórás sync-es RGB a kutya fülére se tudom mire lennének jók egy átlag user-nek"

De a 10 profilnak határozott célja lenne a számukra, nem pedig csak egy nagyobb szám volna a specifikációs listán? :D Nem tartom magamat átlag usernek, de én eggyel is jól elvagyok, az öt már a bőség zavara. Ugyanakkor azt sem tartom valószínűnek, hogy az "átlag" user wireless ROG billencset venne; ők 3-5000 forintos membránossal nyomják vagy mobileszközön élnek. Az "átlag" gaymer meg szereti az RGB-t és a csicsát, különben nem lenne ezeknek a cuccoknak olyan óriási piaca, mint amekkora van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) Stormbird


Stormbird
tag

Phantekset ajánlom, nekünk 2 400as van az enyém mondjuk elöl zárt cserébe halk, az asszonyé a 3ventis rgbs. De hogy miért ajánlom? Mert minőségi az összeszerelés, az anyaghasználat. Úgy ámblokk érződik hogy na ez nem a kicsiócó hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#7) Stormbird


Stormbird
tag

(#8) nyunyu válasza Synthwave (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

A mi aprócska piacunkra nem éri meg külön PBT készletet gyártaniuk.

Fehér Duckyk nem magyarra matricázott német PBTvel jönnek?

Nem tudom, gyárilag ilyen volt-e, mivel használtan vettem, de nemrég láttam valamelyik magyar árlistán fehér magyar One 2 RGB-t.
(Enyém One 2 White Edition)

Mondjuk nappal sem túl olvasható a fehér kupakon világosszürke matrica, diszkógömböt éjjel aktiválva még annyira sem :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) nyunyu


nyunyu
félisten

Próbálom megfejteni, hogy ez vajon mi akar lenni.

Azt látom, hogy egy előző generációs ócókínai, még nem seamless doubleshot ANSISO kupakszett (félig ANSI (bal Shift)+(félig ISO Enter)), jugoszláv (horvát?) kiosztásra matricázva?

Kéne nagyon egy ócóbillzet, amit nem félek az irodában hagyni
Mondjuk mire a saját minimális elvárásaimra tuningolnám, addigra már 30k-ba fájna.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) Loresz válasza fecke78 (#2) üzenetére


Loresz
tag

Jah, egy perc, pont arra elég, hogy utána gyorsan rendelj egy gépet a Foramaxtól! :)

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#11) nyunyu válasza Loresz (#10) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha valaki szombathelyi, akkor nem egyszerűbb megnézni az osztrák árgépet, és megvenni a szomszédban 10-15%-kal olcsóbban?

Pl. 3070Ti 1150€ vs 446k HUF

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12) SunMount3r válasza Synthwave (#5) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én ebben az "átlag Gamer"-es dologban nem vagyok olyan biztos. A gyártók ezt nyomják, 80%-ban RGB csicsa és B kategóriás filmes UFO űrhajó design termékek, mármint ha valami már Gémör célra lett tervezve, arról ezek sem maradnak le. Így nincs is sok választás.

(#13) Synthwave válasza SunMount3r (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Választás mindig van, nem is kevés, és ezek bizony jól fogynak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) Mustaros válasza nyunyu (#11) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Hát aki ennyiért vesz VGA az vagy baromi gazdag és nem érdekli az 10% ár különbség, vagy dárvindijas :DDD :DDD

no offens :))

(#15) #55525888 válasza SunMount3r (#12) üzenetére


#55525888
törölt tag

Egy ponton túl nincs választási lehetőség.

A halál se venne ROG Republic of Gamer csicsapicsa bohóckodást, ha lenne normális felnőttes* minőségi alaplap/vga/akármi, de nincs.

*értsd: ződ nyák, nulla led, festetlen aloménejom színű hatalmas bordák, mindez atom minőségben megcsinálva

[ Szerkesztve ]

(#16) nyunyu válasza #55525888 (#15) üzenetére


nyunyu
félisten

Fekete alaplapot szerettem volna Ryzen 5800X-hez, nem 70e-ért, így választhattam kb. a B550-F Strixből.

