Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Nagyon vicces.
Talán az igaz belőle, hogy házas vagy.

Olvastál valami tanulmányt, hogy hogyan legyen sok olvasója a blogunknak, amit Sandrew (köpőlégy, aki nem ismerné) is olvasott?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) Hunork válasza Dluinet (#1) üzenetére


Hunork
veterán

:) :) :)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3) csƵ


csƵ
őstag

Atyaúristen!

(#4) Hunork válasza Dluinet (#1) üzenetére


Hunork
veterán

Hmmm. nem olvastam.
Viszont van feleségem, egy 11 éves fiam, és van műanyag játék fecskendőnk, meg tényleg végett ért a 24 :O , és valóban frusztrált lettem ettől... :K :K :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5) ArchElf


ArchElf
addikt

És asszem ittál is... Részegen nem szabad fórumozni (vagy azt nem tiltják az alapelvek?)

AE

mod: és úgy látom még mindig nem józanodtál ki...

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6) Hunork válasza ArchElf (#5) üzenetére


Hunork
veterán

Nem, nem.
Kicsit felturbózom csak a hangulatot... :DD :DD :DD

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.