Aztán akárhogy kapcsolgatom kifele a LEDjeit a szoftverében, BIOS reset után RGB színorgiában részesíti a tökfekete, zárt házamat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17) Synthwave válasza #55525888 (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Alaplap esetében a szerver és munkaállomás piacon bőven van opció, ha ennyire kell a zöld (én is hiányolom, de ez van, mindenesetre pl. van ASUS Prime lap is zöldben, bár arra nagy VRM bordát maximum te fogsz rakni). VGA-ból ott vannak a referencia kártyák, illetve találsz visszafogott, komolyabb 3rd party dizájnokat is, az akármi tekintetében meg szintén akad választási lehetőség. Csak tudni kell keresni.

------------------------------------------------------------------



#16 nyunyu:
Miért, milyen gyakran resetelsz BIOS-t, hogy ez lényeges?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) nyunyu válasza Synthwave (#17) üzenetére


nyunyu
félisten

HyperX Predator 3600 CL17-es RAMomat próbáltam beállítani értelmes sebességre, de állandóan kifagy memória öntesztkor az alaplap, ha 3200 CL20 fölé viszem a memóriasebességet :W

Azon meg csak a BIOS reset segít.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) Synthwave válasza nyunyu (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pro tip: akkor lődd le az RGB-t, ha már minden egyéb beállítás fix.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) nyunyu válasza Synthwave (#19) üzenetére


nyunyu
félisten

Két hónapja bevettem a leszarom tablettát, asztal alá rakott, zárt házból úgyse látszik ki az RGB.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21) nexplo


nexplo
őstag

90K egy bill. Tudom - tudom prémium termék, de na. Meglepődtem :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) Synthwave válasza nexplo (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az épített kb. ott kezdődik.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) nyunyu válasza nexplo (#21) üzenetére


nyunyu
félisten

Idén vajon már költöttem annyit billzetalkatrészre?

[szerk:]Nem kellett volna megnézni az alis előzményeimet.
2 kupakszett, 2 zacskó hangtompított kapcsoló, kenőanyag, pár PCB és plate közé rakandó filc
Plusz még itthon is vettem egy kígyós kupakszettet, meg pár junifájing donort.

Szóval idén se sikerült beférnem a lélektani határ alá :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24) Synthwave válasza nyunyu (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne aggódj, nekem se az egerekkel, meg padokkal.


Nem jó, nem jó...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) nexplo válasza Synthwave (#22) üzenetére


nexplo
őstag

Nekem egy "sima" meha van, ami vagy 2 kilót nyom és kb 25volt. Na de az meg majd 4 szer ennyi :) legalább valami oled kijelző vagy valami? Tudom hogy prémium cucc és szeretem is a márkát (lap-hűtés-táp is tőlük van) csak hirtelen soknak tűnt. Lassan megszokom az árak színvonalát ;]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#26) nyunyu válasza nexplo (#25) üzenetére


nyunyu
félisten

Infláció is van.

Tegnap nézegettem a kedvenc billzet mérővesszőmet, amit faterom 20 éve 1200-ért árult, most a legolcsóbb helyen is 2000.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27) nexplo válasza nyunyu (#26) üzenetére


nexplo
őstag

A mai áraknál inkább bolondokháza van mint infláció. Megveszek egy videokártyát hétfőn és ha pechem van akkor két hét múlva már akár 70000Ft-al vagy még többel is többet kérnek érte. Tudom ez nem vga csak eszembe jutott. Szoknom kell ezt a szuper kapitalista felgyorsult piacot :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#28) ughhh válasza fecke78 (#2) üzenetére


ughhh
senior tag

LOL árukeresőn nagymamák vasalót keresnek, 10 évvel le vagy maradva
:))

(#29) #55525888 válasza Synthwave (#22) üzenetére


#55525888
törölt tag

Nem, a vicc kategória kezdődik ott :)
90 ezer egy billentyűzet, hagyjuk már.

(#30) Synthwave válasza #55525888 (#29) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A strangely fitting rank you have there. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.